Görücü usulü ile tanıştığım çocuk ile görüntülü konuşurken çok uygunsuz aldığım bir şeyi yanlışlıkla gördü ? Mesaj bile yazmadı üzerine ?sizce napmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yıllardır seks hayatım var ve aktif ama ne prezervatif aldım ne kayganlaştırıcı jasjahdahdadajsdhsaf konularını okudum fake olduğunu eğer değilsen de kişilik bozukluğun olduğunu düşünüyorum.Sevgilini aldatıyosun,aynı anda 2 kişiyle görüşüyosun.Anladığım kadarıyla ailene ters alakasız bir yaşantında var ve önerdikleri insanla ilişki yaşamayı bile düşünmüşsün onuda işlem yaptırıp kandırıcaktın muhtemelen.Bence psikologa gitmelisin
Neyle korunuyorsunuz? Kuruluk yaşamıyorsunuz herhalde hiç ama farklı şeyler de denemiyorsunuz demek ki 😅. Cinsel hayatı olan bir insanın evinde prezervatif de kayganlaştırıcı da olması çok normal. Seks oyuncakları da olabilir gayet. Mastürbasyon için kullandığını iddia etmesi saçma sadece. Seks oyuncağı varsa onda kullanıyorsa prezervatifi bilemeyeceğim 😅.

Neyle korunuyorsunuz? Kuruluk yaşamıyorsunuz herhalde hiç ama farklı şeyler de denemiyorsunuz demek ki 😅. Cinsel hayatı olan bir insanın evinde prezervatif de kayganlaştırıcı da olması çok normal. Seks oyuncakları da olabilir gayet. Mastürbasyon için kullandığını iddia etmesi saçma sadece. Seks oyuncağı varsa onda kullanıyorsa prezervatifi bilemeyeceğim 😅.
Kuruluk yasamiyorum farkli seylerde sanirim kuruluk analda olur onuda denemedim acikcasi🙈 prezervatif kullandirtmiyorum hoslanmadigim icin 🤭 olabilir oyuncaklara takiyordur😅

Kuruluk yasamiyorum farkli seylerde sanirim kuruluk analda olur onuda denemedim acikcasi🙈 prezervatif kullandirtmiyorum hoslanmadigim icin 🤭 olabilir oyuncaklara takiyordur😅
Yani bir korunma yöntemi kullanıyorsunuzdur diye düşünüyorum 😅 prezervatif olmasa doğum kontrol hapı olur spiral olur vs 😅. Farklı şeyler derken mesela handjob esnasında kullanıyoruz biz. Masaj jeli & kayganlaştırıcı olan jeller de var mesela. Bana o kadar anormal gelmemişti bu detaylar. Ancak zorunlu’nun sadece sürtünmesi, mastürbasyon için kullandığını iddia etmesi falan, bu konu bende de gerçekçiliğini yitirdi.

Yani bir korunma yöntemi kullanıyorsunuzdur diye düşünüyorum 😅 prezervatif olmasa doğum kontrol hapı olur spiral olur vs 😅. Farklı şeyler derken mesela handjob esnasında kullanıyoruz biz. Masaj jeli & kayganlaştırıcı olan jeller de var mesela. Bana o kadar anormal gelmemişti bu detaylar. Ancak zorunlu’nun sadece sürtünmesi, mastürbasyon için kullandığını iddia etmesi falan, bu konu bende de gerçekçiliğini yitirdi.
evet hap kullanımım oluyor :KK70: bana anormal gelen aslında konu sahibinin kendi dediği gibi köyde yaşamış olması sonra ailesinin namusa bakış açısı ve evinde bu malzemeleri alıp görünecek ortamda barındırıyor olması.Tuhaf geldi bilemedim :KK70:

kuruluk analda olur onuda denemedim acikcasi🙈
yok vajinal ilişkide de kuruluk olur. İlişki çok uzun süre, kadın sıkılır ya da yeterince istek duymaz, ya da deneyimsizdir korkar, kendini kasar. Bu gibi durumlarda kuruluk olur.
way valla cok şaşırdım diğer konudada ilk kez ilişkiye girdim yazmış tarih olarak yenilerinde…
Tam bir cinsel ilişki yaşamadıklarını saymıyor. Muhtemelen sizin gördüğünüz konuda bekaretini kaybetti.

yok vajinal ilişkide de kuruluk olur. İlişki çok uzun süre, kadın sıkılır ya da yeterince istek duymaz, ya da deneyimsizdir korkar, kendini kasar. Bu gibi durumlarda kuruluk olur.

Tam bir cinsel ilişki yaşamadıklarını saymıyor. Muhtemelen sizin gördüğünüz konuda bekaretini kaybetti.
çok eski konularında ilişkiden yatmaktan bahsediyor son konularında yeni yapmış olduğunu yazmış.
:KK70: neyse fake yada gerçek umarım hayatı yoluna girer arkadasın :)

zorunluu bugüne dek kendisini hınca hınç eleştirenlere bile tek saygısızlık yapmadı .o yüzden ben seviyorum bu üyeyi.ve acilen toparlanıp hayatını düzene koymasını aklını başına almasını istiyorum.

Hey gidi günler nereden nereye😂 bu konunun senin konun olduğunu bilmiyordum zorunlu.
Umarım bir gün doğru insanı bulur ve mutlu olursun.

Konuda mantıklı olan tek cümle, başlıktaki "çok uygunsuz aldığım bir şey" kısmı.
Hakikaten ne alaka yahu 😃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X