Göğüs büyütme ameliyatı sonrası üçgen görüntü

Benim de ameliyat günü tubuler meme demişti doktorum. Dikleştirme de gerekiyordu özellikle sol meme baya sarkıktı. Ben o dikişleri ve ağrıları göze alamadım önce silikon konulmasını tercih ettim. İlk zamanlar tamamen üçgen bir görünüşü vardı. Uçlar aşağı doğru bakıyordu. Tam 2 ay oldu o görüntü epey azaldı. Eskiye oranla şükrediyorum şimdiki haline. Benim göğüs arası bomboştu eskiden sağa sola bakıyordu memeler. O yüzden ortası yine ayrık kalacak dedi.
İsterseniz foto atayım emin olun benden kötü değildir sizinkiler 😅 bende sarkma da mevcuttu
Rica etsem bana da fotoğraf atar mısınız?Ben de tübüler memeye sahibim ve ameliyat olmak istiyorum.Maalesef ki tübüler meme olduğu için çok mükemmel sonuçlar alamayacağız :KK43:(

Merhaba kızlar bende yarın öğleden sonra ameliyat oluyorum. Benim de göğüs yapım tübülere çok yakın .. çoğu doktor dikleştirme dedi ama ben istemedim. Sadece silikon koyacak. Bana da foto atar mısınız yarın nasıl bir şokla karşılaşacağım merak içindeyim 😔

Merhaba geçmiş olsun özelllikle 1 ay olmuş neredeyse düzelme oldu mu nedir sonuç memnun musunuz

Merhaba kızlar bende yarın öğleden sonra ameliyat oluyorum. Benim de göğüs yapım tübülere çok yakın .. çoğu doktor dikleştirme dedi ama ben istemedim. Sadece silikon koyacak. Bana da foto atar mısınız yarın nasıl bir şokla karşılaşacağım merak içindeyim 😔
Merhaba foto attım şimdi size. İnşallah sorunsuz bir ameliyat geçirirsiniz 🌸

Her yerine bant yapıştırdı şu an 4 gün

İlk halinin fotoğrafı var mı varsa atar mısın lütfen en azından benim kitle benzerse biraz rahatladım. Doktorum öncesinde beni iki kez muane etmesine rağmen çok olumlu konusmusken tam ameliyat önlüğümu giydikten sonra tubiler meme sorunu var o yüzden tam istediğin gibi olmayabilir dedi. Ama önceki görüşmelerde düzelir demiştiniz dediğim de ise şimdi fark ettim dedi o an keşke iptal etseydim çok pişmanım çünkü şu anki görüntü çok kötü
Ya bu doktorların ben… bana da aynısını dedi dikleştiricem dedi sonra ameliyat günü geldi başıma gerek yok dikleştirmeye iz olur dedi damar yolum açılmış orda para ödenmiş izinler anlıkmış nasıl vazgeçilebilir ki ama şimdid de diyorum iyi ki karar değiştirmiş beni hatırlarsınız size de yazdım özelden iyi ki dikleştirme yapmamış şekillenmeye başladı memelerim güzel oldular bee:))) canlarım benim😅 dikleştirme oluedisa sanırım hissizlik riski daha yüksek, dimdik ve harika bir memem olup hissetmeyeceğim böyle hafif kusurlu memeyi tercih ederim neye yarar ki his olmayınca 😞😞😞 bence çok doğal olacak sonuç şimdi tek kaygım Allah korusun kapsül si nasıl oldunuz bu arada

Atiyorum özelden
Ne olur bana da atabilir misiniz bu pazartesi ameliyatım var korkudan ölüyorum ya dalgalanma yaparsa ya bir sıkıntı olursa falan diye kas üstü olacak 250-310cc arası koyulacakmış zaten yine küçük olacak anladığım kadarıyla ama yuvarlak silikon koyacakmış doktorum umarım estetik olduğu çok belli olmaz diyorum

Düselir merak etme istersen özelden ben kendiminkini atayım benim iki yıl olacak
Lütfen bana da atabilir misiniz? Bu pazartesi ameliyat olacağım ben de tübüler meme yüzünden. Çok ama çok korkuyorum yaşım 22 kas üstüne 250-310cc arası bir şey koyacakmış yuvarlak silikonmuş hem de doktorum bunları söyledi ama daha önce ameliyat olmadığımdan tabii ki çok korkuyorum ne şekilde gözükecek vs diye.

Benim de ameliyat günü tubuler meme demişti doktorum. Dikleştirme de gerekiyordu özellikle sol meme baya sarkıktı. Ben o dikişleri ve ağrıları göze alamadım önce silikon konulmasını tercih ettim. İlk zamanlar tamamen üçgen bir görünüşü vardı. Uçlar aşağı doğru bakıyordu. Tam 2 ay oldu o görüntü epey azaldı. Eskiye oranla şükrediyorum şimdiki haline. Benim göğüs arası bomboştu eskiden sağa sola bakıyordu memeler. O yüzden ortası yine ayrık kalacak dedi.
İsterseniz foto atayım emin olun benden kötü değildir sizinkiler 😅 bende sarkma da mevcuttu
Bana da fotoğraf atabilir misiniz rica etsem lütfen

Merhaba bana da foto atabilir misiniz? Çok merak ediyorum sonuçtan memnun musunuz? Ben çok kararsızım

X