görümce sorunsalı

hulya979797

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
39
-6
26
kızlar herkese iyi günler hayırlı haftalar. ben ingiltere’den yazıyorum. kayınbabamın evinde kalmak durumunda kaldım evin tadilata girdiği için iki aydır buradayız
bizden önce görümcem evet yanlış duymadınız görümcem ve eşi kayınbabamlarda evlendikleri günden bu yana (1,5 yıldır) kalıyorlar. şaka gibi ama gerçek valla. görümcem suratsız birisi ve üç ay önce de doğum yaptı 🤣 valla bakın kayınvabamın evinde kaldı burda doğurdu eşi ailesinin yanına da gitmiyor çalışmıyor da bi işte, onlinedan bi şeyler yapıyorum diyordu. yani çok da pis bi eşi var duştan çıkıyor kıl her yer yemek yiyor masayı toplamıyor
eşim bana çok yardımcı oluyor boş ver inşallah gideceğiz yakında diyor vs
ama görümcemle iyi geçinmem lazım gibi derdine düştüm asık suratlı iniyor aşağı sabah ben güleryüzle karşılıyorum. napmaliyim? ben de mi asiyim suratımı

Onlara diyorsunuz da sizde kalıyorsunuz işte . Misafir misafiri sevmez ev sahibi hiç birini sevmez . Beğenmiyorsanız kalmamalisiniz bence zaten çok tuhaf bir durum iki ay boyunca eşin anne babası , görümce var yeni doğum yapmış birde siz üç aile .. ayrıca lohusa bir kadın çok ruhsal halinin iyi olmasını beklemeyin

Onlara diyorsunuz da sizde kalıyorsunuz işte . Misafir misafiri sevmez ev sahibi hiç birini sevmez . Beğenmiyorsanız kalmamalisiniz bence zaten çok tuhaf bir durum iki ay boyunca eşin anne babası , görümce var yeni doğum yapmış birde siz üç aile .. ayrıca lohusa bir kadın çok ruhsal halinin iyi olmasını beklemeyin
yok yok zaten önceden de böyleydi hep asık suratlı ve temizlik yapmıyor karı koca yediklerini bırakıp gidiyorlar mutfağa bazen masanın üzerinden ben topluyorum

Yer: Londra Yaşanılan hayat: Yozgat-Yerköy'den beter. Artık buralarda bile böyle hayatlara pek rastlanılmıyor. İşte insan nereye giderse gitsin önce kendi zihnini değiştirecek yoksa Buchkingham sarayında yaşasa bile aynı olayları yaşıyor. Görümcenizin kocasının kıllarını çekmek zorunda değilsiniz. Allah sabır versin umarım kısa zamanda kendi evinize çıkarsınız.
Cennet mahallesi gibi bir ortam var. O kadar kişi aynı evde yaşarsa tabii sorunlar olur. Ortama bak lohusa bir kadın(Yaprak Dökümü Fikret karakteri kadar suratsız), kıllı, tembel görümce eşi,tadilatzede 2 çift üstüne kayınbaba😂

Görümce görmeyim ömrümce.
büyük görümcem dünya iyisi maşallah diyeyim o bile kız kardeşine ayıp artık yaptığınız vs diye söyleniyordu kulak misafiri oldum, bebek uyurken bari git temizliğini yap diyordu her gün evi sil süpür valla gına geldi

yok yok zaten önceden de böyleydi hep asık suratlı ve temizlik yapmıyor karı koca yediklerini bırakıp gidiyorlar mutfağa bazen masanın üzerinden ben topluyorum
Tamam da orası annesigilin evi . Belki kadının ruhsal sorunları var o sebeple ailesinin yanında. Neden onu cekistirelim istiyorsunuz.? Önceden beri böyleyse gitmeseydiniz sizde o eve . Çok tuhaf bir ortam

kızlar herkese iyi günler hayırlı haftalar. ben ingiltere’den yazıyorum. kayınbabamın evinde kalmak durumunda kaldım evin tadilata girdiği için iki aydır buradayız
bizden önce görümcem evet yanlış duymadınız görümcem ve eşi kayınbabamlarda evlendikleri günden bu yana (1,5 yıldır) kalıyorlar. şaka gibi ama gerçek valla. görümcem suratsız birisi ve üç ay önce de doğum yaptı 🤣 valla bakın kayınvabamın evinde kaldı burda doğurdu eşi ailesinin yanına da gitmiyor çalışmıyor da bi işte, onlinedan bi şeyler yapıyorum diyordu. yani çok da pis bi eşi var duştan çıkıyor kıl her yer yemek yiyor masayı toplamıyor
eşim bana çok yardımcı oluyor boş ver inşallah gideceğiz yakında diyor vs
ama görümcemle iyi geçinmem lazım gibi derdine düştüm asık suratlı iniyor aşağı sabah ben güleryüzle karşılıyorum. napmaliyim? ben de mi asiyim suratımı
Tadilat ve 2 ay mı ? O artık tadilattan çıkmış yeniden yapılıyor resmen. Görümcenize gelince yokmuş gibi davranın.

Yer: Londra Yaşanılan hayat: Yozgat-Yerköy'den beter. Artık buralarda bile böyle hayatlara pek rastlanılmıyor. İşte insan nereye giderse gitsin önce kendi zihnini değiştirecek yoksa Buchkingham sarayında yaşasa bile aynı olayları yaşıyor. Görümcenizin kocasının kıllarını çekmek zorunda değilsiniz. Allah sabır versin umarım kısa zamanda kendi evinize çıkarsınız.
Cennet mahallesi gibi bir ortam var. O kadar kişi aynı evde yaşarsa tabii sorunlar olur. Ortama bak lohusa bir kadın(Yaprak Dökümü Fikret karakteri kadar suratsız), kıllı, tembel görümce eşi,tadilatzede 2 çift üstüne kayınbaba😂
hahahahah vallahi öyle yaaa güler misin ağlar mısın anneme de anlatamıyorum şu an üzülmesin bana diye evime geçince anlatacağım inşallah
suç bende ama evimi değiştirmek isteyen bendim içini filan.. keşke türkiye’ye gitseymişim

Tadilat ve 2 ay mı ? O artık tadilattan çıkmış yeniden yapılıyor resmen. Görümcenize gelince yokmuş gibi davranın.
aslında yeni yapılıyor diyeyim içi komple yerler duvarlar değişiyor allah çok versin huzurumuz bozulmasın ama görümcem bir de kayınbabama eşime para verdiği için “hep ona var bize yok” demiş
elin oğlu gelip iki yıl nerdeyse kalıyor ama abisine para verilince problem
kendisine de araba aldı kayınpederim

ben 26 görümcem 32 yaşında

Ya hu görümce diye nedir bu böyle? Kalıyorsa babasının evi ve bu kısmı sizi ilgilendirmez. Kocasının pisliğini kendisi temizliyor ve siz yapmıyorsanız bu da sizi ilgilendirmez.

Babamın evinde söz sahibi kardeşimin eşi değildir. Rahatsızsanız siz başka yere geçin.
heh iste sıkıntı orda temizlik yapmıyorlar karı koca pis pis her yeri bırakıyorlar ya insan yediği çikolata su kabını alır o da yok

hayır neredeyse iki yildir esiyle birlikte kaliyorlar burda
Tamam sizde bunu bile bile niye gidip kalıyorsunuz ki ? Orada iş yapmadiklarini biliyorsunuz zaten . Yani onların yanına gidip sorun çıkmayacağını düşünmek imkansız . İngiltere de yaşayıp tüm sülale iç içe burada köyde bile yaşanmıyor böyle bir hayat .

Birinin evinde iki ay kalınmaz ki

heh iste sıkıntı orda temizlik yapmıyorlar karı koca pis pis her yeri bırakıyorlar ya insan yediği çikolata su kabını alır o da yok
Arkasını siz toplamıyorsanız anne, babasına yazık. Siz toparlıyorsanız bu da olmaz. Orası baba evi ve ortak kullanım varsa herkes yapacak kimse kimsenin kölesi değil.

X