Göğüslerim çok mu küçük?

Karmagul

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
143
86
Arkadaşlar 20 li yaşlarımdan beri memelerim küçük sanıyorum. Arkadaşlarım çok kötü duymadığını söylüyor. Ben de doğrusunu merak ediyorum. Kk sitesi görseli yayınlamaya izin vermiyor. Özelden resmini alabilirim. Fıkır verebilecek olan varmı? Tsk.

Olur ben yorumlarim

Kaç beden kullanıyorsunuz bende yorumlarım atın

T
Tabi eğer memeniz varsa ahajsjd

Küçük - büyük kavramları okul öncesi eğitimde öğretiliyor. Mesela limon küçük - karpuz büyük... Yani bir şeyin küçük ya da büyük olduğunu 20 küsur yaşında, bizim onayımızla mı ölçecek ve ikna olacaksınız. Ayna karşısında bunu yapabilirsiniz, bizim gözlerimiz sizinkine nazaran daha süpersonik değil...

Bu siteye kadın görünümünde gelen bazı erk*k bireyler p*nis bile attı özelden, hadi gerçek diyelim başkalarına memenizi neden atasınız, gerçekten kadın olduğundan nasıl eminsiniz; kaldı ki kadınlara da atmayın? Küçükse küçüktür, 70A ise küçüktür mesela. Ne yapalım?

Mesajlarına baktım evli 45 yaşındaymış. Foto atacak kadar taktigina inanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…