Göbekten Kurtulma Yardımm

Hangi yöntemle etkili kilo verdiniz?

• Diyet

Toplam Oy: 6 66,7%
  • Egzersiz

Toplam Oy: 5 55,6%
  • Zayıflama çayı/hapı

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İncelmek için yağlar sürmek

Toplam Oy: 1 11,1%

• Ankete Katılan
    9

Afitaappp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
16
64
Arkadaşlar zayıflama göbek eritmek için sabah uyanır uyanmaz aç karnına hangi içecekler içersek zayıflayabiliriz? Veya zayıflama da ve incelmede etkili olan egzersiz ve diyet dışında önerebileceğiniz bir şeyler varmıdır?

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
41.668
141.922
Dengeli beslenme ve egzersiz ... Bu işin ABC si bu ... Zayıflama ilaçlarından uzak durun ve sabah güne erken başlayın ... Ilık suyunuzu için limonlu (mide rahatsızlığınız yok ise elma sirke ve ballı su da olabilir )

Yeşil çay tüketin .

Yağ yakmaya destek besinleri tüketin öğünlerinizde ( yoğurt, ananas,acı kırmızı biber , zerdeçal,zencefil ... )

Ve karın bölgesi egzersizlerine başlayın .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1109 gün geçti.

hayatyasam1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
94
27
Ben diyet yapamiyordum o yuzden bir korse aldim dogum sonrasi sarkmam ve gobegim vardi bir de bir krem var sıkılastirici onu aldim kullandim hala kullaniyorum inanilmaz etkili ilk surdugumde bu nasil bir yanma sicaklik demistim ama ise yaradi.Simdi az biraz daha var ins onlar da gidecek

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1770 gün geçti.

imrebru

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
186
12
Ben diyet yapamiyordum o yuzden bir korse aldim dogum sonrasi sarkmam ve gobegim vardi bir de bir krem var sıkılastirici onu aldim kullandim hala kullaniyorum inanilmaz etkili ilk surdugumde bu nasil bir yanma sicaklik demistim ama ise yaradi.Simdi az biraz daha var ins onlar da gidecek

Korsenin markası nedir