Gonal f 300 raporlu fiyatı? Tüp Bebek fiyatları?

Merhaba arkadaşlar, tüp bebek tedavisine başladım. Raporlu olacak reçetelerinm. Şuan gonal f vurulmaya başladım. Ödünç aldım gonal f i şuanda. Raporum bir kaç güne çıkacağı için. Bu ilaçlar için eczanede pazarlık yapanalr varmış. Gonal f 300 u 520 ye alan da olmuş. 360 a da. Fiyatlar konusunda bilgi edinmek amaçlı yazdım. Pazartesi günü eczaneye gidip ödeme yapmamız gerekecek çünkü. En azından fikir sahibi olmak istedim. Şuan ki recetemde gonal f 300 den 10 kutu
Cetrotide0.25 den 5 kutu ovitrellede 250 den 1 kutu yazıldı. Gonal f 150 olarak vuruyorum. 6 gün vurup 7. Gün kontrole çağrıldim.

Bu rapor kaç güne çıkıyor acaba? 1 hafta oldu benim çıkmadı, ilaçları eczaneden ödünç almıştım

Canım normal satis fiyatı 544 tl mesela bana yazdığı 450 normal de 994 tl ama eczacının 584 e veriyo neye göre fiyat politikaları var bilmiyorum hele diğer eczane 500 e verdi
Merhaba ilaç deposundan felan mi aliyorsunuz bu ilaclari ben bursada sormadigim eczane kalmadi 750den asagi veren olmadi. Acaba yup bebek merkezi yakinindaki eczanelerde mi daha ucuz

Merhaba ilaç deposundan felan mi aliyorsunuz bu ilaclari ben bursada sormadigim eczane kalmadi 750den asagi veren olmadi. Acaba yup bebek merkezi yakinindaki eczanelerde mi daha ucuz
Çalıştığın kurumun anlaşmalı eczanesi olması lazım benim ki anlasmali

X