Göğüs büyütme silikon

arkadaşım bekarım diyosun gögüs büyütme ameliyatı düşünüyosun aradaşların aklından geçeni ben yazim bence büyütmen için elletmen lazım yanlış anlama evlenmen lazım dogal olarak büyür okadar ihtiyaç sahibi varken bunlara para harcamak haram bence kusura bakmayın.

sen kendi aklından geçeni yaz milletin aklını okuma bu nesaçama sapan bi düşünce ve kadar kaba bircevaptır yok elletmen gerek yok bilemem ne .. göğüs küçükse ve psiklojik açıdan rahatsızlık veriyorsa herkesin ihtiyacı vardemektir.haram helal işinide Allaha bırak

arkadaşlar hiç bir krem hiç bir hap hatta meme pompası işe yaramıyor yaramıyor. Aktarlardan alınan otlar yağlar dahil. hepsini denemiş biri olarak söylüyorum. ameliyat oldum tek çözüm buymuş

evlnınce gogus buyuyorsa neden evlnınde yaptırıyor cocouk emzırmedıgı halde ayrıca kısının ruhen bedenen saglıgını ılgılendıren konu buu neyın helal neuıyın haram oldugunu herkes daha ıyı bılıyor kpss sınavındada gorduk kımın helale hatrama ne cok dıkkat ettıgıı

ben de anlamadım gitti
evlnınce gogus buyuyorsa neden evlnınde yaptırıyor cocouk emzırmedıgı halde ayrıca kısının ruhen bedenen saglıgını ılgılendıren konu buu neyın helal neuıyın haram oldugunu herkes daha ıyı bılıyor kpss sınavındada gorduk kımın helale hatrama ne cok dıkkat ettıgıı

bende 5 senedir kullanıyorum doğum yaptım altı ay emzirdim kadın doğumcum muayene etti emzirme sorunu yasarmıyım diye ve çok beğendi ameliyatı takılan yeri kas altı olması ayrıca iyi oluyormus emzirme için. baki çokneşeli doktorum gerçekten neşeli ve alanında iyi biri bence

bende 5 senedir kullanıyorum doğum yaptım altı ay emzirdim kadın doğumcum muayene etti emzirme sorunu yasarmıyım diye ve çok beğendi ameliyatı takılan yeri kas altı olması ayrıca iyi oluyormus emzirme için. baki çokneşeli doktorum gerçekten neşeli ve alanında iyi biri bence

Canım peki bu süreçten sonra, deforme oldumu hiç silikonlarında?

Yukarıdaki yazının hangi tarafını düzelteyim bilmiyorum. Bir kere haram-helal bu yazarın inanışını bağlar. Meme büyütme için "elletmek lazım" inanışını çok komik bir hurafe olarak görüyorum. Elbette bir inanıştır ama kesinlikle batıl inanç. Elletme ile memeler büyümez, eğer öyle olsaydı bu sitedeki protez taktırmaya karar veren evli kadınların göğüsleri büyürdü. Sanırım bunu yazan güneş yanıklarına da yoğurt ve diş macunu sürüyordur; tabii güneşleniyorsa, o da haram olabilir o görüşe göre.
Yazıdaki ikinci komedi noktası evlenmen lazım noktası. Bu kısmı uzatmaya gerek yok; "elletmek" için "evlenmek" lazım değil arkadaşlar. İnanın bu sadece kişiyi bağlar. Ama yazan kişi o kadar emin ki herkesin fikrinden, arkadaşların aklından geçeni yazayım demiş. Kendi yanındaki insanlardan bahsediyor sanırım. "İhtiyaç sahibi insanlar varken" fikrine gelince; bunu söyleyen insan her harcamasında dünyadaki diğer bütün insanları düşünüp karar veriyordur herhalde. Protez taktırmak lüks değildir bir ihtiyaçtır. Kişi kendinde bir eksiklik ve kendisini mutsuz eden bir durum görmüştür ve ameliyata karar vermiştir o kadar. Bu sitedeki kimsenin erotik filmlerde oynamak için ya da dergilere poz vermek için operasyon geçirmeye karar verdiğini sanmıyorum. Ki böyle olsa bile bu yine "saf" yorum yapanları değil protezi taktıranın kendisini bağlar.

aynen katiliyorum azina salik

Ben 10 gun once gogus buyutme ameliyati oldum , dr uma cok guvendim . Muharrem Demirogullari , muhtesem bir doktor , butun herseyimi dinleyip icimi rahatlatiyor , goguslerim inanilmaz oldu cok guzelller . tunali da yeri kesinlikle tavsiye ediyorum ...

bir arkadaşı görmek güzel :)

öncelikle sen yaptırdın mı canım.yorumlarda öyle anladım :KK17: benim göğüslerimde küçülmüş vaziyette.bikini giyince biri bi dağda öbürü başka :KK47: hiç güzel durmuyor falan.silikonlu üst kullanıyosun denizde oda güzel olmuyor.hiç rahat edemiyorum anlayacağın.bir süredir yaptırsam mı diye düşünüyorum.hiç aklıma gelmezdi bir gün böyle birşey düşüneceğim.bir de korkuyorum yabancı madde giriyor sonuçta insanın vücuduna.sonradan ne yaşarım diye ürküyorum.bir kaç problem okudum bir kaç sitede korkuyor insan doğal olarak.bilenlerin tecrübeleri her zaman iyi oluyor bizim için.bu yüzden sizlerden yardım almak istiyorum.

Neler takılıyor aklına canım? Sor burda bu ameliyatı geçiren arkadaşlarımızın ve benim yardımcı olabileceğimiz bir konu ise seve seve :KK66:

öncelikle sen yaptırdın mı canım.yorumlarda öyle anladım :KK17:benim göğüslerimde küçülmüş vaziyette.bikini giyince biri bi dağda öbürü başka hiç güzel durmuyor falan:KK47:.silikonlu üst kullanıyosun denizde oda güzel olmuyor.hiç rahat edemiyorum anlayacağın.bir süredir yaptırsam mı diye düşünüyorum.hiç aklıma gelmezdi bir gün böyle birşey düşüneceğim.bir de korkuyorum yabancı madde giriyor sonuçta insanın vücuduna.sonradan ne yaşarım diye ürküyorum.bir kaç problem okudum bir kaç sitede korkuyor insan doğal olarak.bilenlerin tecrübeleri her zaman iyi oluyor bizim için.bu yüzden sizlerden yardım almak istiyorum. (yanlış yere yazmışım da altta)

bir de arkadaşlar ben özelden mesaj yazamıyorum.eğer msn adresi vermeniz mümkünse özel msj olarak yazabilirseniz sevinirim.

benim nerydesse 11 ay oldu göğüs büyütme ameliyatı olalı.. canım bence bu ameliyattan hiç korkma evet vücuda yabancı bir madde konuyor çok haklısın ama bunun bir zararı yok şükür kanser yapma riski de yok o yüzde gerçekten ihtiyacın varsa hiç erteleme derim :KK66:

öncelikle sen yaptırdın mı canım.yorumlarda öyle anladım :KK17:benim göğüslerimde küçülmüş vaziyette.bikini giyince biri bi dağda öbürü başka hiç güzel durmuyor falan:KK47:.silikonlu üst kullanıyosun denizde oda güzel olmuyor.hiç rahat edemiyorum anlayacağın.bir süredir yaptırsam mı diye düşünüyorum.hiç aklıma gelmezdi bir gün böyle birşey düşüneceğim.bir de korkuyorum yabancı madde giriyor sonuçta insanın vücuduna.sonradan ne yaşarım diye ürküyorum.bir kaç problem okudum bir kaç sitede korkuyor insan doğal olarak.bilenlerin tecrübeleri her zaman iyi oluyor bizim için.bu yüzden sizlerden yardım almak istiyorum. (yanlış yere yazmışım da altta)

Son düzenleme:
X