görümce sorunsalı

ne lohusası ya üç ay oldu 🤣
Lohusalık depresyonu diye bir şey hiç duydunuz mu? Malum siz de hamilesiniz ya o bakımdan söyledim. Çok da gülmeyin başınıza gelirse aylarca yataktan çıkacak gücü bulamazsınız. Her lohusa 40 günde ayaklanmıyor,eski haline dönmüyor. Onu da kadının eşi düşünsün size ne milletin lohusalığından?

Trol abla bak geldin istedigini aldın, belli aralıklarla da geleceksin gibi duruyor, bir dahakine yine ilginç bir konu bekliyoruz. Önceki konunuzdan saha yaratıcı olsa da yine de söylediğiniz şeyleri not alın 3.yu açarken, yoksa karışabilir yalanlar.

evet zaten öyle bi şey olmadığını ben de biliyorum. ama demem o ki bu ev için de bu şartlar için de eşim en çok çalışan kişi babasıyla

Sonucta ev babasinin mi babasinin, eşinizin calişmasi hak durumunu degistirmiyor.
Koca adamin sizin kadar akli vardir sanirim, istemeseler tutmazlardi.

kızlar herkese iyi günler hayırlı haftalar. ben ingiltere’den yazıyorum. kayınbabamın evinde kalmak durumunda kaldım evin tadilata girdiği için iki aydır buradayız
bizden önce görümcem evet yanlış duymadınız görümcem ve eşi kayınbabamlarda evlendikleri günden bu yana (1,5 yıldır) kalıyorlar. şaka gibi ama gerçek valla. görümcem suratsız birisi ve üç ay önce de doğum yaptı 🤣 valla bakın kayınvabamın evinde kaldı burda doğurdu eşi ailesinin yanına da gitmiyor çalışmıyor da bi işte, onlinedan bi şeyler yapıyorum diyordu. yani çok da pis bi eşi var duştan çıkıyor kıl her yer yemek yiyor masayı toplamıyor
eşim bana çok yardımcı oluyor boş ver inşallah gideceğiz yakında diyor vs
ama görümcemle iyi geçinmem lazım gibi derdine düştüm asık suratlı iniyor aşağı sabah ben güleryüzle karşılıyorum. napmaliyim? ben de mi asiyim suratımı
Babasının evinde kalması sizi hiç alakadar etmez,o zaman siz niye çöreklendiniz kayınpederinizin evine?

Oh ne güzel kocan çalışıyor para ordan geliyor sende evi temizliyorsun .
Sakın gitme senin eşin o evin oğlu . Otel hizmeti vermeye devam 🤣
O eve kimin borusu ötüyor kanıtlamaya gittin herhalde şimdi temizlik görevlisi olarak çalışıyorsun .

aslında yeni yapılıyor diyeyim içi komple yerler duvarlar değişiyor allah çok versin huzurumuz bozulmasın ama görümcem bir de kayınbabama eşime para verdiği için “hep ona var bize yok” demiş
elin oğlu gelip iki yıl nerdeyse kalıyor ama abisine para verilince problem
kendisine de araba aldı kayınpederim

ben 26 görümcem 32 yaşında
Siz de elin kizisiniz değil ki her şeye fazla karismissiniz

Oh ne güzel kocan çalışıyor para ordan geliyor sende evi temizliyorsun .
Sakın gitme senin eşin o evin oğlu . Otel hizmeti vermeye devam 🤣
O eve kimin borusu ötüyor kanıtlamaya gittin herhalde şimdi temizlik görevlisi olarak çalışıyorsun .
Ahahaha banlanmişsin cevapta veremezsin . Sen kendini bir şeylerin sahibi sanmaya devam et seni daha çok kullanırlar
Kimsenin anne babasının evine gitmesine karisamazsin . Güç gösterisi yapmaya gittiğin evden hizmetçi olarak döneceksin

Birde ben hamileyim prenses gibi davranacaklar çünkü oğullarından torunları olacak diye düşündün değil mi 🤣🤣

Babasının evi değil mi istediği kadar kalır ona karışamassınız.ev sahibi siz değilsiniz sonuçta.kayınbabamın evi dediğin kadının babasının evi.temizlik yapmaması doğru değil o konuda haklısınız.rahatsız oluyorsanız da kalacak başka yer bulun.

Sonucta ev babasinin mi babasinin, eşinizin calişmasi hak durumunu degistirmiyor.
Koca adamin sizin kadar akli vardir sanirim, istemeseler tutmazlardi.
Kardeşler de kardeşlerin eşleri de baba evinden kimseyi kovamaz, onlar gitsin çöreklendiler diyemez, ben şimdikilerden duyuyorum böyle şeyleri, anneyle baba hariç herkes malın sahibi sanıyor kendisini.

Oğluna da iş ve ev imkanı sağlayan babadır, baba iş kurmuş çocuğunu da yanına almış muhtemelen, artık çoğunlukla iyi ki tek evladım var diyorum, benim evimde benim imkanlarımdan yararlanıp birbirini kovan çocuklarım olsa hepsini kapı önüne koyardım.

Kardeşler de kardeşlerin eşleri de baba evinden kimseyi kovamaz, onlar gitsin çöreklendiler diyemez, ben şimdikilerden duyuyorum böyle şeyleri, anneyle baba hariç herkes malın sahibi sanıyor kendisini.

Oğluna da iş ve ev imkanı sağlayan babadır, baba iş kurmuş çocuğunu da yanına almış muhtemelen, artık çoğunlukla iyi ki tek evladım var diyorum, benim evimde benim imkanlarımdan yararlanıp birbirini kovan çocuklarım olsa hepsini kapı önüne koyardım.

Ben de iyi ki tek cocugum. Erkek kardeşim vs olsa ve böyle eşi olsa cok değişik olaylar yaşanirdi. 😀

Ben de iyi ki tek cocugum. Erkek kardeşim vs olsa ve böyle eşi olsa cok değişik olaylar yaşanirdi. 😀
Babamın evine gideceğim iki günlük gelin kasıla kasıla gelip kendini mekanın sahibi ilan edecek . Babam o gelini kovmaktan beter ederdi laflariyla . Gerçi bunlar daha akıllı . Değer vermis gibi yapıp hizmetlerinde kullanıyorlar. Elalemin adamın kıllarını bile temizletmisler sorsan kendini Haseki Sultan sanıyor . Aslında böylesi daha mantıklı 🤣🤣

kızlar herkese iyi günler hayırlı haftalar. ben ingiltere’den yazıyorum. kayınbabamın evinde kalmak durumunda kaldım evin tadilata girdiği için iki aydır buradayız
bizden önce görümcem evet yanlış duymadınız görümcem ve eşi kayınbabamlarda evlendikleri günden bu yana (1,5 yıldır) kalıyorlar. şaka gibi ama gerçek valla. görümcem suratsız birisi ve üç ay önce de doğum yaptı 🤣 valla bakın kayınvabamın evinde kaldı burda doğurdu eşi ailesinin yanına da gitmiyor çalışmıyor da bi işte, onlinedan bi şeyler yapıyorum diyordu. yani çok da pis bi eşi var duştan çıkıyor kıl her yer yemek yiyor masayı toplamıyor
ama görümcemle iyi geçinmem lazım gibi derdine düştüm asık suratlı iniyor aşağı sabah ben güleryüzle karşılıyorum. napmaliyim? ben de mi asiyim suratımı
Siz kalinca sorun yok da gorumceniz ve kocasi kalinca neden sorun oluyor ki? Ingiltere'de yasayip neden boyle tuhaf bir dusunceye sahip oldunuz? Ilerde kayinpeder ve kayinvalide yaslandiginda 1950lerin Dogu Anadolu gelenekleri cercevesinde gorumceniz ve esinden hic yardim istemeden mi bakacaksiniz? Orasi onlarin da babasinin evi. Isinize geldigi gibi geleneksel isinize geldigi gibi modern oluyorsunuz.

Sacma yani. Kayinpeder iyi adammis zorda da olsa damada kucak acmis. Siz ne is yapiyorsunuz da damadi begenmediniz onu anlamadim. Ki insanlik hali sizi de isten atabilirler ansizin kayinpederin eline bakmak zorunda kalabilirsiniz.

Sizin gibi gelinler düşman başına bile fazla. Ay bir de kız kalsın, kocası gitsin diyor. E sen git baba evine! Dağdan gelmiş bağdakini kovuyor. Benim kocam oğulları, damat yabancı diyor. Bu durumda sen nesin? Böyle hinlik yapan damat ve gelinler yüzünden kardeşlerin arası bozuluyor. Benim babamın malına karışmak kimin haddine? Sizler gelince bizi atsınlar o zaman. O ev de sen varken görümcenin surat asması çok normal. Kim bilir neler yapıyorsun bu fesatlıkla. Kızın falan olursa gelin rahat etsin diye kızını kovarsın artık.

Köyünüze mi donseniz ya

Valla onların kızı yani onlarin kayınvalide ve kayinpederin evi yani aksi durumda onlar kızlarını tutar diye düşünüyorum siz kendi temizliğininizi yapın sadece mesela olmuyormu öyle asik surata karşıda siz kimseyi eylemek güldürmek zorunda değilsiniz diye düşünüyorum.

Yalnız görümcenin eşine falan dedikleriniz yanlış anlamayın da gereksiz nasılsa temelli kalmayacaksiniz hiç arayı bozmayın derim

X