Gölge gibi gebelik testi

Ezel yavuz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2021
15
2
28
Dün ve bugün gebelik testi yaptım gölge gibi çıktı ama hemen çıkmadı 20 dk falan sonra ışıkta fark ediliyor adetim düzensiz 5 gündür çok sık idrara gidiyorum dün gece bel kasıklarımın kalçamın ağrısından uyuyamadım sizce var mı

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
9.889
22.111
Dün ve bugün gebelik testi yaptım gölge gibi çıktı ama hemen çıkmadı 20 dk falan sonra ışıkta fark ediliyor adetim düzensiz 5 gündür çok sık idrara gidiyorum dün gece bel kasıklarımın kalçamın ağrısından uyuyamadım sizce var mı
İlk 5 dk önemli tekrarlayın

Funda44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
2.273
897
26
Fotoğraf yok siteden yükleyin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Funda44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
2.273
897
26

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın