Gonal f kullanıp hamile kalan var mı?

Uyuyamayanguzelll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
567
254
Kızlar mrb, cuma günü aşılama yapılacak bir haftadır gonal f kullanıyorum aranızda bu ilacı kullanıp hamile kalan oldumu? Bi de belimde karnımda zonklama şeklinde agrı var ilaçtanmı oluyordur?

MERHABA, ÖNCELİKLE TEDAVİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞ.
BENDE GONAL F KULLANIYORUM ŞUAN BUGÜN 5. GÜNÜM CUMA GÜNÜ DE İĞNEYİ YAPIP CUMARTESİ KONTROLE GİDECEĞİM. YANLIZ BENİM AŞILAMA DEĞİL. PCO'LUYUM YUMURTA BÜYÜTMEK AMAÇLI KULLANIYORUM. KONUNUZ DİKKATİMİ ÇEKTİĞİ İÇİN YAZMAK İSTEDİM.
TEDAVİLERİMİZ HAYIRLA SONUÇLANIR İNŞALLAH.

MERHABA, ÖNCELİKLE TEDAVİNİZ HAYIRLI OLSUN İNŞ.
BENDE GONAL F KULLANIYORUM ŞUAN BUGÜN 5. GÜNÜM CUMA GÜNÜ DE İĞNEYİ YAPIP CUMARTESİ KONTROLE GİDECEĞİM. YANLIZ BENİM AŞILAMA DEĞİL. PCO'LUYUM YUMURTA BÜYÜTMEK AMAÇLI KULLANIYORUM. KONUNUZ DİKKATİMİ ÇEKTİĞİ İÇİN YAZMAK İSTEDİM.
TEDAVİLERİMİZ HAYIRLA SONUÇLANIR İNŞALLAH.
Çok tesekkür ederim Allah sizinde gönlünüze göre verir inşallah, bugun yapıldı aşılamam umarım tutar iki hafta nasıl geçck bilmiyorum, çok heyecanlı :)

Evet canım yapıldı tutmadı maalesef, iki ay beklnck dedi dr bi dahaki aşılama için, umarım seninki tutar Allah herkesin gönlüne göre versin
Amin canım ya seninde güzel haberlerini alırız inşallah herkesin gönlüne göre versin 4 yıl tedavi oldum yoruldum artık bu ay da olmazsa ben pes etçem artık Allah günah yazmasında isteyen herkese versin sokağa atanlara değil

X