Gorucu isleri boyle mi olur yavastan almak ne sacma biseydir ?

Azıcık da olsa begendiyseniz kafanızda bi süre belirleyin bence.
Çünkü anladığım kadarıyla şöyle yüz yüze oturup saatlerce sohbet edememissiniz.
Daha 2 hafta olmuş bi 2 hafta daha süre verin baktınız yine böyle kabız davranıyor bitirin gitsin.
1 ay yeterli bi süre çünkü gayet.

Bir de bazı insanlar mesaj olayını beceremiyor.
Benim eşim çok ilgili bi insandır ama mesaj olayı yoktur tıkanır kalır. Belki öyle bi insan olabilir.
Işleri de gerçekten yoğun olabilir.
Hafta sonlarını size ayırıp ayirmadigini dikkate alın derim.

Embesil gibiden sonrasını okumadım açıkcası. Zaten siz de hoşlanmamışsınız ki daha 2 haftadır tanıdığınız birine embesil gibi benzetmesi yapabiliyorsunuz. Çok da bişey beklemeyin bu kişiden o yüzden. Hem daha 2 ay olmuş ayrılalı, kendinizi dinleyin biraz.

Yani ben şimdi ne yapıyım hiç yazmayım mi m3sela dun gece mesaja atmis cevap vermedim hiç yazmamış sabah uyanınca fln ben yazdım saabah saatler sonra cevap verdi

Bence daha hiiiç bişey yazma. Ya da illa yazacaksan beni bi daha arama yaz. Hiç üstelemeyeceğine emin gibiyim. Çünkü adam sizden fazlasıyla emin.

Zaten bu 2 . Haftasonu ve bi planı olcak olsa görüşürüz gibisinden bi cümle kurar .bide erkekler ilgisi olunca çok belli ediyo bu tarz nazlanmazlar bana tuhaf geliyo ve ben çekemem açıkçası yarın konuşmayı düşünüyorum
Azıcık da olsa begendiyseniz kafanızda bi süre belirleyin bence.
Çünkü anladığım kadarıyla şöyle yüz yüze oturup saatlerce sohbet edememissiniz.
Daha 2 hafta olmuş bi 2 hafta daha süre verin baktınız yine böyle kabız davranıyor bitirin gitsin.
1 ay yeterli bi süre çünkü gayet.

Bir de bazı insanlar mesaj olayını beceremiyor.
Benim eşim çok ilgili bi insandır ama mesaj olayı yoktur tıkanır kalır. Belki öyle bi insan olabilir.
Işleri de gerçekten yoğun olabilir.
Hafta sonlarını size ayırıp ayirmadigini dikkate alın derim.
Bence bu adam tamamiyle zaman kaybi. Bir an once yuz yuze gorusup oluru varmi uygunmuyuz diye bakacagi yerde erteledikce erteliyor.

Bi de ailesine duskun anasinin kuzusu olma ihtimali cok yuksek. Ben olsam birakirim.

Nasil emin olabilirki benim adama bi hissim yok

Çünkü siz hep kovalıyor hissi uandırdımız bende. O da böyle hissediyor gibi. Ayrıca ailemin yanında konuşamam demesi tuhafıma hitti. Oturup yanlarında konuşmasını beklemiyor kimse. Gitsin boş bi odaya konuşsun. Bu bence daha büyûk bir sinyal kaçmanız için. Adam şimdiden ailem senden önemli diyor. Gerçekten seven böyle bahanelere sığınmaz. Sosyal medyadan eklememesi ve ailesinin yanında konuşmaması ailesinin ve çevresinin bildiği baßka birine işaret ediyor. Dikkatli olun.

Bence bu adam tamamiyle zaman kaybi. Bir an once yuz yuze gorusup oluru varmi uygunmuyuz diye bakacagi yerde erteledikce erteliyor.

Bi de ailesine duskun anasinin kuzusu olma ihtimali cok yuksek. Ben olsam birakirim.
hani bazı kadınların aklı fikri evlilikte olur ya, adamına bakmadan gelinliklere yüzüklere bakar... işte bu da böyle bir cahil erkek. Bu kızla kesin evlenirim diye düşünüyor anlaşıp anlaşamayacağını falan tartmıyor. Evlidir, başkası vardır falan yazmışlar ama tam tersine ilişkiler konusunda bilgisiz ve beceriksiz .

Sevgilim den ayrılalı 2 ay olcak bütün çabalarımın bosa çıkması sonucu bende yoluma bakmaya karar verdim . İs yerime is dolayısıyla gelip giden bi bey var . Çok sevdiğim bir is arkadaşım abla gibi görürüm ben sizi birbirinize düşündüm çok yakışırsınız tanıştırmak istiyorum evlenmeyi de düşünüyormuş dedi ve numaramızı verdi .
Çocuk bana mesaj atti konusmaya başladık. Daha önce eski sevgilimle birlikteyken mecburen bu kişinin isyerine gitmek zorunda kalmıştık. Ve bu çocuk dün itiraf etti aslında ben yazın is yerindekilere seni sordum konuşmak istedim ama sevgilisi var dediler yazamadım dedi . Bende ama ben işyerine geldim ve bunu gördün sonuçta dedim oda olsun ayrılmışsınızdır belki dedi .
Şimdi bu kişi o kadaryavastan aliyoki bu 2. Haftamız ve sabah günaydın mesajını ben atsam da o arsada 10 gibi atar 1 saatte bir cevap verir mesajda aynı bir embesil gibi dünyanın en akmayan sohbetini yapar . Isyerime gelir gider ama o sırada mesajı görmez ve beni görünce sadece bi merhaba der telefonla aradiginda sohbeti guzel akiyo ama surekli hep cok mesgul olduğunu soyluyo isi yogun tabi ama ben sevmem boyle insanlari tabi gizliyoruz şimdilik herkesten.
Biz ayni köylüymüsüz geçen ortak bi tanıdığın nisanın da karşılaştık çok güzel olmuştum ve bana kibarlik olsun diye insan bi çok şık olmuşsun der demedi . Dun gec yazdığı ve tanışma aşamasında olmamıza rağmen tanışamadıgimizi söyledim ben senin herseyini biliyorum 2 ay önce sevgilinden ayrıldığını çocuğun nerde calsitigini anneni babanı hepsini dedi . Bugün de is yerine gelmiş beni görememiş aslında benim için gelmiş bende hep uzaktan uzağa göreceksin sani rim dedim evet yakından görmek için erken suan dedi ve sosyal medyadan eklemeyi de erken buluyormuş .akşamları yarim saat ariyo evde asla telefonla konuşmazmış ailesinin yanında sevgilsiiyle fln ona göre bu ayıpmış. Ben ilgiye sevgiye önem veririm bana göre kimse söylediği kadar meşgul değildir zaten bu durumu çekemem ama adami n karakterimi bu yavaştan aldığı icin mi böyle bilemedim sizce ne yapmalıyım ?
Size uygun değil belli ki mantıken yaklaşmış aşk ve heyecan ikilisi yok belki düğünde güzel bile bulmadı çekim yok aranızda zorlamayın zaten 2ay olmuş eski ilişki o kalp biraz da sakin kalsın acele niye ?

X