Gojiberry kullananlar

ecemus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
618
18
Arkadaslar dukan diyetinde tuketebildigimiz tek meyvedir gojiberry.
Cok seviyorum bende. Meyve niyetine yerim hep
Ama son zamanlarda zayiflamaya cok etkisi oldugunu okuyorum.
Tuketenler deneyimlerini paylasabilir mi...

Bende 10 gün yedim. Bu 10 gün içerisinde 1 kilo verdim.Kullanırkende herhangi bir diyet yapmadım ama günde 2 yemek kaşığı aç karnına bol suyla yenirse iştahı kesiyor...

Bende 10 gün yedim. Bu 10 gün içerisinde 1 kilo verdim.Kullanırkende herhangi bir diyet yapmadım ama günde 2 yemek kaşığı aç karnına bol suyla yenirse iştahı kesiyor...
Bende cok severek tuketiyorum. Ama dozunu kaciriyorum sanirim :) ayni zamanda dukan diyeti de yapiyorum. Simdilik kilo anlamnda diyet yaptigimdan farkedemedim ama cok iyi sindirim sistemimi calistirdi. Sirf bunun icin bile birakmam :)

Bemde aldim meyve olarak ama duzenli sekilde yemedim.
Suya koydum öyle yiyemedim. Simdi normal sabahlari 10 tane atiyorum agzima ama duzenli sekilde degil. Duzenli kullanman gerekiyormus. O yuzden tabi fayda gördüm diyemem.

5 günde verdim 3 gündür oruç tuttuğum için kullanmıyorum ama hala kilo veriyorum tabi un şeker hamur işi ekmeği hayatımdan çıkardım tam buğday ekmek yemeye başladım ve yanında sabahları keten tohumu ve yulaf ezmesi yedim

5 günde verdim 3 gündür oruç tuttuğum için kullanmıyorum ama hala kilo veriyorum tabi un şeker hamur işi ekmeği hayatımdan çıkardım tam buğday ekmek yemeye başladım ve yanında sabahları keten tohumu ve yulaf ezmesi yedim
Yeni gordum mesajini. Nasil yani 5 gunde 5 kilo yaww. Kapsulu bu kadar etkili mi. Eczaneden mi aldin. Su anda ne durumdasin peki

X