Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimi Büyütüyorumm

davetsizkullanici

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
4.143
6.666
Merhaba kızlar. Uzun zamandır siteye üyeyim ancak bu bölüme ilk konum. Kalça ve baseni geniş, üst kısmı zayıf olanlardanım. Mezura ile ölçtüm. göğüs-bel-kalça sıralamasıyla 80-63-95. Göğüslerim küçüklüğünden şikayetçiyim, internette araştırdım ve İbrahim Saraçoğlu'nun tarifini yapmaya karar verdim. Konuyu olduğunca güncel tutmaya çalışacağım. Şetbetçiotumu aldım bu gece itibariyle içmeye başlıyorum. Telkini de deneyeceğim ama bulamıyorum. Gönderebilecek olan varsa gönderirse çok sevinirim. Bu geceden itibaren görüşlerimi yazmaya başlayacağım, görüşmek üzeree :KK73:

Son düzenleme:
Ben de başlamayı düşünüyorum. Yeni nisanlandim ama kıyafetim hiç yakışmadı içi boş duruyordu. Cok üzülüyorum herkes bisey söylüyor laf vuruyor sürekli. Göğsüm 77 cm. Göğüs altı 70 cm napicam bilmiyorum. Bari düğüne kadar büyüseydi. Sırf bu yüzden evlenmeyi istemiyordum simdi evlenicem ama bu sefer geceleri uyuyamıyorum cok kafaya taktım

Bu gece 3. çayımı içtim.

İçenler beni motive ederse çok sevinirim kızlar :KK43: Daha çok başında olmama rağmen bir umutsuzluğa kapıldım.

Canim nasil gidiyor serbetci otu cayinda kacinci gunundesin gelisme var mi burdan birbirimizi gazlasak haber versek mi :KK49: En azindan hangisi yaradi hangisi yaramadi bilelim deneme yanilmayla:KK51:

Ben de baslicam canim devam ediyor musun buyume oldu my

4 gün içtim, adet olunca uyuşukluğumdan yapamadım :kızgın: bu akşam tekrar başlıyorum.

Ben de başlamayı düşünüyorum. Yeni nisanlandim ama kıyafetim hiç yakışmadı içi boş duruyordu. Cok üzülüyorum herkes bisey söylüyor laf vuruyor sürekli. Göğsüm 77 cm. Göğüs altı 70 cm napicam bilmiyorum. Bari düğüne kadar büyüseydi. Sırf bu yüzden evlenmeyi istemiyordum simdi evlenicem ama bu sefer geceleri uyuyamıyorum cok kafaya taktım

Hayırlı olsun canım olumsuz düşünme, hiç birşey olmazsa gider silikon taktırırsın senden değerli mi boşveeeer:halay:

Canim nasil gidiyor serbetci otu cayinda kacinci gunundesin gelisme var mi burdan birbirimizi gazlasak haber versek mi :KK49: En azindan hangisi yaradi hangisi yaramadi bilelim deneme yanilmayla:KK51:

Ay resmen gazla çalışıyorum bu adet dönemim yüzünden ara vermiştim istemeden bu akşam tüm hızıyla başlıyorum :KK45:

IMG_3358.PNG

Arkadaşlar bende sizdenim benim göğüsleeim 75 bedendi hamileyken felan 85 oldu çoook güzeldi şimdi emdirmeyi bırakınca süt boşalınca içi bomboş kaldı 75 bile bol geliyo artık bende 2 gündür bi kür deniyorum soğuk pres çörek otu tağının içine 1 tatlı kaşığı şerbetçi otu koyup 10 gün beklettim 2 gündür bu karışımdan sürüyorum göğüslerime sonuçları paylaşırım sizinle bu karışım için herkes işe çoook yarıyor diyo bakalım inşallah bende fatdasını görürüm

Merhaba kızlar. Uzun zamandır siteye üyeyim ancak bu bölüme ilk konum. Kalça ve baseni geniş, üst kısmı zayıf olanlardanım. Mezura ile ölçtüm. göğüs-bel-kalça sıralamasıyla 80-63-95. Göğüslerim küçüklüğünden şikayetçiyim, internette araştırdım ve İbrahim Saraçoğlu'nun tarifini yapmaya karar verdim. Konuyu olduğunca güncel tutmaya çalışacağım. Şetbetçiotumu aldım bu gece itibariyle içmeye başlıyorum. Telkini de deneyeceğim ama bulamıyorum. Gönderebilecek olan varsa gönderirse çok sevinirim. Bu geceden itibaren görüşlerimi yazmaya başlayacağım, görüşmek üzeree :KK73:
Canım şerbetçiotundan bende aldım ama hiiiiç içemedim kötü bi tadı var. Onun yerine hayıt tohumu aldım üç dört günde çok fazla etkisini gördüm işe yaradı

X