Göğüs büyültme'de ankara veya eskisehirde tavsiye doktor

Nil_paila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
11
3
34
Merhaba arkadaşlar göğüs büyültme ameliyatı istiyorum fakat doktor konusunda oldukça kararsizim hangi doktor en iyi hangi hastane daha iyidir diye düşünmekten 1 yıldır yaptiramadim tavsiye doktor ismi verebilecek var mi ? Ankara yada eskisehirde lutfen cevap yazarsaniz sevinirim

Merhaba ben 2012 de kendisine ameliyat oldum . Tanıdığım ve guvendigim başarılı bir doktor kendisi dr ozan bitik . Ben sporcuyum ve güçlü göğüs kaslarım var ona rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadim çok rahat sınav bile çekebiliyorum . Ameliyat sonrası 2 gun de yola çıkmıştım

Mehmet Akgün ü bir araştırırsın ankarada işlemi yaptırmadım fakat başka işlemlerde memnuniyetim hiç azalmadı.

Medikal estetik hekimi dediginiz kişi mehmet akgün

Medikal estetik hekimi dediginiz kişi mehmet akgün
Evet ikiye ayrılıyor az araştırırsanız bende gögüs büyütme yaptırdım çok önceden aquafilling ile estetisyenlerde öneriyor slikon, protez veya estetik cerrahi yazılı değil mehmet bey bu işlemi de yapıyor oyüzden öneri de bulunmuş sanırım O Ozlemgamzee https://www.kadinlarkulubu.com/url?...utme.697311/&usg=AOvVaw27zMG8uvugaJe6K1wALWDV

Merhaba arkadaşlar göğüs büyültme ameliyatı istiyorum fakat doktor konusunda oldukça kararsizim hangi doktor en iyi hangi hastane daha iyidir diye düşünmekten 1 yıldır yaptiramadim tavsiye doktor ismi verebilecek var mi ? Ankara yada eskisehirde lutfen cevap yazarsaniz sevinirim

Ben Hakan Bulam’a muayeneye gittim, kışın yaptırırım kesin diye düşünüyordum ama burda hissizlikten ya da yapay duruştan bahseden insanlar olmuş benim de kafam karıştı iyice

Bende hakan bulam a gitmeyi dusunuyorum hastanede yapiyormu bilgim yok
Hakan bulam istanbulda özel bi klinikle anlaşmış onun için başka bir doktorla görüştüm ameliyat olan bikaç kişiden de olumlu dönüşler oldum gördüklerimi de beğendim ayrıca siz de muayene olabilirsiniz fikir açısından

Hakan bulam istanbulda özel bi klinikle anlaşmış onun için başka bir doktorla görüştüm ameliyat olan bikaç kişiden de olumlu dönüşler oldum gördüklerimi de beğendim ayrıca siz de muayene olabilirsiniz fikir açısından
Evet bizde ona olucaktık gecen ay gecti özel kliniğe . Bende hala araştırıyorum. Sivasta buldum cok iyi Bi doktor muş. Muaneye gidicem bu hafta sizide bilgilendiririm.

X