göbeğinizin altında kahverengimsi çizgi gördünüzmü??

maalesef renkly-ozlmgkhn negatif önce üzüldüm ama şimdi iyiyim.opuyorumnanaktanreglide oldum:gitme:

Hayırlısı canım .. Demekki tamda zamanı değilmiş...Emin ol gerçek zamanı ne zamansa o zaman oluyor..Ben bunu deneyimleyen birisi olarak .... Çok istediğimiz bir dönem vardı o zaman olmadı...düşük oldu ...Bizde sonra 1-2 sene ara verdik ...Şu an 11 haftalık hamileyimmm...Ama bunu hiç planlamamıştık açıkçası...bebişler ne zaman isterseler o zaman geliyorlar bizim istememiz yeterli değil... Sağlıklı olsun en kısa zamanda kararını verip gelsin sanada inşallah.. Bu arada kahverengi çizgin devam edecek mi yoksa yok olacak mı çok merak ettim???? Bizide bu konuda aydınlatırsan seviniriz ..

sağol canım ALLAH ım doğru zaman gelince verecektir inşaalah.tamam canım haber vericem şimdilik duruyor bakalım.ALLAH hayırlısıyla bebeğini kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq:

inşallah canım benimde günüm yarın.bende bi test alır yaparım herhalde yarın zor tutuyorum artık kendimi :)

hadi bakalım canım hayırlısı Allhım ikimizide ve tüm isteyenleri sevindirsin inşallah.
bende çok zor tutuyorum test yapmamak için ne zaman yapıcam bilmiyorum :bbo:

iyi akşamlar hanımlar nazz hakkında hayırlısı cnm ben dr gittim kese yok büyük ihtimal boş gebelik dedi dr kürtaj olucam sanırım 10 gün sonra

Sevgili kayra bende katılıyorum ...Henüz erken benim bir önceki hamileliğimde düşük olmadan önce erken gitmiştim doktora yani adetimi 10 gün falan geçmişti ama kese gözükmemişti henüz doktor o zaman bana senin gibi 10 gün sonra gel dedi ama boş gebelik falan demedi hiç gözükmeye bilir geç döllenme olmuş olabilir dedi...Bence belli olmaz umudunu kaybetme...O zaman düşük yapmıştım ama şimdi şükürler olsun 11 haftalığım...Bu sefer doktora çok erken gitmedim ...8.haftanın içindeydim ilk gittiğimde .. bari gitmişken hem kese hem gebelik hem de kalp atışları duyulur diye bekledim... gittiğimde de herşeyi sağlıklı olarak gördük :))

iyi akşamlar hanımlar nazz hakkında hayırlısı cnm ben dr gittim kese yok büyük ihtimal boş gebelik dedi dr kürtaj olucam sanırım 10 gün sonra

kayracım bekle bence belki geç döllenmedir.ya bu dr lar ne kadar acımasız :mymeka:dünya onlara boş herşeyi söylemek çok rahat onlara.ne yani hemen kürtaj mı dedi:uhm:.yoksa ben bir yerlerde birşey mi kaçırdım.cevap bekliyorum kayracım.

ya yeni geldim dr dan değerlerim yükselmiş bu iyi bişey dedi bekliycez ama boş gebelikse kürtaj ondanda korkuyorum

hiç korkma canım inşaallah hamilesin.çok sevindim canım.bu ay kimseden müjde gelmedi inşaallah sende gelecekopuyorumnanaktan

X