Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim çok küçük :(

mutsuzbirprenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2020
1
0
21
Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve göğüslerimden yana çok mutsuzum 75 bedeni bile doldurmuyor çok üzülüyorum.. Genetik bişey de değil ailemdeki herkesin göğüsleri dolgun büyük bir tek benim böyle oldu. Arkadaşlarımı görüyorum özeniyorum. En azından bir 75 beden olsun ona bile razıyım. Acaba diyorum göğüslerim ilk çıkmaya başladığında uçlarından utanırdım sütyen takardım o mu büyümesini engelledi diye düşünüyorum. Yani sonuç olarak çok mutsuzum. Estetik ameliyatta olmak istemiyorum ilerleyen yaşlarımda. Doğal yollarla büyümesine destek olmak mümkün mü yardımcı olursanız çok sevinirim :KK43:(

Canım b3nimde cok küçüktü ve çok dert ediyordum ama evlendikten sonra büyüyor tabii kocaman oluyor diyemem ama büyüyor heleki doğum yapsan daha da büyür cok dert etme inan bende bir zmanalr senin gibiydim

22 yaşındayım minyonum benimde fotodaki gibi ve 75 b bile dolmuyor. Bende aşırı kafaya takıyorum. Kendimi evlilik düşüncelerinden sevgili olaylarından soyutluyorum, yetersiz hissediyorum. Silikon da hem doğal değil hemde burda kaç sayfa yazı okudum kapsül oluşma riski var, hissizlik oluyor, çok ilerleyen yıllarda yenilemek lazım birde ben takıntılı biriyim gerçek meme dokusu kadar yumuşak olmucak ve ağrılı ameliyat. Zorla güzellik yapmaya çalışmak istemiyorum ama mutsuz da hissediyorum. Birde yağ enjeksiyonu yöntemi var o daha güvenilir geliyor ama ilerde eriyor diye biliyorum. Göğüslerim de aynı böyle canım.

Benimde çok küçük . Eskiden dert ediyordum ama güzel tarafları var mesela sarkma gibi bir derdimiz olmayacak 🤣 ünlü bir model var kadında göğüs hiç yok ama özgüven tavan ,ve kıyafetlerini çok iyi taşıyor .

Buyuk olmasi da ayri dert topraga bakiyorlar. Kilo alsan buyuyor versen boş poset gibi oluyorlar. keske benimkiler de 80 falan olsalardı.

sosyal medya sagolsun oyle bir guzellik algisi olusturdular ki hepimiz cirkiniz hepimiz yetersiz.. artik saglikli olmak yetmiyor. isin kotusu erkeklerin gozundeki guzellik algisi da bu yonde degisti. konu sahibi gibi insanlar iliskilerden kaciyor.

Ben de senin geçtiğin yollardan geçtim hep isyan ettim. Senin gibi özendim hep arkadaşlarıma. Üniversite de silikon taktırdım. Babama kendimi kadin gibi hissetmiyorum bana destek olur musun dedim sagolsun destek oldu Özgüvenim geldi evet ama Şimdi 28 yaşındayım ve aynaya baktigim zaman diyorum ki bedenim benim ve her haliyle guzeldi yaptırmasaydım da sevecektim. Kadın olmanın ne demek olduğunu anlayınca bu boşuna uzulmelerin için üzüleceksin :)
Üstelik söyle düşün artık çoğu kadında silikon var. Sen doğalsın doğallığına kal. Bedenin 25 26 yaşına kadar anca oturacak bekle sabret güzelim o kadar degisiyorsun ki. Bedenin yaş aldıkça şekillenecek buna göguslerin de dahil.
Odak noktanı goguslerinden çek üzülme onun yerine spor yap bacaklarını poponu şekillendir göbeğini şekillendir. Vücudunu kendini sev olur mu :)

Son düzenleme:
X