Gonal f kullanıp hamile kalan var mı?

Uyuyamayanguzelll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
562
252
Kızlar mrb, cuma günü aşılama yapılacak bir haftadır gonal f kullanıyorum aranızda bu ilacı kullanıp hamile kalan oldumu? Bi de belimde karnımda zonklama şeklinde agrı var ilaçtanmı oluyordur?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 311 gün geçti.

HayalPerest8892

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2016
7
5
29
MERHABA, ÖNCELİKLE TEDAVİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞ.
BENDE GONAL F KULLANIYORUM ŞUAN BUGÜN 5. GÜNÜM CUMA GÜNÜ DE İĞNEYİ YAPIP CUMARTESİ KONTROLE GİDECEĞİM. YANLIZ BENİM AŞILAMA DEĞİL. PCO'LUYUM YUMURTA BÜYÜTMEK AMAÇLI KULLANIYORUM. KONUNUZ DİKKATİMİ ÇEKTİĞİ İÇİN YAZMAK İSTEDİM.
TEDAVİLERİMİZ HAYIRLA SONUÇLANIR İNŞALLAH.

Uyuyamayanguzelll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
562
252
MERHABA, ÖNCELİKLE TEDAVİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞ.
BENDE GONAL F KULLANIYORUM ŞUAN BUGÜN 5. GÜNÜM CUMA GÜNÜ DE İĞNEYİ YAPIP CUMARTESİ KONTROLE GİDECEĞİM. YANLIZ BENİM AŞILAMA DEĞİL. PCO'LUYUM YUMURTA BÜYÜTMEK AMAÇLI KULLANIYORUM. KONUNUZ DİKKATİMİ ÇEKTİĞİ İÇİN YAZMAK İSTEDİM.
TEDAVİLERİMİZ HAYIRLA SONUÇLANIR İNŞALLAH.
Çok tesekkür ederim Allah sizinde gönlünüze göre verir inşallah, bugun yapıldı aşılamam umarım tutar iki hafta nasıl geçck bilmiyorum, çok heyecanlı :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 311 gün geçti.

Taktikyok

Umut et
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2013
194
9
Merhaba canım Bende gonal-f kullanıyorm aşılama olcak hayırlısıyla sizin aşılama yapıldı mı??

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1216 gün geçti.

Taktikyok

Umut et
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2013
194
9
Evet canım yapıldı tutmadı maalesef, iki ay beklnck dedi dr bi dahaki aşılama için, umarım seninki tutar Allah herkesin gönlüne göre versin
Amin canım ya seninde güzel haberlerini alırız inşallah herkesin gönlüne göre versin 4 yıl tedavi oldum yoruldum artık bu ay da olmazsa ben pes etçem artık Allah günah yazmasında isteyen herkese versin sokağa atanlara değil

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1216 gün geçti.

meha123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2018
227
83
29
Merhaba canım Bende gonal-f kullanıyorm aşılama olcak hayırlısıyla sizin aşılama yapıldı mı??
Merhaba gonalf 300 asilama olucam siz nasil hamile kaldiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın