Göbekten Kurtulma Yardımm

Hangi yöntemle etkili kilo verdiniz?

• Diyet

OY: 6 66,7%
  • Egzersiz

OY: 5 55,6%
  • Zayıflama çayı/hapı

OY: 0 0,0%
  • İncelmek için yağlar sürmek

OY: 1 11,1%

• Ankete Katılan
    9

Afitaappp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
16
63
Arkadaşlar zayıflama göbek eritmek için sabah uyanır uyanmaz aç karnına hangi içecekler içersek zayıflayabiliriz? Veya zayıflama da ve incelmede etkili olan egzersiz ve diyet dışında önerebileceğiniz bir şeyler varmıdır?

Dengeli beslenme ve egzersiz ... Bu işin ABC si bu ... Zayıflama ilaçlarından uzak durun ve sabah güne erken başlayın ... Ilık suyunuzu için limonlu (mide rahatsızlığınız yok ise elma sirke ve ballı su da olabilir )

Yeşil çay tüketin .

Yağ yakmaya destek besinleri tüketin öğünlerinizde ( yoğurt, ananas,acı kırmızı biber , zerdeçal,zencefil ... )

Ve karın bölgesi egzersizlerine başlayın .

Ben diyet yapamiyordum o yuzden bir korse aldim dogum sonrasi sarkmam ve gobegim vardi bir de bir krem var sıkılastirici onu aldim kullandim hala kullaniyorum inanilmaz etkili ilk surdugumde bu nasil bir yanma sicaklik demistim ama ise yaradi.Simdi az biraz daha var ins onlar da gidecek

Ben diyet yapamiyordum o yuzden bir korse aldim dogum sonrasi sarkmam ve gobegim vardi bir de bir krem var sıkılastirici onu aldim kullandim hala kullaniyorum inanilmaz etkili ilk surdugumde bu nasil bir yanma sicaklik demistim ama ise yaradi.Simdi az biraz daha var ins onlar da gidecek

Korsenin markası nedir

X