Göğüs ağrısı

kediannesi10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
2
0
25
Merhabalar. Size bir şey danışmak istiyorum. Bi 6-7 aydır dol göğsümde hep olan arada hafif hissettiğim bi ağrım vardı. Konuşurken batması, üstüne yatınca ağrıtma, sol tarafa yatamama gibi bi şikayetlerim vardı. Bir aydır bu ağrım arttı. Ağır bisey kaldırıp kaslarimi zedeledim diye düşünüyordum. Nasıl anlatsam böyle göğsümün içi ve çevresini saran bi kramp benzeri bi acı. Kontrol ettiğim zaman elime bir şey de gelmiyor. Ama 1 aydır üstüne yatamaz oldum. Batması yanması ve zonklar şekilde ağrısı çok arttı. Bazen sütyenimi çıkartıyorum geçiyor gibi oluyor geri başlıyor. Bazen göğüs kemiğimi ve kürek kemiğimi ağrıttıgi oluyor. Canım sıkılmaya başladı Kadın hastalıklarından dolayı çok çektiğim için belki bağlantılı olabilir diye düşündüm. Prolaktin hormonum çok yüksek bu hafta regl dönemim göğsüme ellemeye çalışıyorum asla elleyemiyorum bu hassasiyet iki gündür var. Benim gibi yaşayan birileri var mı gittiğiniz mi doktora ve hangi bölüme gittiniz yazarsanız çok sevinirim. 🥺🙏🏾

selam, benim de bi dönem rahatsızlık hissi olmuştu ama asla sizinki kadar ileri seviyede değildi. 1-2 ay öyle geçti ama cok kafaya taktım. turkiyeye gelince hemen doktora gittim, zaten düzenli yıllık kontrole giderim. olduğunu bildiğim kistler vardı, ultrason çeken doktorum onlar yapıyor rahatsızlık hissini dedi ve kistik zaten meme yapim. sonrasında muayene eden doktora da baktı ve o da elle muayene etti. kistler var mememde onlar yapıyormuş. ama zaten geçti bayadır yok. siz de bence bi ultrason falan çektirin. regl dönemlerinde, yada hormonal değişikliklerden oluyordur muhtemelen. her kist ele de gelmez bu arada. önemli bişe değildir ama bilin hiç değilse.

X