Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Sürecin iyi gitmesine çok sevindim.Mora terapi makinesi de çok işe yarıyor bilgine.Arkadaşlarım gitti bende sigarayı bıraktım o makine sayesinde.Tavsiye ederim.Araştır derim her derde deva gibi mübarek.

Canım... Allah kolaylık versin,şans seninle olsun,hakkında hayırlısı ne ise o olsun,hadi bakalım heyecanla bekliyorum haberlerini.

Sende iyi ki varsınne zaman yazsan forum renkleniyor,ben kendi adıma seni seviyorum...OGLTKNE ,sen seviyor musun deseni?

Son düzenleme:

Güzel yüzlüm benim,çok samimi, sıcak ,bir yazı olmuş inan okurken hem çok mutlu oldum... hemde duygulandım.Daha dün gibi forumdan bana soruşun aklında başka doktor vardı,bana benim doktorumu sordun,sürecimi okudun... sonra araştırma görüşme derken,oldun ve şimdi bunları yazıyorsun.Ne yalan söyleyeyim kendime pay çıkardım bu durumdan,iyi ki ben olmuşum bu ameliyatı sizlere de yol göstermiş ve örnek olmuşum.

Küçük dev adam çok hoş ya iyi bulmuşsun...akapunktur fayda görürsen alo de bende zıplarım aynı yere...seni çok öpüyorum,ara ara yaz yazılarını okumak benim için keyif

Juju, iyi olduguna cok sevindim, buraya yazdigina da. Diger arkadaslara örnek olmasi acisindan ameliyat sonrasini da yazmak cok iyi oluyor.
Annenle babana gelince onlara kizma, sana kiyamamislardir, insan evladini herseyden sakiniyor, hele mecbur olmayan bir ameliyati lüzumsuz görüyor maalesef. Akupunktur ilk bastan iyi ama sonra birakinca ne olur bilemem hep dikkat etmek
gerekiyor.basarilar diliyorum, mutlulugun hep devam etsin.

Ablacım, sana ne kadar teşekkür etsem az.
İlki bana doğru dr.u bulmamda yol gösterdiğin, tüm dürüstlüğün ile tecrübelerini paylaştığın için; İkincisi telefon görüşmelerimizde o tüm pozitif enerjinle beni bu sürece cesaretlendirip,motive ettiğin için..

Allah senden razı olsun.Seni çook öpüyorum

Sürecin iyi gitmesine çok sevindim.Mora terapi makinesi de çok işe yarıyor bilgine.Arkadaşlarım gitti bende sigarayı bıraktım o makine sayesinde.Tavsiye ederim.Araştır derim her derde deva gibi mübarek.

Bentoprak cım merhaba, nasılsın?

ya ben aslında migren tedavisi için başladım ama baktım obezite hastaları bile geliyor, ben de deneyeyim dedim
İlk gittiğim günden beri haftada 2 migren atağı geçiren bir insan olarak hiçağrım kalmadı ki daha tedavinin çok başındayım..
İştahım da dediğim gibi bayağı azaldı..

Sigara için ise ben kullanmıyorum ama annemlerle konuşacağım canım, çok saol..:)

Edber cim merhaba,

okuduğuma göre Almanya ya geri dönmüşsün..güle güle diyemedim canım kusura bakma nolur..

Dikiş yerlerini çok iyi koru, alt taraf yani dikişin sonlandığı yer çok hassas demişti dr, araya gazlı bez koymayı ihmal etme,ben hala koyuyorum
pişik olmuşsundur, o nedenle minik sızıntı vardır,telaşa kapılma, dr la görüşebildin mi?

Sevgiler..

kızlar herkese merhaba dr. konusunda ne kadar doğru bir karar verdiğimi birkez daha anlamış oldum.
dün buraya yazdıktan sonra ercan beyi aradım bana önemli bişey olduğunu düşünmediğini ama içimin rahat etmesi için pazartesiye kadar beklemememi ve mutlaka gelmem gerektiğini söyledi ve gerçektende gittiğimde muayene sonunda herşeyin normal olduğunu ve dikişlerin gayet güzel iyileştiğini söyledi.sızıntı denen olayın normal olduğunu söyledi ki dünden beri bi rdaha sızıntı olmadı.Pazartesi günü kontrol günümü perşembeye aldı ve dikişlerimi alabileceğini iyileşmenin gayet güzel gittiğini söyledi.şimdilik herkese çok çoook sevgiler

evet ameliyat olana kadar pek geçmiyor günler bende yaklaşık 1,5 ay ameliyat randevumu gbekledim hergün burada yazılanları okudum aklımda olan soruları sordum .Ama ameliyat sonrasının nasıl geçtiğini anlamadım.Ameliyatım çok iyi geçti şükür dün biraz endişelenmiştim ama oda dikişlerle ilgili değil daha önceki başka bir ameliyat sonrası yaşadığım enfeksiyon olayından dolayı endişelendim yine vücudum bişeyleri kabul etmiyormu diye ama şükür hiçbişey yokmuş inşallah seninde ameliyat haberlerini alırız

maşallah pek mutlugezmelere başlamış,her gören çok zayıflamış sın diyormuş.

Hepinize sevgilerini gönderdi selamı var..akşam girerim dedi foruma dedi

evett artık ne hırs yaptıysam giricem diye foruma saat 11:30 da herkesi uyuttum. açtım bilgisayarı ama bağlantı yokk yaklaşık yarım saat bekledim ama ısrarla bağlanamadım içtiğim uyku ilacı yüzünden gelen uykuya yenilerek yattım bende

Selam juju, gögüs altina ben de gazli bez koyuyordum ama yeterli olmadi demekki, bugün evde oldugum icin acik biraktim daha iyi gibi yarin da ayni olursa pazartesi cilt doktoruna gidicem. Öyle bir yerdeki tahris oluyor ister istemez. Simdi yine pansuman yaptim antibiyotikli merhem sürdüm. Nedense ben ameliyattan cok böyle sacma sapan yan etkilerden cektim, yok bant yarasi, simdi de pisik dedi doktor. Doktora hem resim gönderdim hem telefonla konustum kullandigim ilaclarin icerigini yazdim ok dedi. Neyse bunu da atlatirim heralde , dikis izleri bozuldu ama yamuk yumuk duruyor.

Canım ne güzel iyileştin bile bak.Kısmetse bende perşembe geçicem senin saat kaçta randevun? Akşam bizdede yoktu internet bu gün duydum genel kesinti olmuş kimsede yokmuş.

Ben çok iyiyim.Sizlerin haberlerini aldıkça dahada iyi oluyorum canım.

Sevindim bişey olmamasına. :) benim için de aynen öyle, günler geçmiyor. şu aralar ölçüye takılmış durumdayım. 80 b dedi doktorum. nasıl bir şey bilmiyorum hayal edemiyorum,büyükmü acaba? Jelesec iyi diyor. ondan resim istedim bakalım gönderecekmi :) ben de onunkileri görmek istiyorum. senin kaç beden yaptı doktor? bi de bu bedenler normal bildiğimiz sütyen bedenleri değilmi? aman bildiklerimi unutmaya başladım :)

Canım yazdım cevap...ben jübilemi yaptım dermişim benim ölçüm sana büyük zaten..ogltkne de resimleri yükledi ameliyat günü doktora böyle olsun diye gösterdi.Sende öyle yap bence.

Bu hafta toplanırsak sizde gelin görürüsünüz canlı canlı Ercan Karacaoğlu mühürlü memişleri karınları.Çokta şanslı olursunuz evre evre görmüş olursunuz.Bir haftalık,iki haftalık,6 aylık daha ne olsun arkadaşım

Seve seve gelirim toplantınıza :) gerçekten de benim için güzel bir fikir edinme olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…