Göğüs ağrısı olmadan gebelik olur mu ?

mislina2

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2023
221
77
Kızlar benim bugün çatlatma iğnesi 14.gunum ama normalde adetten 1 hafta önce göğüslerim şişer uçları baya ağrirdi 1 2 gün kala kesilirdi ama bu ay hiç agrım yok adet olacakmış gibi belirtimde yok ama gebelik belirtileri de yok ben anlamadım her gebelikte göğüs ağrısı ve hassasiyeti mutlaka oluyor mu?

Bı belirti var mıydı peki adet öncesi?
Ben uzun bi yoldan geçtim. Aa bu hiç olmazdı kesin hamileyim dediğim zamanlar oldu ama olmadı. Çatlatma iğnelerinden de nefret etmiştim. Zaten direkt hcg olduğu için bi ton belirti yapıyolar. En beklemediğim anda 2. Tüp bebek tedavime hazırlanırken regl olmayı beklerken ağır sayılabilecek bir trmizlikten sonra hamile olduğumu öğrendim. Belirtilere asla asla asla bakmayın. Size de en doğru zamanda nasip olsun. 🍀

Ben uzun bi yoldan geçtim. Aa bu hiç olmazdı kesin hamileyim dediğim zamanlar oldu ama olmadı. Çatlatma iğnelerinden de nefret etmiştim. Zaten direkt hcg olduğu için bi ton belirti yapıyolar. En beklemediğim anda 2. Tüp bebek tedavime hazırlanırken regl olmayı beklerken ağır sayılabilecek bir trmizlikten sonra hamile olduğumu öğrendim. Belirtilere asla asla asla bakmayın. Size de en doğru zamanda nasip olsun. 🍀
Teşekkür ederim hayırlısıyla inşallah 🙏😔

Ne gibi belirtileriniz vardı acaba adet öncesi?
Normal zamanda mi ? Sadece karın ağrım olurdu. Çatlatma iğnesi 2.kez aşılama için vuruldum ben de , psikolojik olarak da o zaman hep bak bu var falan diyordum ama hamileligimde mide bulantısı dahil hiç bir belirtim olmadı. İnsallah size de hayırlısıyla nasip olsun

X