Göğüsler silikon sonrası ne zaman yumuşar ve daha sonradan büyür mü?

ahu11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
16
-3
27
Kızlar üç hafta önce meme büyütme amelliyatı oldum 550 cc yuvarlak yüksek profil kas altı.Önceden de dokum az çok vardı doktorlar 250 cc 300 cc kadarlık bir dokun var diyordu.Şuan ağrılarım tamamen azaldı çok rahatım ama göğüslerim taş gibi çok sert ve yanlara doğru dolgun.İki göğüs aramda boşluk var ve bu normal biliyorum göğüsler sütyensiz biraz ayrı durur.Acaba ne kadar süre sonra sütyenle göğüslerimi istediğim gibi birleştiririm sizin göğüsler kaçıncı aydan itibaren yumuşadı.Boyut beni tam anlamıyla tatmin etmedi doktorum çok doğal oldu diyor zaten .Bazı yorumlar gördüm silikon sonrası göğüs zamanla kendini salacak yumuşayacak kaslar baskıyı azaltınca daha büyük duracak falan diye cidden öyle mi oluyor.Çünkü benim göğüslerimde hiç ödem olmadı yani ilk gün nasılsa şuan da öyle acaba kas altı olduğu için baskı dolayısıyla mı basık duruyor sizce.Neyse çok uzattım yardımınıza ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim sizlere

3 hafta daha çok yeni yumuşama için. Herkesin süreci farklı olsa da genelde 5. Ve 6. Hafta itibariyle yumuşamaya başlıyor. Ama birden olmuyor tabi yavaş yavaş. 6 aya kadar sürebiliyor bu yumuşama süreci. 550 cc de gayet büyük aslında boyunuz kaç cm yapılı biri misiniz ? Zamanla daha büyük durmuyor bence ama aşağı indiği için görüntü olarak güzelleşiyor. Koltukaltınıza doğru mu protezler ?

3 hafta daha çok yeni yumuşama için. Herkesin süreci farklı olsa da genelde 5. Ve 6. Hafta itibariyle yumuşamaya başlıyor. Ama birden olmuyor tabi yavaş yavaş. 6 aya kadar sürebiliyor bu yumuşama süreci. 550 cc de gayet büyük aslında boyunuz kaç cm yapılı biri misiniz ? Zamanla daha büyük durmuyor bence ama aşağı indiği için görüntü olarak güzelleşiyor. Koltukaltınıza doğru mu protezler ?
Boyum 164 kilom 58 evet koltukaltımdalar baya.Cup olarak c plus d dedi doktorum bakalım ne olacak sonum

Boyum 164 kilom 58 evet koltukaltımdalar baya.Cup olarak c plus d dedi doktorum bakalım ne olacak sonum
Merhaba ben 20 gün önce ameliyat oldum mentor 320 kas altı boyum 162 kilom 49 çok küçük geliyor banada doktorum çok doğal oldu dedi ama beni mutlu etmedi.Ameliyat olacak arkadaşlar için önerim 400 cc aşağı taktırmayın ben tekrar ameliyat olmayı bekliyeceğim çok pişman oldum doktoruma doğal olsun demiştim ama bunlarda çok küçük oldu dokum çok azdı 150cc ancak 6 ayı bekliyorum bakalım bazı kişiler boyut değişmiyor ama ilk günlere göre daha büyük gözüküyor diye yorumlar var değişirmi acaba boyutu😔

doktorunuz bu konuda ne diyor yani hiç mi yumuşama olmadı
İlk aya göre bayağı yumuşama oldu tabii ki . Ama normal bi memeye oranla sert . Hatta sütyen ölçüsü aldırmak için gittiğim mağazadaki kadın "içinde kist mi var" diye sordu. Doktorum zamanla yumuşama olur ama hiçbir zaman normal bi meme kadar yumuşak olmaz dedi. Benimkinin markası mentor. Bildiğim kadarıyla yumuşaklık markadan markaya değişiyor

X