Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

Uranuscüm bende de aradaki fark 13-13.5cm gibi ama aynı dediğin gibi kıyafet giyince bi işe yaramıyor. sadece desteksiz bikini giyebilirim gibi artık çünkü bikiniyi az buçuk dolduruyor ama tabii insan yetinemiyor bununla, mümkünse biraz daha büyüsün istiyorum...
Canım, durumlarımız benzer demek ki! Şöyle 20 cm ye yakın bi fark ne güzel olurdu di mi ama? Ah ah:içelim:

Sevgili Honest, saw palmetto kullanıyordun canımın içi sen, yoksa ben karıştırdım mı?

Sevgili Honest, saw palmetto kullanıyordun canımın içi sen, yoksa ben karıştırdım mı?

evet canım kullandım ben bir kutu fakat bende yan etki yaptı sırtımda 3 tane kocaman kıl çıktı:roflol:töbe töbe ya gülsemmi ağlasammı:roflol:ben ne kullanmadımki bursalının karışımımı dersin saw palmettomu allbressmi bilmemnemi:roflol:actibreast iyi geldi biraz 4.5 cm genişleme dolgunluk oldua.sya o actibreastin sitesindeki resimlerin ilki kadar olsa bile ben uğraşmam ya dümdüz yarebbim:çok üzgünüm:kıs uranüs canım ciğerim sen ne çayı içiyosun nekadar ne otundan koyuyosun allam sapıtıcam yalaelaelaelaelaesöylede bende içeyim ondan:icecream::1hug:

evet canım kullandım ben bir kutu fakat bende yan etki yaptı sırtımda 3 tane kocaman kıl çıktı:roflol:töbe töbe ya gülsemmi ağlasammı:roflol:ben ne kullanmadımki bursalının karışımımı dersin saw palmettomu allbressmi bilmemnemi:roflol:actibreast iyi geldi biraz 4.5 cm genişleme dolgunluk oldua.sya o actibreastin sitesindeki resimlerin ilki kadar olsa bile ben uğraşmam ya dümdüz yarebbim:çok üzgünüm:kıs uranüs canım ciğerim sen ne çayı içiyosun nekadar ne otundan koyuyosun allam sapıtıcam yalaelaelaelaelaesöylede bende içeyim ondan:icecream::1hug:

Canım, o zaman da yazışmıştık seninle, ben çok karışık bi çay kullanıyorum, şu an listesini bulamadım ama; bulunca yazarım. Yalnız bu çayı sadece ben ve Azimli arkadaşımız kullanıyoruz, Onun tahlillerinde biraz problem çıktı, çaydan olup olmadığını bilmiyor ama; yine de ara verdi, malum sağlık hepsinden önemli. Canım, ben çayı kullanmaya başlayalı 8 ay civarı oldu sanırım. 2. Aydan itibaren dolgunlaşma başladı, 3. ve 4. aylarda da sanıyorum dolgunluk oldu( hastalıktan önce şişti ve sonrasında inmedi) ama; sonra durdu, hastalık öncesinde bile ekstra dolgunluk olmadı- hani şişer geri iner ya- neyseki eski büyüme inmedi. Uzun bi aradan sonra bu ay yine dolgunluk oldu, umarım hastalığım bitince inmez. Diyeceğim o ki ben inatla devam ettim, kısa dönemler harici hiç ara vermedim. Bişeyden fayda görmeye başladığımızda inatla devam etmemiz gerekiyor sanırım. Senin Actibreast bırakma olayı ekonomik sanırım, bu aralar bende de aynı dert var, o yüzden otların karıştırılanlarını almadım, onlar 50 civarı tutuyor zaten(yalnız 3-4 ay yetiyor), tek tek konulanları kullanıyorum; ısırgan yaprağı, ısırgan tohumu, çemenotu tohumu, şerbetçiotu, adaçayı... Umarım bişiy unutmamışımdır, bi süre böyle devam, mesele ekonomik olunca farklı oluyor malum. Demliğe bunlardan birer tutam koyup üzerine kaynamış su döküyorum,4-5 dk bekletip, süzüp içiyorum. Canım, yukarda da anlattım, bitki çayı o kadar çabuk etkilemiyor ama; sonuçta içinde sana zararlı bişiy yoksa nerden baksan bitki çayı, faydalı bitkiler...a.s.

Canım, o zaman da yazışmıştık seninle, ben çok karışık bi çay kullanıyorum, şu an listesini bulamadım ama; bulunca yazarım. Yalnız bu çayı sadece ben ve Azimli arkadaşımız kullanıyoruz, Onun tahlillerinde biraz problem çıktı, çaydan olup olmadığını bilmiyor ama; yine de ara verdi, malum sağlık hepsinden önemli. Canım, ben çayı kullanmaya başlayalı 8 ay civarı oldu sanırım. 2. Aydan itibaren dolgunlaşma başladı, 3. ve 4. aylarda da sanıyorum dolgunluk oldu( hastalıktan önce şişti ve sonrasında inmedi) ama; sonra durdu, hastalık öncesinde bile ekstra dolgunluk olmadı- hani şişer geri iner ya- neyseki eski büyüme inmedi. Uzun bi aradan sonra bu ay yine dolgunluk oldu, umarım hastalığım bitince inmez. Diyeceğim o ki ben inatla devam ettim, kısa dönemler harici hiç ara vermedim. Bişeyden fayda görmeye başladığımızda inatla devam etmemiz gerekiyor sanırım. Senin Actibreast bırakma olayı ekonomik sanırım, bu aralar bende de aynı dert var, o yüzden otların karıştırılanlarını almadım, onlar 50 civarı tutuyor zaten(yalnız 3-4 ay yetiyor), tek tek konulanları kullanıyorum; ısırgan yaprağı, ısırgan tohumu, çemenotu tohumu, şerbetçiotu, adaçayı... Umarım bişiy unutmamışımdır, bi süre böyle devam, mesele ekonomik olunca farklı oluyor malum. Demliğe bunlardan birer tutam koyup üzerine kaynamış su döküyorum,4-5 dk bekletip, süzüp içiyorum. Canım, yukarda da anlattım, bitki çayı o kadar çabuk etkilemiyor ama; sonuçta içinde sana zararlı bişiy yoksa nerden baksan bitki çayı, faydalı bitkiler...a.s.

tamam canım sen listeyi bulunca sana zahmet yazarsın:1hug:dediğin gibi sonuçta faydalı bitkiler düzenli ve dikkatli kullandıktan sonra zararını görmeyeceğiza.s.actibreeasti kullanamamamın sebebi dediğin gibi ekonomik malesef..sen listeyi yazınca durumun bviraz düzeldiğinde alıcam bende otları:dance:cevap verdiğin için teşekkjür ederim canım arkadaşım:1hug:

merhabaaaa arkadaşlar a.s.
Yahu ne olacak bizim bu halimiz senağlama:teytey:
diyorum da şu göğüslerini küçülten pınar altuğunkiler yabana gitmeseydi keşke :dance:
bilim de tam istediğimiz sonucu verinceye kadar sanırım bizler 50-60 yaşlarında olacaz :hooray::teytey::içelim:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar actibreastın sitesindeki resimlerden bahsetmiş bazılarınız ben sitesine girdim ama resim bulamadım siz nerden baktınız yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar actibreastın sitesindeki resimlerden bahsetmiş bazılarınız ben sitesine girdim ama resim bulamadım siz nerden baktınız yardımcı olurmusunuz

Canım yanılmıyorsam anasayfasındaydı, sayfayı biraz aşağı indirince gerçek fotoğrafları görmek için tıklayın gibi bi link vardı, ordan açılıyor.a.s.

Sevgili Honest, diğer sayfada çevirmişsin ya-eline sağlık bu arada- çemen otu yağı ile masaj, eminim çok iyidir, ben de çaya en çok çemen otu tohumu koyuyorum ama; korkunç kokarız be güzelimtatlicadiarzu, çayda bile bazen terleyince koltuk altından kokusu çıkabiliyor, öyle bi ihtimal olmasa denemeli derdim. Yine de göze alıp denersem, sonucu ve koku durumunu yazarım.:içelim:

Sevgili Honest, diğer sayfada çevirmişsin ya-eline sağlık bu arada- çemen otu yağı ile masaj, eminim çok iyidir, ben de çaya en çok çemen otu tohumu koyuyorum ama; korkunç kokarız be güzelimtatlicadiarzu, çayda bile bazen terleyince koltuk altından kokusu çıkabiliyor, öyle bi ihtimal olmasa denemeli derdim. Yine de göze alıp denersem, sonucu ve koku durumunu yazarım.:içelim:

rica ederim canım...sorma canım ya bende kullanmayı düşünüyorum fakat koku beni düşündürüyor:roflol:

satis yeri adi yada linki vermek kesinlikle yasaktir hanimlar yerimseniben
kullandiginiz ürünü sadece paylasabilirsiniz ama adresini degil :kahve:

Dolgun ve büyük göğüsler için kek
Malzeme:
* 1 su bardağı demlenmiş adaçayı ve civan perçemi çayı (1 tatlı kaşığı adaçayı ve irice bir tutam civanperçemi 1-2 dakika kaynar suda demlenirse yeterlidir).
* 1 su bardağı keten tohumu
* 1 su bardağı soya unu
* 2 su bardağı normal un
* Yarım su bardağı soya yağı
* 3 yumurta
* 1 vanilya
* 1 kabartma tozu
* 1 su bardağı şeker.
Yapılışı:
Önce yağ, şeker ve yumurta 5 dakika kadar mikserle çırpılır. 1 tahta kaşıkla un, vanilya ve kabartma tozu eklenir. Su, adaçayı ve keten tohumu hepsi katılır ve tahta kaşıkla harman yapılır. Yağlanmış tepsiye dökülürek ısıtılmış fırına verilir.
Yararları: Büyüme çağında östrojeni destekler
Adaçayı en doğal östrojen kaynaklarından biridir. Aynı şekilde soya ürünleri de fitoöstrojenler dediğimiz doğal bitkisel kaynaklı östrojen içerir. Büyüme çağında östrojenin doğal yolla desteklenmesi, ikincil cinsel organların gelişmesini destekler. Normalde bayanlarda östrojen düzeyi yükselince de göğüslerde dolgunluk artar. Keten tohumu da göğüs büyütücü özelliğe sahiptir. Memekanseri olanların da bu tarifi uygulamamalarını öneririm. Bu kekten, kilo problemi olmayanlar günde 2-3 dilim tüketebilir.

Sevgili Honest, haftasonu Kadıköy'de çemenotu yağını sordum ve aktarlar( 2 aktar) ilk defa duyduklarını söylediler. Canım, sen şimdi neye karar verdin, hangisini kullanıyorsun? Bişiyler yazmıştın ama; ben son aşamada ne kullandığını merak ettim bi tanemŞeniz:içelim::uhm:

Sevgili Honest, haftasonu Kadıköy'de çemenotu yağını sordum ve aktarlar( 2 aktar) ilk defa duyduklarını söylediler. Canım, sen şimdi neye karar verdin, hangisini kullanıyorsun? Bişiyler yazmıştın ama; ben son aşamada ne kullandığını merak ettim bi tanemŞeniz:içelim::uhm:

canım ben şimdi benim gittiğim aktarı aradım sordum orda varmış :dance:20 ml 4 ytlmiş..canım ben çemen yağını alıcam hemde otunuda alıcam çünkü size tercüme ettiğim yazıdaki çayı içiyorum 1 haftadırr düzenli olarak yanlardan dolmaya başladı hafiften ve akşamları ağrı yapıyor göğsümde:teytey:kesinlikle almam lazım sanada özelden yazayım numarasını işstersen tam çengelköyün merkezinde bu aktar ve geçmişi güzel biryer güvenilir:içelim:

ÇEMENYAĞI:İçten kullanımda, bronşit, öksürükte balgam söktürücü, sindirimi destekleyici, genel anlamda güçlendirici olarak, günde 3 bardak çay yudumlanarak içilir. Gırtlak iltihabına karşı gargara biçiminde kullanılır. Anne sütünü arttırıcı olarak, günde 2-3 bardak çay gönül rahatlığı ile içilebilir. Ayrıca, boyotu tohumunun meme gelişimini desteklediği söylenir. Memelerinin irileşmesini arzu eden genç kızlar ve genç kadınlar, günde 2-3 bardak bitki çayı içerek, 4-6 haftalık bir kür uygulayabilirler.

Tutmayın beni uleeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnn:roflol::dance:

arkadaslar kuç ne acıklarmısınız
bende cemen otu anason,fesleğen,
mercan köşk,
meyan kökü,kimyon,rezene ve ısırayı denedim ama tadı kötü tabi
herhangi bir sonuç alabilirim diee katlanarak içiyorum biraz büyüme olursa haberdar
ederim

X