Göğüs Ucu Hassasiyeti Hk.

Mssd

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2023
125
24
48
Merhabalar. Gebelik düşünüyorum 4.denemem adetime 5 gun var. Gecenlerde baska bir hastaliktan hastaneye gittim antibiyotik verdiler ama gebelik düşündüğüm için once test yapabilir miyiz dedim. Adetime 8 gün kala test yaptirdigimda negatif çıktı. Ama 1 haftadir gun icerisinde ayni anda iki göğüs ucumuda sizinti karincalanma oluyor ve uzun sürüyor. Hatta bir gece acidan uyuyamicam zannetim. Demem o ki 1 hafta once yapilan kan testine ne kadar guvenebiliriz. Cunku baska forum sitelerinde bir cok kisi adete 7 gun 8 gun 4 kala 0.1 cikip sonrasinda hamile oldugunu ogrenenler var. Tabj bu yorumlar 2018 yılına ait. Yakin zamanda boyle olan var mi ya da tanidigi. Cok istiyorum. Allah'm isteyen herkese nasip etsin insallah.

Göğüs ucu sizlamasi değil ama ben hamile kaldığım ay yumurtlama döneminden itibaren göğüslerim aşırı agrimisti diğer aylardan farklı olarak

Anladim. Benimki bildiğin böyle gercekten sizi. Umarım 4 gun sonra guzel haber duyarım.

Göğüs ucu sizlamasi değil ama ben hamile kaldığım ay yumurtlama döneminden itibaren göğüslerim aşırı agrimisti diğer aylardan farklı olarak
Peki ne zaman ogrenmistiniz gebeliginizi. Suan sızı dan agriya geçti. Erken gebelik testi. Yaptim negatif cikti ama daha 4 gun var

Peki ne zaman ogrenmistiniz gebeliginizi. Suan sızı dan agriya geçti. Erken gebelik testi. Yaptim negatif cikti ama daha 4 gun var
Adetime 2 gün kala yerleşme kanamasi yaşayınca test yaptım öyle öğrendim. Biraz daha bekleyin bence

Adetime 2 gün kala yerleşme kanamasi yaşayınca test yaptım öyle öğrendim. Biraz daha bekleyin bence
Anladim. bakalim bu ay biraz daha sabirliyim
Cuma gününü bekleyecegim.
Gecen ay adetim 4 gun once gelmisti. Acaba yerlesemedigi icin dustu de o yuzden mi erken adet olmustum ki.

Anladim. bakalim bu ay biraz daha sabirliyim
Cuma gününü bekleyecegim.
Gecen ay adetim 4 gun once gelmisti. Acaba yerlesemedigi icin dustu de o yuzden mi erken adet olmustum ki.
Direk hamilelik olusmamistir. Yerleşmeden düşemez

Benimde tek belirtim göğüs ucu ağrısıydı. Yımurtlamdan sonra başladı ve hiç geçmedi yani umut var. Şimdide her adet yaklaştığında göğüs uçlarımı elleyip duruyorum ağrı olduğu an anlıycam ki hamilem

Ne zaman geçti ağrısı hatırlıyor musunuz? Doğru düzgün yatamıyorum bile ağrısından, doğuma kadar öyle mi devam edecek

Benimde tek belirtim göğüs ucu ağrısıydı. Yımurtlamdan sonra başladı ve hiç geçmedi yani umut var. Şimdide her adet yaklaştığında göğüs uçlarımı elleyip duruyorum ağrı olduğu an anlıycam ki hamilem
Evet benimde yumurtlamadan itibaren gun icinde hep oluyor . Ama dokununca felan agrimiyor kendisi ansızın agriyip sızlıyor. Ozellikle elledigimde acimiyor bile.

Ne zaman öğrenmiştiniz birde

Evet benimde yumurtlamadan itibaren gun icinde hep oluyor . Ama dokununca felan agrimiyor kendisi ansızın agriyip sızlıyor. Ozellikle elledigimde acimiyor bile.
Bende çoğunlukla dokunamıyordum ağrıyordu. Adetin 14.günü yumurtlama oldu bende bir gün gecikme olunca yaptım testi yani yumurtlamadan sonra 15.gün oluyor net pozitif çıktı silik bile değildi

Bende çoğunlukla dokunamıyordum. Adetin 14.günü yumurtlama oldu bende bir gün gecikme olunca yaptım testi yani yumurtlamadan sonra 15.gün oluyor net pozitif çıktı silik bile değildi
Cok guzel. ALLAHIM isteyen herkese o cift cizgiyi gormeyi nasip etsn. Bugunu saymazsak şafak 3😃

Cok guzel. ALLAHIM isteyen herkese o cift cizgiyi gormeyi nasip etsn. Bugunu saymazsak şafak 3😃
İnşallah canım çift çizgiyi tekrar görmeyi okadar çok istiyorum çünkü ki gebeliğim ikizdi ve maalesef 28 haftada erken doğumla kaybettim Rabbim inşallah tekrardan nasip eder isteyen bütün kadınlara da. Az kalmış senin yarın test yapmayı düşünmezmisim varsa çıkabilir inşallah vardır🥰

İnşallah canım çift çizgiyi tekrar görmeyi okadar çok istiyorum çünkü ki gebeliğim ikizdi ve maalesef 28 haftada erken doğumla kaybettim Rabbim inşallah tekrardan nasip eder isteyen bütün kadınlara da. Az kalmış senin yarın test yapmayı düşünmezmisim varsa çıkabilir inşallah vardır🥰
Cok üzüldüm ya😔Allahim tekrar nasip eder insallah. Bilemiyorum ki ya negatif çıkarsa moralda bozuyor.

Ne zaman geçti ağrısı hatırlıyor musunuz? Doğru düzgün yatamıyorum bile ağrısından, doğuma kadar öyle mi devam edecek
Doğuma kadar sürmüyor tam hatırlamıyorum ama 1 ay falan sürmüştü sanırım. Ara ara uçlarda hafif hassasiyet oluyordu ama yinede

Doğuma kadar sürmüyor tam hatırlamıyorum ama 1 ay falan sürmüştü sanırım. Ara ara uçlarda hafif hassasiyet oluyordu ama yinede
Çok sevindim uzun sürmemesine, 2 haftadır mahvoldum vallahi 😃

X