Göbek deliğinden aşağı doğru çizgi

Iki hafta gecikme de kan testi yapmadin mi ? Idrar testi ne zaman da beri yapmadin
Ben normalde ilaçla adet görüyorum bu ay ilaç kullanmadım acaba o yüzden mi adet olmadım diye düşünüyorum, ama temmuz ayında yine kullanmamıştım bir ay ama kendiliğinden adet oldum o ay bu seferde denedim ama adet olmadım kasık ağrım oldu bazen bel ağrım oluyor şimdi bide bu çizgi çıkınca kafam karıştı

Merhaba kızlar,
Normalde ilaçla adet görüyorum bu ay ilaçsız deneyeyim bakalım adet olucak mıyım dedim ve ilaç kullanmadım adetim 3 gün gecikti evde ovh testi vardı ywptım ve çift çizgi çıktı ertesi gün gebelik testi ywptım negatifti. Şimdi adetim iki hafta gecikti ve göbek deliğinden aşağı doğru siyah Bi çizgi olduğunu fsrkettim. Göbeğinde siyah çizgi olup hamile olduğunu öğrenen varmı?
Evlendiğimden beri o çizgi var, hiç gebelik yaşamadım. Hormonal olabilir 🤷🏻‍♀️

Çok çok çok az gölge var gibi ama bence 3-4 gün sonra tekrarla canım, rabbim mübarek ayda yüzünü güldürsün inşallah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻😍💛
Evet ya bn oyle goruyorum😀, aminn cok saol umut her zaman vardir hersry Allah tan tabiki dogru zamani biliyor, benim belirtilerim var ondan umutluyum

Ben normalde ilaçla adet görüyorum bu ay ilaç kullanmadım acaba o yüzden mi adet olmadım diye düşünüyorum, ama temmuz ayında yine kullanmamıştım bir ay ama kendiliğinden adet oldum o ay bu seferde denedim ama adet olmadım kasık ağrım oldu bazen bel ağrım oluyor şimdi bide bu çizgi çıkınca kafam karıştı
Belirti varsa, silik cizgi de var, tekrarla bir kac gun sonra, en son iliski ne zaman ? Ordan hesaplayabilirsin , 12 gun sonra sonuc verebiliyor. Mesela benim 10’uncu gun

Benim bildiğim hamileliğin ileri haftalarında karın büyüdükçe ortaya çıkıyor o çizgi. Daha pozitif bile değilken oluştuğunu duymadım hiç.

Çok çok çok az gölge var gibi ama bence 3-4 gün sonra tekrarla canım, rabbim mübarek ayda yüzünü güldürsün inşallah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻😍💛
Evet ya bn oyle goruyorum😀, aminn cok saol umut her zaman vardir hersry Allah tan tabiki dogru zamani biliyor, benim belirtilerim var ondan umutluyum
Yaa ben kendi hamileliğimi öğrenmeden sadece belirtilerden hissederek test yapmıştım 3 gün negatif gördüm 4.gün pozitif gördüm ama senin test kadar silikti🙈 umut vermek istemem ama içinde umut varsa belki de gerçekten hamilesindir içimize doğuyor bir şekilde 😍

Kızlar adetime 6 gün kaldı
5 Mart çatlatma
7 Mart aşılama yapıldı bana
Bugün kan da 0 çıktı değer.
Bacaklarım çok ağrıyor 2 gündür özellikle belim ağrıyor bide kasıklarım ağrımıyor çok hafif arada ağrıyor böyle belirti yaşayan var mı acaba ? Ben adet olacağım zaman hiç bacak ağrısını yaşamadım ömrüm de ama baya ağrıyor bacaklarım ?

X