gogus ayrikligi

brazilxhilton

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
7
0
arkadaslar merhaba ben 2 sene once gogus buyutme ameliyati oldum 240cclik yuvarlak silikon kondu cunku dogal gozukmesini kimsenin bakip da aa silikon dememesini istedim gercektende dogal duruyor,sanki cok buyuk degilmis,eger pushup li sutyen giyersem asla yapay olmayan seksi bi goruntu cikio ortaya:KK34: ama soyle bi sorunum var push up'siz dik durdugumda gogus catali hic belirgin degil 4parmak nerdeyse arasi ayrik duruyolar o yuzden ucgen bikini asla kullanamiyorum boyle bi sorun yasayan hic oldu mu 2. kere ameliyat olmali miyim acaba biraz daha buyuk bi silikon konsaydi bu sorunu yine yasarmiydim?

arkadaslar merhaba ben 2 sene once gogus buyutme ameliyati oldum 240cclik yuvarlak silikon kondu cunku dogal gozukmesini kimsenin bakip da aa silikon dememesini istedim gercektende dogal duruyor,sanki cok buyuk degilmis,eger pushup li sutyen giyersem asla yapay olmayan seksi bi goruntu cikio ortaya:KK34: ama soyle bi sorunum var push up'siz dik durdugumda gogus catali hic belirgin degil 4parmak nerdeyse arasi ayrik duruyolar o yuzden ucgen bikini asla kullanamiyorum boyle bi sorun yasayan hic oldu mu 2. kere ameliyat olmali miyim acaba biraz daha buyuk bi silikon konsaydi bu sorunu yine yasarmiydim?

Gögüs arasının ayrıklıgı gögüs kafesinin arasındaki kemigin genişliginden kaynaklanıyor.O kemik ne kadar ince olursa gögüs o kadar yaklaşır.Ama gögüs büyüdükçe o mesefede yaklaşır dogal olarak.Gögüs aran ayrıksa bunu protezle yaklaştırlımaya çalışılırsa bu seferde meme uçları çok dışa dogru bakar ve çirkin bir görüntü oluşur aman sakın böyle bir düşünceye girme zaten hiçbir doktorda böyle bir sonuçla sonuçlanan bir ameliyatı yapmaz sanırım..Hasta zorlamadıgı sürece ..:KK34:
Gögüslerinin büyüklügünden memnunsan bence ikinci bir ameliyatı düşünme canım.Çünkü biraz daha yaklaşsın diye biraz daha büyük bir protez kullanılacak ve bu seferde büyük oldu diye mutsuz olacaksın belkide :KK34: :KK42:

Canım ikinci kez ameliyat olmayı düşünme bence, sütyenle birleşen göğüslerin varsa ama dolgulu sütyen diyorsun bu durum seni rahatsız etmiyorsa destekli sütyen kullanmak..Diğer türlü push up yani destekli sütyenle seksi ve çok doğal göğüslerim oluyor diyorsun. Benim göğüslerim ameliyattan sonra hep desteksiz sütyen kullanıyorum zaten normalde birleşik değiller ama sütyenle birleşiyor benim aradaki kemiğim normalmiş demek ki kalın ya da ince değilmiş. Göğüslerin ayrıklığında iki göğüs arasındaki kemiğin kalın olup olmaması büyük etken çünkü. büyük silikon konsa idi yine böyle bir durum olabilirdi. Yine de sana bu konuda en doğru cevabı doktorun verecektir canım, iyi araştırmalar :KK66:

X