Gönüllü şarka gitmek

Ben Gaziantep’te yaşadığım için Bursa bile ucuz geliyor ama haklısınız evet. Zamanlama sıkıntılı olmuş. Yoksa Bursa en yaşanılacak yerlerden biri aslında.

Bana mesleğin zorluğundan bahsetmeyin lütfen.benim eşimde asb 5 yıl Diyarbakır’da en kötü zamanında çalıştı özellikle surda görev yaparken girdikleri evlerde çatışma için yer ararken tlfnda terörist sesini ben dahi duyuyordum.o Diyarbakır’ın göbeğine kadar karının içinde dağdan inmezdi hatlar bi hafta kesilmiş ulaşım asla yok.Ama asla hiç bi zaman doğusunu batısını konuşmadık bi işe başlarken bazı şeylerin bilincinde olarak başladığımız için yük olmuyor.beni sorarsanız sen evdesin tabi sana her yer güzel olur derseniz hayır değilim yazılım uzmanıyım sabahlara kadar kodlamalarla uğraşmalarım bitmez.ikimizin de işimizle ilgili bi şikayetimiz asla olmadı başkalarından aile planlaması önerside istemedik sizin kendi hayatınıza başkasının verdiği öneriyle mi devam edeceksiniz?yaşayan sizsiniz burdakiler ne kadar yorum yaparsa yapsın size uygun olan cvp sonuçta sizdedir degil mi

Polislik ve puanının ne ilgisi var

Puanla mi? Emniyette oyle bir uygulama yok yalnız

Sabahlara kadar şehrin sokaklarında mı kodlama yapıyorsunuz.

Ne alakası var hanımefendi? Polislere iki kere şark gelir. Karar vermemiş, ne zaman gideceklerini planlamak istemiş ve kararsız kalmış olabilirler. Kadın ben asla şarka gitmem mi demiş? O zaman siz bütün memuriyetinizde kalsaydiniz şarkta.

Elbette ki kararı verecek olan benim, konuyu açan da benim bence siz farklı bir taraftan algıladığınız için benim anlatmak istediğimi anlamadınız. Fikir veremeyeceğinize göre de yargılama hakkınız yok diye düşünüyorum. Zira diğer yorum yapanlar şu şöyledir, bu daha iyi olabilir veya acele etmeyin diye fikir veriyor. Siz ise yok doğuya gönüllü değilsiniz öyle beklemezdim dediniz. Açıklama yapıyorum meslek zorluğu olarak algılıyorsunuz. Benim anlatmak istediğim zorluğundan ziyade yani onları yaşadım size göre sudan olaylar olabilir ama benim için o dönemde zordu ve buna rağmen orayı sevdiğimi de belirtiyorum ama hala kendi anladığınızı anlatıyorsunuz.
Yani uzatmaya da çok gerek yok, fikirlerinize saygı duyuyorum ama benim için gereksiz kalıyor. Sağlıkla kalınız.

O tam olarak biziz eşimin ilk görev yeri ve 10 senesi oldu ama göndermiyorlar neler denedik yok çocuk ilkokula başladı bu sene ne olacak bakalım en iyisi çocuklar okula başlamadan gidip gelmek

Diyarbakır dan 2 yil oldu geleli sana diyeceğim tek sey doguda egitim daha iyi korkma. Nere cikarsa hakkinizda hayirlisi olsun. Ama geldiginiz yere verilmeyecek haberiniz de olsun.

2 yila kadar ataniliyordy artik imkansız. He gelen var nasil geliyor malum ama cok saglam bir bilgi veyim normal biri gelemez . Bu tayinde daha degisiklik okcak

Terörist sesi mi dinliyordunuz
Yapmayın Allah aşkına ya .

O tam olarak biziz eşimin ilk görev yeri ve 10 senesi oldu ama göndermiyorlar neler denedik yok çocuk ilkokula başladı bu sene ne olacak bakalım en iyisi çocuklar okula başlamadan gidip gelmek
Bence siz daha şanslısınız ilk gorev yerinde uzun kaldiginiz icin uzun süreli bir dogu ilinde gorev yapip sonrada batida uzun kalırsanız ikinci sarka gitmezsiniz belkid e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…