Görücü usulu ilgisiz erkek

Piedra-q

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
473
312
Daha önce de burada görücü usulu görüşsem mi diye başlık açmıştım. O şahısta çok ilgisizdi günlerce habersiz bırakmıştı sürekli bahane buluyordu gelmemek için.
O zamanlar görücü usulune tövbe etmiştim. Şimdi yine annemin ve arayı yapan kadının ısrarlarına dayanamadım ve tamam dedim.

15 gün önce buluştuk. Konuştuk. Fikirlerimiz, hayata bakış açımız vs. Gibi şeyler uyuşuyor. Gayet hoş aklı başında birine benziyor. O da benim için olumlu düşünmüş. Sonra telefon numaramı aldı ve yazışmaya başladık.

Ama kızlar çok ilgisiz. Muhabbet açmıyor. Benim açtıgım konulara cevap veriyor ama hiç bana soru sormuyor. Beni tanımaya çalışmıyor. Hiç bir çaba göremiyorum. En sonunda ona söyledim bu düşüncelerimi. O da 'mesaj yazmayı sevmiyorum. Yazmaya üşeniyorum. Video izlemeyi seviyorum ve bu alışkanlıklarımı hemen değiştiremem zaman alır' diyor. Ben dedim konuşmak istemiyorsan söyle, belki kaafanı kurcalayan şeyler vardır söyle diyorum ama buna hiç bir cevap vermiyor sadece mesaj yazmayı sevmiyorum. Telefonum çekmiyor. Msjını görmüyorum diyor.

Ben anlayamadım. Açık açık görüşmek istemiyorsan söyle diyorum. Msj yazmayı sevmiyorum diyor başka birşey demiyor. E normal atramıyorsunda biz nasıl tanıyacagız birbrimizi. Ararım ben diyor.

Hiç birşey anlamadım bu işten. Normal mi bu sizce? Tanımak isteyen insan allem eder kallem eder bi zaman yaratır konuşur. Sanki tehditle konuşturuyorlarmış gibi.

Telefonum çekmiyor demiş benim evimde de sadece benim telefonum çekiyor o yüzden anlıyorum. Eşim görüşme yapmak için yürüyüşe çıkıyor internetten alışveriş için mesaj gelmesi gerekiyo işkence. Eee mesajlaşma karşılıklı bişey ve sürekli beklemek de çok sıkıcı haklı olabilir. Her şey bi yana gerçekten mesajlasmaktan hoşlanmıyor olabilir biz eşimle bir yıl kadar görüştük ve telefonda konuşmayı ikimizde sevmiyoruz yani sevgililer böyle uzun uzun telefonda konuşur ya bizde hiç öyle şeyler olmadı mesela en uzun konuşmamız belki 5 dk dır. İlgi konusunu sadece kendi ilgi alginizla sınırlamamalısınız .

Sevmesede seni tanımak istiyorsa çaba göstermeli. Ne var yani mesaj yazsa yeni bir flörtü başlatıp ilerletmek için. Erkekleri anlamak garip cidden ama. Beyimiz nasıl ilerlemeyi planlıyormuş peki? Mesaj atmıyor aramıyor. Sizde kendinizi çekin biraz o uğraşsın bakalım

Piedra-q Piedra-q hoşlanmamış ya da aklı karışık, emin değil vs, bir yandan da istemem yan cebime koy yapan, kararsız bir erkek. Bence hiç yazmayın. Çok isterse zaten ulaşır kendisi. Şu an egosunu tatmin ediyorsun sadece.
Ben de kafasnın karışık olduğunu düşünüyorum. Bu karışıklığı gidermek için konuşmamız gerekmiyor mu? Ben yazmayınca da unuttun beni falan diyor. Hiç birşey anlamadım

X