Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

ya evet hemde kiloluyum arkadaşım sorma of ya offfffffff yaa zayıflayamıyorum nasıl gelinlik gicem ben

yaaa kızlarr yeminedermmmm sizz bunlarıı boşaa takıosunuzz yaniiii tabi hepiniz deil bazılarınız sağlık açısından kötü şeyler yaşıo olabilir amaa yanii 85 beden göğsü olup küçültmek isteyenleri anlamıorumm yaaa bence 85 beden göğüss bi bayan için gayett güzell bişeyy tam kıvamındaaa yanii ben 75 bedeni bile dolduramıorumm valla bi küçültme topiğine bakayım dedimmm şimdii dahada çok kompleksee girdimm off off hem şölee düşünün kızlarr meselaa sizz açık yakalı bi badi giydiinizdee alttandolgun görünen göğüslerinizz varr amaa benimgibilerr dümdüzzzzzzzzz silikonlu sutyenlere para bayılıoruss yani bunları belki bi nebze raahtlarsınız die yazıorum bencee sevininnn göğüslerinizinn kıymetinii bilinn

buyuk gogus derttir bencede 80-85 normal tam istedigim gibi en azindan..kucuk kuplu seksi sutyenlere ic gecirerek bakarsin,bazi markalarin toparlayici tarzda sutyen bulmamiz lazim az cesit ve sinirli imkan..siz kilo aldikca bas etmek daha zorlasir,dar bisey giydiginizde onlar sizden once fark edelir,aa tabi birde bikini bulma derdi vardi ipli giymek istersin ama olmaz olsada begenmezsin,denemeden kesinlikle aaa bu benim olcum diyip alamazsin alan kiz arkadaslarina aglamakli bakarsin,sutyensiz evde dolasirken hatta uyurken bile rahatsiz olursun..tekk guzel yani dantellileri doldurmasidir....şakkıdı

önceden büyük gelirdi göğüslerim küçültmek isterdim şimdi küçük gibi geliyo büyüsün istiyom -tatlicadiarzu-

yaa ben 17 yaşındayım sağ göğsüm sol göğsümden bi beden daha büyük sütyen alırken hep büyük görğsüme göre alıyorum ve bişey giydğimdee acaip belli oluyo.büyük böle emzirmişimdee sarkmış gibi duruyoo biraz da .bn onu küçültmek ve dikleştrmk isityorum nasıl yapabilrim doğal yöntemlerlee

80-85 beden demek 38 beden civarı demek arkadaşlar ya düz göğüs de güzel durmuyor yapmayın ya..
Ben daha 15 yaşındayım 80 takıyorum ölçüsüde 89 cm :)
Boşuna mı diyorlar 90 - 60 - 90 diye eminim kilolardan kurtulunca mankenlere taş çıkartırız :):)
Benimde 3 kilo fazlam var ama sırf göbeğimde işte :1closedeyes: klava:

arkadaşlar!

benim ölçüm hep 90, geçenlerde bir kız ardaşımla konuşuyorum. o dedi senin göğsün büyük işte, o da biraz kilolu gösteriyor. o vakte kadar aklıma bile gelmemişti.

büyük diye düşünmüyorum nedense normal buluyorum. ?

bazen sorun oluyor,

misal zayıftım 75 D kap kullanıyordum. gelinlik sipariş ettim! neyse bütün ölçüler alındı edildi, sonra düğün haftası oldu size adet haftası(neyse geciktirici ilaç filan) amaaa, o da ne!

gelinlik sütyenle olmuyor! ben de attım sütyeni öööle çıktım!

adet dönemlerindeki ağrısı olmasa hiç kafama takmam! bikiniye gelince bir beden büyüğünü alıyorum, o kadar! büyükse büyüktür yaw! önemli olan sarkmaması!

hiççç kafama takamam. üstelik bazen o kadar güzel ve dolgun duruyorlar ki; seviyorum işte!!!!

bence siz de takmayın kafanıza...hele 85-90lıklar asla.

100 olursa durum değişir tabi!

ben de dertliyim bu konudan

büyükler işte, şimdilik sarkmıyorlar ama ilerde ne olacağı hiç belli olmaz.

üstelik dar kıyafetler de giyemiyorum. hala bi rahatsızlık hissediyorum

yeni çamaşır çıkmış gerçekten 2 beden küçültüyor.tavsiye ederim kızlar..

:lepi::lepi:yeni çamaşır çıkmış gerçekten 2 beden küçültüyor.tavsiye ederim kızlar..

1.65 boyundayım 50 kıloum ve 85 kullanıorum çokda memnunum bencede çok hoş duruo

Offf Offf ßenimde ßüyük Yaa Kıyafetlerde Falan ßöyle Pamale Anderson Gibi Durması Acayip sinirimi ßozuyor :S ve 85 Kullanıyorum Off ya Off Yazda Geldi Bikini Seçimlerim Çok Zor Oluyor.Ama Muhakkak siyahı Tercih Ediyorum en Azından si nebze Olsun ßüyüklüğünü ßelli Etmiyor...

siyah almayı geçtim, bir sürü güzel güzel modeller çıkıyor ama hepsine kedinin ciğere baktığı gibi bakakalıyorum ona sinir oluyorun ben
küçükken utandığım için de sarıyordum o yüzden de yanlara doğru da taştığı için styen şeklinde bikini giyebiliyorum sadece
Yine de buzlu soğuk suyun, damblın ve sıkılaştırıcı kremin çok faydasını görmüştüm yaptığımda tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

cicili bicili silikonlu sütyenlerden vazgeciceksiniz. toparlayıcı sutyenler gercekten ise yarar, ama onlarında cekici güzel duranını gormedim.

Boyum 1.70 kilom 58 kullangığım 85 ..Bıkinimi denedim geçen gün alt tarafı normal ama üst taraf olmuyo taşıyo filan straptez alcıcam artık mecbur ama ondada düşmesin istiyorum off ben küçük göğüs istiyorum yaa

slm kızlar bende sizdenım 80D
ya bu en buyuk bedenmı bana cevap yazın nolurrr.öncedne bende sevıyrdum ama bu son 1 yıl kılo aldım iyice buyudu gelıyor birde hamileyım 2,5aylık dahada buyucek biliyorum cok mutsuzum cok.zayıfken bende mutluydum ama bu son 1 yıldır cok takıyorum......sanıyorumkı tek benım memlerım böleeee kocaman off kızlar bıktım ya doğum olsa hemen kılomu versem küçülürmuuu yaa amelıyat olucam napıyım yoksaaaaaa.....siz kaç takıyrsunuzzz birde bana g,üzel bir marka önerın ankya gidicem alıyım ten kullandım anne sutyenı onu bıraktım kom takıyorum suan ondandfa bıktım daha güzelı varmııı

mayo aldım kızlar sunsetın paraya kydım ama cok güsel duruyor bend ekendıme yakıştıramzdım bıkınılerı bile harıka ama mayosu öle hoşkitvde görmüştüm bir giydım memişlerı küçük gösterdı tavsıye ederımmm

kızlar son 1 yılda 10kg aldımmmmm ondanmı buyudukı sankı tum kıloyu ustten aldım
kızmayın yemekten değilll stres hareketsızlıkten aldımm sınava calıştımm ama suan hedefıme ulaştıum işe başladım kılo verrken hamiş kaldım doğurnca spora yazılcammmmm verırım demı kızlar verıncede küçülür demı kızlar yaaa cok üzğünümmm

tatlım benimde büyüktü ben küçülttüm bir kaç yere de yazmıştım yeni incinin küçültücü ve toparlayıcı sütyenleri var beni 1 beden küçüldü sana tavsiye ederim 80C den 75B ye düştüm
resmini koyayım

[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…