Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimi Büyütüyorumm

Belki de inanmadığın için büyümüyorlardır? Ben inanarak kullandım faydasını gördüm.
Çok inarak başladım hergün masaj yaptım çörek otu yağıylave şerbetçi otuyla kullananlar 3 gğn ila 7 gğn arasında 2 cm büyüme olduğunu yazmışlar 10 gün denedim anca fırından yeni çıkmış poğaça gibi koktuğumla kaldım benimde çok küçük çok istiyorum büyümelerini önceden çok güzel sertti ama 2. Çocuğumdan sonra içi bomboş kaldı kremlere bakıyırum şindi onlarda çoook pağalı çok umutsuzum artık

Canım şerbetçi otunu bende aldım ama içemedim berbat bir tadı var onun kontrekstini alıp göğsüne sürüp saranlar var faydasını görmüşler. Sizi bilmem ama başka bir bitki kullanmadım yanında sadece azimle hayıt otuna devam ediyorum. Belirgin birşekilde faydasını gördüm. Ama püf nokta her yediğinin içinde kullanmak. Çay şeklinde kullanırsan 3 aydan önce cevap alamazsın

Canım şerbetçi otunu bende aldım ama içemedim berbat bir tadı var onun kontrekstini alıp göğsüne sürüp saranlar var faydasını görmüşler. Sizi bilmem ama başka bir bitki kullanmadım yanında sadece azimle hayıt otuna devam ediyorum. Belirgin birşekilde faydasını gördüm. Ama püf nokta her yediğinin içinde kullanmak. Çay şeklinde kullanırsan 3 aydan önce cevap alamazsın
Hayot tohumunu ben hamile kala bilmek için kullandım kullandığım ilk ay hamile kaldım polikistik over sendromu hastası olduğum halde çok etkili ama her yemekte kullanamam heralde eşim çocuklarımda yiyolar yemekten çay olarak içerim ben

X