Göbek deliğinden aşağı doğru çizgi

Mucizemolsun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
49
7
26
Merhaba kızlar,
Normalde ilaçla adet görüyorum bu ay ilaçsız deneyeyim bakalım adet olucak mıyım dedim ve ilaç kullanmadım adetim 3 gün gecikti evde ovh testi vardı ywptım ve çift çizgi çıktı ertesi gün gebelik testi ywptım negatifti. Şimdi adetim iki hafta gecikti ve göbek deliğinden aşağı doğru siyah Bi çizgi olduğunu fsrkettim. Göbeğinde siyah çizgi olup hamile olduğunu öğrenen varmı?

Bende 3-4 aylıkken çıkmıştı diye hatırlıyorum kuzum. Ama gebe olmayıp da cizgisi beliren de görmedim. Bilemedim. Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Bende 3-4 aylıkken çıkmıştı diye hatırlıyorum kuzum. Ama gebe olmayıp da cizgisi beliren de görmedim. Bilemedim. Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Bazı yorumlarda okumuştu kimisi hamile olduğunu bu şekilde öğrenmiş kimisininde doğuştan varmış netten baktığım zamanda hamilelik çizgisi diyor hep hamile olmayanlarda çıkmazmış
Amiiin inşallah 🥰 🥰

Bazı yorumlarda okumuştu kimisi hamile olduğunu bu şekilde öğrenmiş kimisininde doğuştan varmış netten baktığım zamanda hamilelik çizgisi diyor hep hamile olmayanlarda çıkmazmış
Amiiin inşallah 🥰 🥰
Bana da suphe kondurdum baktim karnima var belirgin bir sey bilemedim simdi😀 diger hamileliklerimde olustu buyudukce karnim. Bnim adetme bir iki gun var test yaptim cok silik cikti , bir hafta gecerse kan aldircam

Amiiin inşallah 🥰 🥰
Ay amin inşallah canım 😍☺️
Geçen sene ramazanda da ben öğrenmiştim gebeliğimi. Bayram hediyesi gibi gelmişti. İnşallah bu sene de sana nasip olur. Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu 🥹😍🌸

Bana da suphe kondurdum baktim karnima var belirgin bir sey bilemedim simdi😀 diger hamileliklerimde olustu buyudukce karnim. Bnim adetme bir iki gun var test yaptim cok silik cikti , bir hafta gecerse kan aldircam
Kız silik çıktıysa gene vardır. Benim de öyleydi, ben hayal görüyorum herhalde dedim. Meğersem varmış 😄

Hadi inşallahhh🥰🥰 bende bir haftadır farkettim yoktu normalde böyle Bi çizgi hamile olmasam neden çıksın ki böyle bişey tam göbek deliğinden aşağıya kadar hafif siyah bir çizgi

Dur atayim fikrini almak isterim boyle gun isiginda falan goruyom sen bat a kac gun gordun o siligi, gecen ay kimyasal gecirdim biraz tedirginim cnku boyle silik tu ogrendigim bat gunu

Eklentiler

• IMG_3505.jpeg
    IMG_3505.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 35
Benim gecikme ve diğer belirtiler ile birlikte o çizgi 5. Haftada filan çıkmıştı bende duştan sonra hemen farketmiştim

Merhaba kızlar,
Normalde ilaçla adet görüyorum bu ay ilaçsız deneyeyim bakalım adet olucak mıyım dedim ve ilaç kullanmadım adetim 3 gün gecikti evde ovh testi vardı ywptım ve çift çizgi çıktı ertesi gün gebelik testi ywptım negatifti. Şimdi adetim iki hafta gecikti ve göbek deliğinden aşağı doğru siyah Bi çizgi olduğunu fsrkettim. Göbeğinde siyah çizgi olup hamile olduğunu öğrenen varmı?
Bu hamileligin cok ileri safhalarinda olan birsey, atıyorum 4 haftalik hamile iken linea nigra.nız olmaz.

Dur atayim fikrini almak isterim boyle gun isiginda falan goruyom sen bat a kac gun gordun o siligi, gecen ay kimyasal gecirdim biraz tedirginim cnku boyle silik tu ogrendigim bat günü İzgi

Dur atayim fikrini almak isterim boyle gun isiginda falan goruyom sen bat a kac gun gordun o siligi, gecen ay kimyasal gecirdim biraz tedirginim cnku boyle silik tu ogrendigim bat gunu
Çizgi benim karnımda göbek deliğinden aşağıya kadar test olsaydı evde yapıcaktım şimdi ama yok maalesef

X