Göbek ve kalça da tüylenme

7.seansa gittim en son. Ve kabak kesesi ile düzenli olarak keselemeniz gerekiyor ardından sabah akşam güneş kremi lazer bakım kremi sürmeniz gerekiyor.
Ve öncesinde artıyor tüyler sonrasında tamamen bitiriyor
Şuan arada 1 kıl çıksa 1 2 gün sonra kendiliğinden dökülüyor
Üç ay ara verin görürsünüz o kılsızlığı, bence burada yanlış bilgi vermeyin insanlara, herkesin yapısı farkli kesin çözüm değil.

Üç ay ara verin görürsünüz o kılsızlığı, bence burada yanlış bilgi vermeyin insanlara, herkesin yapısı farkli kesin çözüm değil.
Neyi yanlış bilgi veriyorum pardon. Yaşadığım yaptığım şeyleri söylüyorum. Bir yer makine yada bir hekim önermiyorum.ayrıca 2 ay falan arada verdim. Siz önce yazılarımı okuyun yanlış cevap vermeyin insanlara

Hala bitmedi 12 seans toplamda tamamen biten kuzenlerim var. Onların tamamen kurtuldular daha güzel oldu onlarınki devamlı gittikleri için. Şuan evlendiler ve başka şehirdeler

Merhaba hanımlar göbek ve kalçada tüylenme sorunum var ayva tüyü gibi yumuşak ama uzun ve renkleri kahve siyaha yakın bunun için önlerileriz neler siz neler yapıyorsunuz bu sorundan nasıl kurtuldunuz daha önce lazere gittim işe yaramadıBmerhav

Merhaba hanımlar göbek ve kalçada tüylenme sorunum var ayva tüyü gibi yumuşak ama uzun ve renkleri kahve siyaha yakın bunun için önlerileriz neler siz neler yapıyorsunuz bu sorundan nasıl kurtuldunuz daha önce lazere gittim işe yaramadı

Merhaba Canım Benimde her yerimde rüya vardı lazer epilasyonla çok rahatladım sizde gitmişsiniz ama acaba hangi Tür lazerdi

Merhaba Canım Benimde her yerimde rüya vardı lazer epilasyonla çok rahatladım sizde gitmişsiniz ama acaba hangi Tür lazerdi
Ben ilk bilmediğim için ıpl cihaza girmiştim 3 seans öğrenince bıraktım sonra diod lazere girdim bir poliklinikte oda ayva tüylerimi daha belirgin hale getirdi özellikle göbek ve kalça bölgesinde aynı zamanda göğüs bölgesi dedesi hangi cihaza girdiniz

Lazer kesinlikle işe yarıyor ben yüzüm için yapıyorum lazer 7 seans falandayım. Vücut kendim istemediğim için girmedim
Bazen tüm vucut kuaföre ağdaya gidiyorum. Bazen evde hem kartuj hem kazan ağda aldım. Onlarla kendim yapıyor ağda oldukça azaltıyor ve uzun süre temiz kalıyor
Ben de iğneli epilasyon harici hiçbir epilasyonun yüz için iyi olmadığını duydum. Vücudum icin Ben gidiyorum buz lazere, orjinal soprano olmamasına rağmen 10 seansta büyük oranda azalttı, devam ettikçe daha da azalacak, fakat yüz, göbek, sırt ve kalçada normal lazerin ise yaramadığını bizzat lazeri yapanlar söyledi bana, o yüzden iğneli yaptırırım oralara ya da böyle gidecek ama bu halimi de hiç sevmiyorum açıkçası, o kadar can sıkıcı bir durum ki 🤨

Ben ilk bilmediğim için ıpl cihaza girmiştim 3 seans öğrenince bıraktım sonra diod lazere girdim bir poliklinikte oda ayva tüylerimi daha belirgin hale getirdi özellikle göbek ve kalça bölgesinde aynı zamanda göğüs bölgesi dedesi hangi cihaza girdiniz
Cok üzüldüm, gerçekten göğüs, bel, kalca ve yüz için iğneli hariç hiçbir şey düşünmeyin. Lazerciler para almak için insanları kandırıp olmayacak şeyi olacakmış gibi anlatıp hem parasını aliyor, hem de daha kötü bir hale getiriyor. Ignelide de hem para lazım hem de yapan kişiye güvenmek lazım tabi

Cok üzüldüm, gerçekten göğüs, bel, kalca ve yüz için iğneli hariç hiçbir şey düşünmeyin. Lazerciler para almak için insanları kandırıp olmayacak şeyi olacakmış gibi anlatıp hem parasını aliyor, hem de daha kötü bir hale getiriyor. Ignelide de hem para lazım hem de yapan kişiye güvenmek lazım tabi
Aynen öyle farkına vardım ama iş işten geçti bende çok üzülüyorum bu duruma çare aramaktan başka bişey kalmadı göğüs bölgesi için iğneliye başladım bakalım nasıl ilerleyecek

Aynen öyle farkına vardım ama iş işten geçti bende çok üzülüyorum bu duruma çare aramaktan başka bişey kalmadı göğüs bölgesi için iğneliye başladım bakalım nasıl ilerleyecek
Benim lazer yapılmamış hali bile cok yoğun göğüs bel, yüz bölgesinin, lazer yaptırsam ne olur düşünemiyorum. Umarım iğneli için gönlünüze göre birini bulursunuz, profesyonel olan kesin çözüm sağlıyor

Benim lazer yapılmamış hali bile cok yoğun göğüs bel, yüz bölgesinin, lazer yaptırsam ne olur düşünemiyorum. Umarım iğneli için gönlünüze göre birini bulursunuz, profesyonel olan kesin çözüm sağlıyor
Sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki gördükçe daha çok moralim bozuluyor inşallah sizde bulursunuz kurtuluruz şu tüylerden yüz bölgene kesinlikle lazer uygulstma ben o hatayı yaptım şuan bırakamıyorum

Sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki gördükçe daha çok moralim bozuluyor inşallah sizde bulursunuz kurtuluruz şu tüylerden yüz bölgene kesinlikle lazer uygulstma ben o hatayı yaptım şuan bırakamıyorum
Evet bir kadın için çok zor kıl tüy meselesi. Bacak kol olsa bosvereyim nasilsa herkeste var diyeceğim ama yüz, bel bölgesi falan kimsede yok, haliyle morali bozuluyor insanın. Insallah gönlümüze göre olur 🙏😊

İnce ve sıklar malesef iğneli epilasyon uya gittim ama yapmadı ince ve sık oldukları için ağda yap karınca yumurtası yağı sür dedi bana ne kadar doğru olur tabi bilemiyorum

bazilari yapmaya useniyor galiba 😅 benim de karnimdaki inceler icin gittigim yer agdayla alalim demisti, simdi baska yer buldum agdayla ugrasmaya degmez, igneli ile cabuk biter ince cunku dedi ve igneli yaptiriyorum.

Bende diode lazere gidiyorum vucudum için ama herhangi fark göremiyorum bende buğday tenliyim tüylerim sık acaba yapan kişiyle mi alakalı bilemedim ince tüylerim daha kalın oldu üst bacakta kolda özellikle kaç seans gittiniz siz
Benimde diod lazerle süt bacak ve kolda tüylerim arttı hiç gitmesem almıyordum en sütleri bacağımın boş yere başıma iş aldım

Malesef benimde öyle keşke gitmeseydim diyorum
Off bend öyle ya bide üst bacak göbek kolumdakiler sarı ve tüy şeklindeydi şimdi bide oralar çıktı başıma keşke sadece yarım bacak genital koltuk altı gitseydim ya bide bu yaşıma kadar hiç tüy sorunu yaşamadım ya makineyle akıp geçiyorum her yerimi yarım saatte offf eski haline dönmez mi artık 😑

Off bend öyle ya bide üst bacak göbek kolumdakiler sarı ve tüy şeklindeydi şimdi bide oralar çıktı başıma keşke sadece yarım bacak genital koltuk altı gitseydim ya bide bu yaşıma kadar hiç tüy sorunu yaşamadım ya makineyle akıp geçiyorum her yerimi yarım saatte offf eski haline dönmez mi artık 😑
Keşke eski haline dönse göbek atardım sanırım 😄artık sıkılıyorum gördükçe iğneli başladım bakalım inşallah görürüm faydasını

X