Gogus ameliyati olcaklar hersey uzgunum pozitif degil

E Esragg cnm son durumun nedir morarma ve şişlikler gitti mi ev hazırlıkların ne durumda? İş yapabildin mi
Hic bisey yapamadim kizlar kendimi kotu hissettim morluklar azaliyo ve benim bu hafta provam var inmis degil gecmis degil hatta meme ucumda agrilar var canimda kiymetli degil aslinda ama moral olarak iyi degilim sanirim ondan kendimi kotu hizsediyorum

Biraz da doktorla ilgili tabi. Kimi cok işinin ehli oluyor. Sunnet gibi düşünün. En fazla bu isi yapan en iyi yapar gibi oluyo bence. Cok gecmis olsun esragg sana da. Insallah ilerdeki zamanlarda bu sıkıntıları unutup guzel goguslerinle basbasa kalacaksin

Bebeğim en çok yapan iyi yapar az yapan kötü yapar diye bir şey düşünmüyorum ben. En çok yapan bir doktora arkadaşımız oldu felaket morali bozuk dalgalanmalar kas arkası yapmaması memenin sarkması gibi..... bilgi ve yetenek işi ve doktorun çok özenmesi ile ilgili. Benim doktorum çok genç işinde yeni ama bir o kadar özenerek yapıyor işini. İşini seven doktorlarla karşılaşmalı herkes. Bu işi ticarete döküp bizi para olarak gören doktorlar bizden uzak olsun.

Ewt cnm. O da var isin ticari boyutu. O onde geliyor tabi. Senin dedigin de dogru sea thinker. Biraz da sans meselesi. Hepimiz ellerinin altina birakiyoruz kendimizi. Rabbim rast getirsin herkesin ameliyatini. Guzel sonuclar dilegiyle ...

Kizlar morluklarim gecti ama sag memede sekil bozuklugu var ve sag dikislerim daha boyle belirgin sizce sebebi nedir sizdede oldumu

Kizlar morluklarim gecti ama sag memede sekil bozuklugu var ve sag dikislerim daha boyle belirgin sizce sebebi nedir sizdede oldumu
Merhaba esragg şu an durumun nasıl? Herşey düzeldi mi merak ettim. Ben de 1 ay önce ameliyat oldum, birisi biraz yukarıda iner mi merakla bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…