Yaşadıklarımı anlamlandıramıyorum: eski sevgilim narsist miydi?

En buyuk kk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
1.818
5.184
Size bu yorumum çok duygusuz gelebilir ama tüm bu düşünceler durup durup geçmişe donmeler yeni bir florte bakar. O mu aşıkmış ben mi çok asikmisim kim ne yapmış ne olmuş narsist miymis yoksa değil miymis. SO WHAT?! Takılmayın bu saçmalıklara artık. Geleceğinize bakın ve yeni hayaller kurmaya başlayın. Hala da iletişim kurmayın bu adamla çünkü o sizle arkadaş da olamiycak kadar sizden farkli

Haklisiniz bu eski bir konum ama coktan astim bu dusunceleri.

Kiz yenGEnC yenGEnC yanlislikla en arabesk konumu hortlattin mutlu musun? 😝😁

escada35

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
1.418
913
Yazınızı baştan sona ben de okudum İlk satırları okuduktan sonra zaten gerisi geldi roman okuyormuşum hissettim kendime bencekitap yazmalısınız. Sorunun cevabına gelirsek narsistmiydi bilemeyiz belki ama sadece iliski uzaklik ve bir takim sorunlardan dolayi dejenere olmuş. Belkide en guzeli yurtdisinda yazismalarinizi yakaladiginda yada gunde 27 defa aramaya basladiginda terketmeliydiniz. Siz siranizi savinca sira ona gecmis oldu. Neticede belki de bu ilişki iç olmamalıydı bir şekilde elbet öyle elbet böyle bitecekti bitmeye mahkumdu. Bir yerde size yetmeyecekti maddi manevi. dönüp geriye baktığımızda birçok şeyi değiştirmek isteriz Ama maalesef giden gitmiş artık önünüze bakın yeni ufuklara acilin kariyerinize engel olmasin kimse siz yukselip arda kalani yukaridan izleyin.