gönül köprüsü....

kismetsiz kedi

15senedirseviyorum seniii
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2006
3.851
1
49
kızlar milli eğitm bakanlığı çok güzel bir kampanya başlattı.bu kampanya sayesinde doğudaki ve batıdaki çocuklar birbiriyle kaynaşacak. Projenin amacı, doğu illerinde eğitimini sürdüren ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin batı illerini, batı illerinde eğitimini sürdüren ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin doğu illerini ziyaret ederek ülkemizi daha iyi tanımalarını sağlamak, doğu batı kaynaşmasını artırarak zihinlerde var olan ön yargıları yıkmak ve yeni gönül köprülerinin kurulmasını sağlamaktır.
bu kampanyaya emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.
bu arada bizde mihmandar ailelerden biriyiz.salı günü yozgattan misafir kızımız gelecek.kızım gelecek arkadaşını karşılamak için çok heyecanlanıyor.

bende bu düşünceyi hayata geçiren herkesi tebrik ediyoruma.s. duyduğumda çok beğendiğim bir kampanyaydıcoksekeriremsu canım bu arada senide kutluyor gelecek misafirinle güzel ve sevgi dolu günler diliyoruma.s.

bu projeyi bende çok beğendim doğrusu .. çocuklarımız için güzel bi buluşma ve kaynaşma olucak ..benim kızımda orta sonda..temmuzun 5 inde bana da geliyo ..misafir edip gezdireceğiz.. umarım üstüme düşen vazifemi yeterince yerine getirebilirim .. canım bişey sorucam ..okulda öğretmenleri bulamıyorumda ben o yüzden soramadım .. çocuklar yurtta kalıcaklar ..sabahmisafir kızı almaya sadece kızımız mı gidecek yoksa biz büyükler mi gidip almak zorundayız acaba..

kızlar milli eğitm bakanlığı çok güzel bir kampanya başlattı.bu kampanya sayesinde doğudaki ve batıdaki çocuklar birbiriyle kaynaşacak. Projenin amacı, doğu illerinde eğitimini sürdüren ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin batı illerini, batı illerinde eğitimini sürdüren ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin doğu illerini ziyaret ederek ülkemizi daha iyi tanımalarını sağlamak, doğu batı kaynaşmasını artırarak zihinlerde var olan ön yargıları yıkmak ve yeni gönül köprülerinin kurulmasını sağlamaktır.
bu kampanyaya emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.
bu arada bizde mihmandar ailelerden biriyiz.salı günü yozgattan misafir kızımız gelecek.kızım gelecek arkadaşını karşılamak için çok heyecanlanıyor.

Gerçekten çok güzel bi kampanya başlattılar,benim hemşerim size misafir olacak çok sevindim.

bu projeyi bende çok beğendim doğrusu .. çocuklarımız için güzel bi buluşma ve kaynaşma olucak ..benim kızımda orta sonda..temmuzun 5 inde bana da geliyo ..misafir edip gezdireceğiz.. umarım üstüme düşen vazifemi yeterince yerine getirebilirim .. canım bişey sorucam ..okulda öğretmenleri bulamıyorumda ben o yüzden soramadım .. çocuklar yurtta kalıcaklar ..sabahmisafir kızı almaya sadece kızımız mı gidecek yoksa biz büyükler mi gidip almak zorundayız acaba..

Benim kızım lisede okuyor,bu güzel projede benim kızımda gönül köprüsünde yer aldı.Bizim misafirimiz Bingöl'den geldi, ozaman okullar kapanmamıştı kızım ve arkadaşları Bingölden gelen kardeşlerini 2 gün gezdirdiler,evlere yollamıyolar,dışarda gezdiriyolar,akşamları çocuklar yurda dönüyor.
Kızımın şimdi Doğu'dan Bingöl'den bi kardeşi var ve hergün mesajlaşıyolar,kızım çok mutlu oldu,hele Bingöllü kardeşi herkese anlatıyomuş,gezdiklerini çok güzel ağırlandıklarını ve kardeş kazanmanın mutluluğunu yaşıyormuş.
Ben kızımla gurur duydum,iyiki kendisine bi kardeş seçmiş.

Gerçekten çok güzel bi kampanya başlattılar,benim hemşerim size misafir olacak çok sevindim.

Benim kızım lisede okuyor,bu güzel projede benim kızımda gönül köprüsünde yer aldı.Bizim misafirimiz Bingöl'den geldi, ozaman okullar kapanmamıştı kızım ve arkadaşları Bingölden gelen kardeşlerini 2 gün gezdirdiler,evlere yollamıyolar,dışarda gezdiriyolar,akşamları çocuklar yurda dönüyor.
Kızımın şimdi Doğu'dan Bingöl'den bi kardeşi var ve hergün mesajlaşıyolar,kızım çok mutlu oldu,hele Bingöllü kardeşi herkese anlatıyomuş,gezdiklerini çok güzel ağırlandıklarını ve kardeş kazanmanın mutluluğunu yaşıyormuş.

eski bir eğitimci olarak gönül köprüsü projesinin güzel dostluklar ve doğru kazanımlar getireceğine inanarak en doğru adımın evlerede kamanın olmaması olduğunu düşünüyorum. ev ortamı başkadır. aynı ortamı kendi evlerinde bulamıyan çocuk mutsuz olacaktır oyse bu uygulama gerçek bir köprü işlevi görecektir. emeği geçen herkese kutlu olsun

giznurcum bize okuldan telefon geldi.veli olarak bizimde gelmemiz istendi.bakalım yarın sabah karşılyacağız misafirimizi..a.s.

kızlar yozgttan misafirimiz geldi.ve kızmla harika vakit geçirdik.sadece kendi misafrimiz değil diğer gelen çocuklarlada çok güzel eğlendik.çocukların birbirleriyle olan samimiyeti ve o temiz arkadaşlarını görmenizi isterdim.ve şimdi bizimde yozgattlı dostlarımız var.çocuklarımıza hayatları boyunca unutamayacakları duyguları yaşattıkları için milli eğitim bakanlığına ve emeği geçen herkese tekrar teşekkür etmek istedim.

Asena 66 üyeden alıntı

canım ne mutlu sana çok iyi olmuş çocuklarımız gerçektende paylaşımı ve kaynaşmayı daha iyi öğrenmiş olurlar böylelikle ..inşallah bizde kızımla misafir kardeşimizi mutlu eder alnımızın akıyla çıkarız bu işin sonunda a.s...

Son düzenleme:
giznurcum bize okuldan telefon geldi.veli olarak bizimde gelmemiz istendi.bakalım yarın sabah karşılyacağız misafirimizi..a.s.

inşallah güzel vakit geçirirsiniz canım .. bana gelecek öğrenci ürgüpten geliyor.. ama proğramda bi değişiklik olmuş günü başka tarihe ertelemişler bizde bekliyoruz bakalım ne zaman haber verecekler die..
misafiri saat kaçta aldınız neler yaşadınız anlatırmısın canım..Şeniz

gizurcun çok eğlenceli bir deneyimdi.saat 8,30 okuldan misafirlerimizi aldık.evlere yatılı yollamıyorlar.akşam saat 6-6,30 gibi okulda öğretmenlerine teslim ettik.ilk karşılaşmada zaten onlarda senin kadar heyecanlı.biz sabah çok erken olduğu (evimde okula yakın olduğu )için kahvaltıyı evde yaptık.sonra sakarya'yı gezmeye çıktık.zaten onlar 3 gün boyunca tarihi ve turistik yerleri geziyorlar.biz işin eğlence kısmını üstlendik.alışveriş merkezleri,buz pateni,lunapark....ve alışveriş..bizde onla beraber çok eğlendik.ve şimdi yozgatta benim bi kızkm daha varrr:teytey:

X