Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı akşamlar ve başarılar
Belki aranızda bilenler vardır benim de göğüsle ilgili çabalarımı uzun süre paylaşımda bulundum kullandıklarımla ilgili
Ben şu meşhur aktarın karışımını ilk kullananlardan ve faydasını görenlerden biri olarak her aşamayı , gelişimi paylaşmıştım
Gerçekten 2 hafta da 1 beden büyümüşlerdi
Fakat ek olarak bu karışımı duymadan 1 gün önce de eczaneden CAKE isimli göğüs büyütücü yağı almıştım henüz ona başlamadan aktarın karışımını sipariş edip 2 sini beraber kullanmaya başlamıştım taaa ki (kulak zarım patlayana kadar) ve o ara burda olmaması gereken bir tartışma yaşamıştık inanın ne için olduğunu bile hatırlamıyorum ve ben zaten kulağımla ilgili sorun yaşadığım için başka birşey düşünemez olmuştum 2 sini de kullanmayı bırakmıştım
ve açıkcası yaşanan tartışma da moralimi çok bozmuş du çünkü ben burda yardım etmeye çalışırken kötü yere çekilerek tartışmaya sebebiyet verildi
her neyse şuan ise eskisi kadar küçücük değil en azından ama hala küçük o kullandıklarımın etkisi biraz da olsa kaldı arkadaşlar
Şimdi ise arada bir CAKE sürüyorum egzersiz yapıyorum sanırım yeni denemelerle aranızda olucam yeniden sevgiler hepinize

canim seni tekrar aramizda gordugume inan cok sevindim. ha bu arada gecmis olsun. simdi nasilsin? canim unlu aktarin karisimi ben de almistim. 4 poseti bitirdim cok az bi fark olmustu, sadce dolgunluk gibi yani, sonra biraktim. simdi evde 4 poset daha var. acaba baslasammi? yogurtla ve balla karistiriyordun dimi sen? ha canim bi de ozlemden haberin var mi? nerelerde?

canim seni tekrar aramizda gordugume inan cok sevindim. ha bu arada gecmis olsun. simdi nasilsin? canim unlu aktarin karisimi ben de almistim. 4 poseti bitirdim cok az bi fark olmustu, sadce dolgunluk gibi yani, sonra biraktim. simdi evde 4 poset daha var. acaba baslasammi? yogurtla ve balla karistiriyordun dimi sen? ha canim bi de ozlemden haberin var mi? nerelerde?

:))) canımm hatırlamaz mıyım seni biliyoum sen de almıştın karışımdan ben hala aynıyım ameliyat olmam gerekiyor ama korkuyorum :KK43: benim de 3 paket var karışımdan ööle duruyor ama kullanmıcam canım bence sen de kullanma kist oluşumundan korkuyorum çünkü bi şekilde çaylarla, yağlarla masaj yapalım diyorum. bu arada yaseminden benim de hiç haberim yok artık görüşemiyoruz ama o kullanmamıştı bişey ben de yoğurda katarak yiyordum cnm :)

:))) canımm hatırlamaz mıyım seni biliyoum sen de almıştın karışımdan ben hala aynıyım ameliyat olmam gerekiyor ama korkuyorum :KK43: benim de 3 paket var karışımdan ööle duruyor ama kullanmıcam canım bence sen de kullanma kist oluşumundan korkuyorum çünkü bi şekilde çaylarla, yağlarla masaj yapalım diyorum. bu arada yaseminden benim de hiç haberim yok artık görüşemiyoruz ama o kullanmamıştı bişey ben de yoğurda katarak yiyordum cnm :)

canim neden ameliyyat olucaksin? tekrar gecmis olsun. senin buyukluk gitti mi? biraz buyumen olmustu yanlis hatirlamiyorsam. simdi ne alemde? ben de cope atiyim o zaman o karisimi (20 lirayi) senağlama

canim neden ameliyyat olucaksin? tekrar gecmis olsun. senin buyukluk gitti mi? biraz buyumen olmustu yanlis hatirlamiyorsam. simdi ne alemde? ben de cope atiyim o zaman o karisimi (20 lirayi) senağlama

çok sağol cnm benim o ara kulak zarım patladı o yüzden onun acısından gözüm hiçbişeyi görmüyordu bıraktım haliyle şimdi ağrı sızı yok ama ameliyat şart kendini yenilemedi zar o yüzden olucam inşAllah. O büyüklük kaldı cnm (ben de şaşırıyorum ama kaldı) arada kilo da verdiğim oldu ama öle duruyolar tabii ben daha da büyüsün isterdim ama bıraktığım için öle kaldılar . evet cnm at ben de atıcam hatta aklıma gelmişken atayım. Şimdi bişey kullanıyor musun cnm?

Azimliiiiii, nerelerdesin?:bbo: Doktora gittin mi canım?a.s.

Uranuscüm buralardayım. doktora gidemedim çünkü tahlil yaptıramadım bu ay. bu aralar sırf ısırgan çayı içiyorum. umarım bi yararı olur. arada da çemen tohumu çayı yapıp içmeyi düşünüyorum... geçen adette göğüslerim inanılmaz büyüdüler ama bikaç saat sonra söndüler ona pek bi üzüldüm. keşke o büyüklük kalsaydı bi anda 3 cm büyüdüğünü hissettim ve ölçtüm de. neyse artık kısmet... her ay 1er cm büyüse ona bile razıyım!!

çok sağol cnm benim o ara kulak zarım patladı o yüzden onun acısından gözüm hiçbişeyi görmüyordu bıraktım haliyle şimdi ağrı sızı yok ama ameliyat şart kendini yenilemedi zar o yüzden olucam inşAllah. O büyüklük kaldı cnm (ben de şaşırıyorum ama kaldı) arada kilo da verdiğim oldu ama öle duruyolar tabii ben daha da büyüsün isterdim ama bıraktığım için öle kaldılar . evet cnm at ben de atıcam hatta aklıma gelmişken atayım. Şimdi bişey kullanıyor musun cnm?

canim su actibreast kullaniyorum, 2. kutudayim ama daha bisey yok. cok uzgunum

canım sen ne kullanıyorsun????:enbuyukkk:a.s.:nazar:

canım sen ne kullanıyorsun????:enbuyukkk:a.s.:nazar:

Canım ben bahsettiğim gibi rahatsızlığımdan bu yana herşeyi bırakmıştım
sadece bu ara (düğün üstü:)) biraz bişeyler deneyeyim diyorum karar vericem ama çay içebilirim büyük ihtimal
bir de CAKE göğüs büyütücü yağ almıştım eczaneden aktarın karışımını kullanırken onu da sürüyordum masajla ve egzersiz de yapıyordum hiç aksatmadan
o yüzden olsa gerek çok fark olmuşdu ben de (çok şükür hala da kaldı o fark) rahatsızlanınca herşeyi bırakmıştım ama o cake dolap da ööle duruyodu bikaç gündür arada sürmeye başladım tekrar bakalım inşAllah çay da kullanıcam karar verip bi tekrar yazıcamm canım size ne kullanacağımı a.s.

Cake ne kadar pahalı bir ürün! İyiki işe yaramış yoksa çatlar insan o kadar para döktükten sonra...

Cake ne kadar pahalı bir ürün! İyiki işe yaramış yoksa çatlar insan o kadar para döktükten sonra...

a.s evet canım haklısın biraz pahalı işe yaradı ben de gerçekten verdiğime pişman olmadım çok şükür ama işe yaramasaydı verdiğim paraya acırdım dediğin gibi a.s. :nazar:
Ama gerçekten tek başına yapılan hiçbirşeyin çok etkisi olmuyor onu sürerken aynı zamanda egzersiz olmayınca yarım oluyor.

ya kızlar bu havlu sıkmak egzersizi omuzlarıda genişletmesin:KK43:( angelcim sen düzenli yapmışsın heralde, sadece göğüslerine mi etki yaptı?

:)) üzülme canım tam tersi daha güzel oldu benim için kollarım omuzlarım sımmsıkı inan süper oluyor mutlaka yap havluyu ellerinin arasına al çamaşır sıkar gibi sık sıkarsan göğüslerine ve kollarına bak nasıl bir kasılma olduğunu görüceksin zamanla da sıkılık oluşucak :)

Canım ben bahsettiğim gibi rahatsızlığımdan bu yana herşeyi bırakmıştım
sadece bu ara (düğün üstü:)) biraz bişeyler deneyeyim diyorum karar vericem ama çay içebilirim büyük ihtimal
bir de CAKE göğüs büyütücü yağ almıştım eczaneden aktarın karışımını kullanırken onu da sürüyordum masajla ve egzersiz de yapıyordum hiç aksatmadan
o yüzden olsa gerek çok fark olmuşdu ben de (çok şükür hala da kaldı o fark) rahatsızlanınca herşeyi bırakmıştım ama o cake dolap da ööle duruyodu bikaç gündür arada sürmeye başladım tekrar bakalım inşAllah çay da kullanıcam karar verip bi tekrar yazıcamm canım size ne kullanacağımı a.s.

canım cok sordum ama cake ne kadar faydalı oldu sana yani 1-2 beden büyüme oldumuCADIARZU:emir_bebek:a.s.

canım cok sordum ama cake ne kadar faydalı oldu sana yani 1-2 beden büyüme oldumuCADIARZU:emir_bebek:a.s.

YOK CNM RİCA EDERİM SOR TABİİ AMA BENİM O KONU BİRAZ KARIŞIK ÇÜNKÜ BEN CAKE KULLANIKEN AYNI ZAMANDA KTARIN KARIŞIMINI DA KULLANIYORDUM YANİ TEK BAŞINA DEĞİL BERABER KULLANIMDA BEN 70 DEN 75 OLDUM a.s.

evet canım cok saol ben simdi küç acti günde bir kezde masaj yapıyorum inş büyütürüm bende birazz
:enbuyukkk::nazar:a.s.

Rica ederim canım inşAllah büyür moral çok önemli canını sıkma büyümez deme ben hep öle yaptım sanki büyümesinin yüzde yüz garantisi varmış gibi emindim :) a.s.

YOK CNM RİCA EDERİM SOR TABİİ AMA BENİM O KONU BİRAZ KARIŞIK ÇÜNKÜ BEN CAKE KULLANIKEN AYNI ZAMANDA KTARIN KARIŞIMINI DA KULLANIYORDUM YANİ TEK BAŞINA DEĞİL BERABER KULLANIMDA BEN 70 DEN 75 OLDUM a.s.

angel'cim ben yeni okudumda bu cake ney nereden bulabilirim bide aktarın karışımı neydi yazarsan çok memnun olurum kolay gelsin sana canım:1hug:

X