Göğüs büyütme silikon

prof. dr. ufuk bilkay dan başkasını tavsiye etmiyorum.bence bi kendisine muayene olmadan karar vermeyin bence

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var
silikon yaptırmaya karar verdim bu konuda Tunç Tiryakinin bir numara olduğunu duyuyorum aranızda Tunç Tiryaki'de silikon yaptıran var mı acaba?

Tunç Tiryaki'yi bilmiyorum ama sana Doç.Dr.Serkan Yıldırım'ı kesinlikle tavsiye ederim.Benim göğüslerim çok doğal oldu izlerim de belli belirsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tekrar merhaba,
Ameliyat oldum. Çok güzel geçti. 2 hafta oldu, her şey yolunda. Bazı arkadaşların bahsettiği korkunç acıların hiçbirini yaşamadım. Dual plan (proezin bir kısmı kas altına gelecek şekilde) yapıldı. Direnler, hastaneden çıkarken çıkartıldı. İlk başlarda yürürken acımaması için yavaş hareket ettim. Oturup kalkarken kollarıma yüklenmemeye çalıştım. Kol hareketlerime dikkat ettim. Zorlanınca anlık acılar oluyor, geçiyor sonra. İlk hafta, ödemlerden ötürü göğüslerim çok büyüktü. Bu sebeplerden, ameliyatının anlaşılmasını istemeyen arkadaşların, 1 hafta işe gitmemelerini tavsiye ederim. Şimdi dışarıdan bakan kimse durumun farkına varmıyor. Çok doğal oldu, tam istediğim gibi. Zor bir ameliyattı, çünkü sadece protez takılmadı, göğüslerim arası mesafe daraltıldı ve göğüs uçlarımın yerleri değiştirildi. Şimdi çok estetik görünüyorlar. His kaybım azalıyor. Eşim bu ameliyata karşı olsa da, bana engel olmadı. Şimdi o da, bu halimin aslında çok daha iyi olduğunu söylüyor. Ayrıca, dışarıdan anlaşılmaması, doğal görünmesi en çok onu mutlu etti (ameliyata girmeden önce hep dolgulu sutyen kullanıyordum, fark anlaşılmadı).

Siz
Cehalet bu olsa gerek...
Onun ki cehalette senin ki ne asıl cehalet din iman eksikliğinden gelir evlenmeden birlikte olmanın haram ve zinaya girdiğini bilmiyor musunuz?biride bu ülke ne zaman gelişecek demiş sizin gibi insanların düşüncesiyle gelişecekse kalsın hep geride siz milletin altına yatarken kendibizi çağdaşmı sanıyorsunuz Allah size akıl fikir versin aile terbiyesi almamış dinden imandan mahrum büyümüş zavallılarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…