Göbek ve kalça da tüylenme

Eloss34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2022
67
17
24
Merhaba hanımlar göbek ve kalçada tüylenme sorunum var ayva tüyü gibi yumuşak ama uzun ve renkleri kahve siyaha yakın bunun için önlerileriz neler siz neler yapıyorsunuz bu sorundan nasıl kurtuldunuz daha önce lazere gittim işe yaramadı

Aşırı çok değilse iğneli epilasyon ya da tüy sarartma yapabilirsin belki
İnce ve sıklar malesef iğneli epilasyon uya gittim ama yapmadı ince ve sık oldukları için ağda yap karınca yumurtası yağı sür dedi bana ne kadar doğru olur tabi bilemiyorum

Onlar yalan bence gerçek bile olsa piyasada gerçek karınca yumurtası yagi olduğunu sanmam olsa bile pahalı olurdu yapmamasina şaşırdım ya ama lazer girersen kalınlaştirir onu diyim

Onlar yalan bence gerçek bile olsa piyasada gerçek karınca yumurtası yagi olduğunu sanmam olsa bile pahalı olurdu yapmamasina şaşırdım ya ama lazer girersen kalınlaştirir onu diyim
Bende öyke düşünüyorum ne yapacağımı bilmiyorum haliyle q switch lazer var ama hiç denemedim ince tüyler için diyorlar

İnce ve sıklar malesef iğneli epilasyon uya gittim ama yapmadı ince ve sık oldukları için ağda yap karınca yumurtası yağı sür dedi bana ne kadar doğru olur tabi bilemiyorum
Ne alâka yahu, sık da olsa ince de olsa iğneli epilasyon tek çözüm. Hatta çoğu yer lokal anestezi altında uyuşturup işlem yapıyor. Simsiyah değilse, sarartıcı lazerler şu an revaçta. Sarartıp döküyor, bayağı pürüzsüz duruyor; uzun vadede incelttiği söyleniyor. Onu da deneyebilirsin. Gidip Alex, Diod gibi lazerler sürme yeterli.

Merhaba hanımlar göbek ve kalçada tüylenme sorunum var ayva tüyü gibi yumuşak ama uzun ve renkleri kahve siyaha yakın bunun için önlerileriz neler siz neler yapıyorsunuz bu sorundan nasıl kurtuldunuz daha önce lazere gittim işe yaramadı
Bende de ayni sorunlar var. Ve malesef benim yüzümde de çok sık, siyah tüyler var. Hep polikistik overim var diye düşünüyordum ama çok düzenli adet olurum, doktor hiçbir sorun yok dedi, kan tahlilleri de normal, hormonal bisey değil. Sülalede hiçbir kadında da böyle tüy sorunu yok. Inanin bu durum psikolojimi bozdu. Vücudum güzel, bir elbise giyeceğim simsiyah tüyler gözüküyor giyemiyorum, saçımı oplayacağım yine yüzümdekiler yüzünden toplayamıyorum. Igneli epilasyon önerdiler ama güvenilir birini bulmak zor. Siz bir care bulabildiniz mi bu duruma?

Bende de ayni sorunlar var. Ve malesef benim yüzümde de çok sık, siyah tüyler var. Hep polikistik overim var diye düşünüyordum ama çok düzenli adet olurum, doktor hiçbir sorun yok dedi, kan tahlilleri de normal, hormonal bisey değil. Sülalede hiçbir kadında da böyle tüy sorunu yok. Inanin bu durum psikolojimi bozdu. Vücudum güzel, bir elbise giyeceğim simsiyah tüyler gözüküyor giyemiyorum, saçımı oplayacağım yine yüzümdekiler yüzünden toplayamıyorum. Igneli epilasyon önerdiler ama güvenilir birini bulmak zor. Siz bir care bulabildiniz mi bu duruma?
Bende aynı durumdayım tahlillerde hiç bişey yok temiz çıkıyor sizin gibi hayla Bi çare bulamadım iğneli epilasyon diyorlar dediğiniz gibi ama iyi birini bulmak gerçekten zor ne yapacağız bilmiyorum bende araştırıyorum sürekli canımı sıkıyor çünkü bu durum

Bende aynı durumdayım tahlillerde hiç bişey yok temiz çıkıyor sizin gibi hayla Bi çare bulamadım iğneli epilasyon diyorlar dediğiniz gibi ama iyi birini bulmak gerçekten zor ne yapacağız bilmiyorum bende araştırıyorum sürekli canımı sıkıyor çünkü bu durum
Gercekten tahlil ve ultrasonda sorun çıkmaması insanın canını daha çok sıkıyor, en azından bir sorun olsa doktor doğum kontrol hapı verecek, bu şekilde hap da vermiyorlar. Ben istanbulda semra şen ve perizat diye iki kisiyi buldum, gidenler çok memnun, bakalim olmadi birdahaki kış onlardan birine başlıycam

Lazer kesinlikle işe yarıyor ben yüzüm için yapıyorum lazer 7 seans falandayım. Vücut kendim istemediğim için girmedim
Bazen tüm vucut kuaföre ağdaya gidiyorum. Bazen evde hem kartuj hem kazan ağda aldım. Onlarla kendim yapıyor ağda oldukça azaltıyor ve uzun süre temiz kalıyor

Lazer kesinlikle işe yarıyor ben yüzüm için yapıyorum lazer 7 seans falandayım. Vücut kendim istemediğim için girmedim
Bazen tüm vucut kuaföre ağdaya gidiyorum. Bazen evde hem kartuj hem kazan ağda aldım. Onlarla kendim yapıyor ağda oldukça azaltıyor ve uzun süre temiz kalıyor
Ya yüzdeki tüyleri artıyor muhabbeti var lazer için. Doğru mu ki? Sordunuz mu hiç yaptırdığınız yere?

Yo artmıyor 7 defa gittim 1 ay oldu yüzümde 1 kıl bile yok ve renkte açıyor cilt rengini yani

Diode lazer esmerim ve aşırı kalın ve sık tüylerim var ve siyah tüyler tabiki. Tamamen yok etti
Bende diode lazere gidiyorum vucudum için ama herhangi fark göremiyorum bende buğday tenliyim tüylerim sık acaba yapan kişiyle mi alakalı bilemedim ince tüylerim daha kalın oldu üst bacakta kolda özellikle kaç seans gittiniz siz

7.seansa gittim en son. Ve kabak kesesi ile düzenli olarak keselemeniz gerekiyor ardından sabah akşam güneş kremi lazer bakım kremi sürmeniz gerekiyor.
Ve öncesinde artıyor tüyler sonrasında tamamen bitiriyor
Şuan arada 1 kıl çıksa 1 2 gün sonra kendiliğinden dökülüyor

X