Göğüs altımda oluşan can sıkıcı iz

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
10.804
187.675
Bdv doğru yer mi bilemedim ama benim derdim de bu işte. Çok canımı sıkıyor. Sütyen kullanımından olduğunu düşünüyorum.. Sürtünmeden dolayı tahriş oluyor sanırım. Ama bu kızarık mı morarık mı ne olduğu belli olmayan garip iz her zaman burada duruyor.

P_20180112_132239_BF_1.jpg

Sizde de oluyor mu? Tam göğüs altımda bu iz var. Diğer göğüs altımda da var. Ne sütyen takarsam takayım şuna engel olamıyorum. Kolay kolay geçmiyor da. Öneriniz var mı?

Sütyeniniz sıkıyor olabilir, daha önden taksanız kopçayı ya da bir beden büyük alsanız, iz geçene kadar pişik kremi kullanıp spor sütyen ya da bralet de tercih edebilirsiniz.

Demirsiz sütyen dene

Bir de pişik kremi

Anneminkiler çok büyük arada pişik olur da iyi gelir

Bdv doğru yer mi bilemedim ama benim derdim de bu işte. Çok canımı sıkıyor. Sütyen kullanımından olduğunu düşünüyorum.. Sürtünmeden dolayı tahriş oluyor sanırım. Ama bu kızarık mı morarık mı ne olduğu belli olmayan garip iz her zaman burada duruyor.

Eki Görüntüle 2092983

Sizde de oluyor mu? Tam göğüs altımda bu iz var. Diğer göğüs altımda da var. Ne sütyen takarsam takayım şuna engel olamıyorum. Kolay kolay geçmiyor da. Öneriniz var mı?
Sporcu sütyenlerinden deneyin bir süre bol bol krem ve kese yapın. Benim de göğsümün üzerinde vardı aynı şekilde geçti.

Eki Görüntüle 2092983

Sutyenin pamuk değilse tahriş yapmıştır alt tarafı dantelli Güpürlü felan mı?
Banada yapar öyle tarz sutyenler

Sporcu sütyenlerinden deneyin bir süre bol bol krem ve kese yapın. Benim de göğsümün üzerinde vardı aynı şekilde geçti.
Sporcu sütyenleri göğsü kaldırıyor mu? Ben 95 B, C takıyorum, göğüslerim çok iri. Toparlaması benim için önemli. Birde göğüs ucu belli etmiyor değil mi?

Hayır 95 takıyorum, her zaman büyük kalıp sütyen alıyorum. Göğüs kalıbı olarak rahatım. Ama göğüs altı sorunu yaşıyorum işte..
Büyük gogos sorunu cnm bende de oluyor böyle kaşıntı falan yok bende ama sutyenden oluyor penye kullansam dahi oluyor bende

Sanırım biraz ten hassasiyetinden sende ben gibi beyaz tenlisin

X