Görücü usulu ilgisiz erkek

Sizden hoşlanmıyor ve istemiyor. Hoşlanan erkek 40 takla atıyor,çaba sarf ediyor. Bence hiç zaman kaybetmeyin,zamanınıza yazık.

Telefonum çekmiyor demiş benim evimde de sadece benim telefonum çekiyor o yüzden anlıyorum. Eşim görüşme yapmak için yürüyüşe çıkıyor internetten alışveriş için mesaj gelmesi gerekiyo işkence. Eee mesajlaşma karşılıklı bişey ve sürekli beklemek de çok sıkıcı haklı olabilir. Her şey bi yana gerçekten mesajlasmaktan hoşlanmıyor olabilir biz eşimle bir yıl kadar görüştük ve telefonda konuşmayı ikimizde sevmiyoruz yani sevgililer böyle uzun uzun telefonda konuşur ya bizde hiç öyle şeyler olmadı mesela en uzun konuşmamız belki 5 dk dır. İlgi konusunu sadece kendi ilgi alginizla sınırlamamalısınız .

Biz de sevgiliyken, nişanlıyken telefonda uzun konuşmazdık. Ben de saatlerce konuşanlara ne buluyorlar ki bu kadar konuşulacak derdim..
Hatta çoğu zaman eşim arayıp 'ben aramasam aramıyorsun' diye tripli açardı telefonu. En uzun konuşmamız kavga ettiğimiz zamanlardı galiba :)

Ama konu sahibinin ki bariz ilgisiz. Telefonu çekmiyorsa bunu 150 defa söylemez ilk firsatta ararım veya yazarım diyebilirdi..
Video izlemeye daha çok vakti varmış gibi konuşmuş. Adam bildiğin zorla evlendiriliyor gibi..
Ben de çok konuşmam ama ağzından cımbızla laf alınan insana gıcık olurum..

Daha önce de burada görücü usulu görüşsem mi diye başlık açmıştım. O şahısta çok ilgisizdi günlerce habersiz bırakmıştı sürekli bahane buluyordu gelmemek için.
O zamanlar görücü usulune tövbe etmiştim. Şimdi yine annemin ve arayı yapan kadının ısrarlarına dayanamadım ve tamam dedim.

15 gün önce buluştuk. Konuştuk. Fikirlerimiz, hayata bakış açımız vs. Gibi şeyler uyuşuyor. Gayet hoş aklı başında birine benziyor. O da benim için olumlu düşünmüş. Sonra telefon numaramı aldı ve yazışmaya başladık.

Ama kızlar çok ilgisiz. Muhabbet açmıyor. Benim açtıgım konulara cevap veriyor ama hiç bana soru sormuyor. Beni tanımaya çalışmıyor. Hiç bir çaba göremiyorum. En sonunda ona söyledim bu düşüncelerimi. O da 'mesaj yazmayı sevmiyorum. Yazmaya üşeniyorum. Video izlemeyi seviyorum ve bu alışkanlıklarımı hemen değiştiremem zaman alır' diyor. Ben dedim konuşmak istemiyorsan söyle, belki kaafanı kurcalayan şeyler vardır söyle diyorum ama buna hiç bir cevap vermiyor sadece mesaj yazmayı sevmiyorum. Telefonum çekmiyor. Msjını görmüyorum diyor.

Ben anlayamadım. Açık açık görüşmek istemiyorsan söyle diyorum. Msj yazmayı sevmiyorum diyor başka birşey demiyor. E normal atramıyorsunda biz nasıl tanıyacagız birbrimizi. Ararım ben diyor.

Hiç birşey anlamadım bu işten. Normal mi bu sizce? Tanımak isteyen insan allem eder kallem eder bi zaman yaratır konuşur. Sanki tehditle konuşturuyorlarmış gibi.
Facetime falan yapın

Güya kendilerini ağırdan alıyorlar, kız da olsa erkek de olsa bu davranış biçimi hiç hoş değil. Özellikle söz konusu görücü usulü ise. Bence o öyle yapıyorsa siz de üzerine hiç düşmeyin. Şimdi böyle yaparsanız ileride bu durum alışkanlık haline gelir ve çekilmez olur.

Ben de kafasnın karışık olduğunu düşünüyorum. Bu karışıklığı gidermek için konuşmamız gerekmiyor mu? Ben yazmayınca da unuttun beni falan diyor. Hiç birşey anlamadım

"Arada zahmet edip hatırlat o zaman" de sen de. Yol ver gitsin belli ki ailesi falan zorluyor..

görücü usulü genelde böyle oluyor.ilk etapta duygu olmayınca yazışmak konuşmak zor oluyor insan ne konuşacağını bilemiyor konu açamıyor.geriliyor. ayrıca mesajı falan sevmese de seni beğenmiş, hoşlanmış, elektrik almışsa ister istemez mesaj yazar, arar. konuşmak için can atar buna emin ol. ha zamanla da bu duruma geçebilirsiniz ama biraz zor görünüyor. Bir akrabam, beni birisiyle tanıştırmıştı görüşmeye başladık çok ilgisizdi mesaj atmaz aramazdı. ben yazardım kısa cevaplar verirdi konu açılmazdı, mesajı telefonu sevmiyorum derdi. haliyle yürümedi ilerlemedi ilişki. birkaç yıl sonra tesadüfen öğrendim: bi kızla görüşüyormuş ve elinden telefon düşmüyormuş. Aslında insan karşısındaki kişinin kendisini isteyip istemediğini anlıyor ama ya kabullenemiyoruz ya belki değişir diyoruz ya da başka bir şey... Bu kişinin seni isteyip istemediğini en iyi sen anlarsın.

Konuştuğumuz hafta pazar günü görüşecektik, cumadan sonra sesi çıkmadı ben de bekliyorum ki, arayacak ya da mesaj atacak nerde ne zaman görüşeceğiz diye. Ben de ses etmedim, belirsizlik bana göre olmadığı için mesaj atıp konuşmayı bitirdim ama adam zaten pek hevesli değildi. Sonra arkadaşım öğrenmiş annesinden, herkes kafaya takma dese de üzüldüm yani, istenmeyen biri olduğumu bilmeden bir de kendimi tanıtmaya onu tanımaya çalışıyorum. Erkekleri anlamıyorum, madem hevesli değilsinizi istemiyorsunuz size böyle bir teklif geldiğinde istemediğinizi belirtin. Gerçi 1 ay sonra bayram bahanesi ile mesaj atıp hal hatır sordu. Bence biri vardı aklında sonra o da olmayınca bana yanaştı.

Size de tavsiyem, ona göre hareket etmeyin, hevesli insan mesaj da atar, arar da. Boşa vakit kaybetmeyin. O bitirmiyorsa siz bitirin. Ben bitmesini belirsizliğe tercih ederim. En azından kendimi yiyip bitirip beklemektense önüme bakarım.
Beni de belirsizlik yoruyor. Acaba ben mi yanlış anlıyorum haksızlık mı ediyprum vs diye düşünüyordum. Ama burda herkes istemediği konusunda aynı fikirde. Bende arayıp konuşmayı düşünüyorum.

görücü usulü genelde böyle oluyor.ilk etapta duygu olmayınca yazışmak konuşmak zor oluyor insan ne konuşacağını bilemiyor konu açamıyor.geriliyor. ayrıca mesajı falan sevmese de seni beğenmiş, hoşlanmış, elektrik almışsa ister istemez mesaj yazar, arar. konuşmak için can atar buna emin ol. ha zamanla da bu duruma geçebilirsiniz ama biraz zor görünüyor. Bir akrabam, beni birisiyle tanıştırmıştı görüşmeye başladık çok ilgisizdi mesaj atmaz aramazdı. ben yazardım kısa cevaplar verirdi konu açılmazdı, mesajı telefonu sevmiyorum derdi. haliyle yürümedi ilerlemedi ilişki. birkaç yıl sonra tesadüfen öğrendim: bi kızla görüşüyormuş ve elinden telefon düşmüyormuş. Aslında insan karşısındaki kişinin kendisini isteyip istemediğini anlıyor ama ya kabullenemiyoruz ya belki değişir diyoruz ya da başka bir şey... Bu kişinin seni isteyip istemediğini en iyi sen anlarsın.
Benim erkek kardeşim de mesajı telefonda vakit geçirmeyi hiç mi hiç sevmez. İşten çıktıktan sonra Bütün zamanınını pc başında oyun oynayarak geçirirdi. Kpnuşmayo da çok sevmez. Tlefonunda bir sürü cevaplanmamış mesaj vardır. Ama kız arkadaşı olsugubda elinden düşmüyordu telefon. Sırıta sırıta msj yazıyordu. Benim odun kardeşim bile yapabiliyorsa bu çocukta yapardı herhalde isteseydi.

Tabi ki normal değil..
Birbirinden hoşlanıp aşık olarak evlenen çifler bile zaman içinde bir şeyleri tüketiyor. Siz nasıl cesaret edip "hee iyi birine benziyor" dediğiniz biriyle zaman öldürebiliyorsunuz ki?
Evlilik başlı başına kumar zaten.

Sizi tanımaya çalışmıyor, merak etmiyor, gün içinde neler yapar demiyor, aile yaşantınızı sormuyor, siyasi dini sosyal görüşlerinizi merak etmiyor, iltifat etmiyor, gelecek hayallerinden bahsetmiyor.. Daha sayayım mı?
Görüşüp konuştuğumuzda sormuştu. İlgili duruyordu. Annesine de tam aradığım gibi biri demiş. Şimdi neden böyle davranıyor anlamıyorım

Aynı durumu yaşadım. Anne baskısıyla görüşmüş benimle. Sonradan öğrendim. Ben de gayet iyimserce tanımaya çalışıyorum, kendimi anlatmaya çalışıyorum. :KK48:

Piedra-q Piedra-q bak alıntıladığım mesaja. Sen de çok iyimsersin zannımca..

Bence hiç vakit kaybetme. Hoşlanan insan 'ama telefon çekmii' diye bahane sunmaz imkan bulduğu her an merak edip yazar veya arardı.
Çok video izlemekten beyninin sosyal yerleri küflenmiş onun.

"Ben ararım" ne demektir ya? "Beni olur olmaz rahatsız etme" der gibi. Çok saygısızca bir şekilde oyalıyor bence. Ben ciddi rencide olur bir daha hiç yazamazdım..

Benim bildiğim karısını aldatan erkekler söylüyor 'sen arama ben ararım' diye :KK48:

Video izlemeyi seviyorsa görüntülü konuşun. Böyle kafanıza tavşan kulağı filan yapılan programlarla komikli video çekip atın birbirinize.

Mesaj yazmaya bile üşenen adam da başka şeylere üşenmeyecek mi merak ediyorum gerçekten. Hayır yani mikrofonla yazı yazma icat edildi ama konuşmaya da üşeniyordur. Kısacası istemiyor bence

X