Gonal F 300

moonlight23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2016
68
86
Merhabalar. Daha önceki tedavimden elimde 5 adet gonal f 300 mevcut (skt 04/24) yeni tedavimde pergoveris 150 ilacı kullanılacağından elimdeki bu 5 adet gonal f 300 (hazır kalem) ilacını 2 kutu pergoveris (150) ilacı olan veya temin ederim diyen biri ile değiştirmek istiyorum. İhtiyacı olan ve yardımcı olmak isteyenlere İzmir ve Denizli de elden teslim edebilirim.

Merhaba , gonal f 300 9 kutu var bende de, ovitrellede 7 kutu İstanbul avrupa yakasındayım dolapta muhafaza ettim buzla teslim edeceğim mesaj atabilirsiniz

Elimde gonal f ve meriofert 150 mevcut

Eklentiler

• IMG-20240112-WA0026.jpg
    IMG-20240112-WA0026.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba bende tüp bebek tedavisine başlayacağım ve malesef fiyatlar çok pahalı bana iletebilir misiniz en azından bu masrafımı azaltmış olursunuz çok dua ederim. Bu 2. denemem olacak benimde.

Merhaba , gonal f 300 9 kutu var bende de, ovitrellede 7 kutu İstanbul avrupa yakasındayım dolapta muhafaza ettim buzla teslim edeceğim mesaj atabilirsiniz
Ben Ankaradayım bana ilaçları gönderebilir misiniz? Çok ihtiyacım var. Bu 4. Tedavim olacak. İlaç almak çok zorlaştı gerçekten. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim 🙏

Merhabalar. Daha önceki tedavimden elimde 5 adet gonal f 300 mevcut (skt 04/24) yeni tedavimde pergoveris 150 ilacı kullanılacağından elimdeki bu 5 adet gonal f 300 (hazır kalem) ilacını 2 kutu pergoveris (150) ilacı olan veya temin ederim diyen biri ile değiştirmek istiyorum. İhtiyacı olan ve yardımcı olmak isteyenlere İzmir ve Denizli de elden teslim edebilirim.
Ben Bayadır arıyorum durumum yok baslayamadım Allah rızası ıcın bana verecek olan varmı

Benim o kadar ıhtıyacım varkı duacınız olurum gerçekten gonal f yüzünden baslayamadım rıcamla verenılırmısını

Elimde açılmış bir kutu “gonal f ve genotropin”var. Yer Samsun. Samsun’da yaşayanlardan ihtiyacı olan varsa yazsın. Ücretsiz vereceğim.

X