GÖRÜMCE SORUNSALI

O kadar sayfada insanlar size bir sürü şey anlattı bir gram ilerlememişsiniz. Geçmiş olsun dememe, gelineceği zaman eşe sorulması gibi şeyleri ben de sık sık yaşıyorum bunlar eşle kavga sebepleri değil. Saygı falan hikaye siz otoriteniz tanınmadığı için öfkelisiniz ve takıntı yapmışsınız bu konuyu.

Kimse sizi de otoritenizi de umursamıyor siz de onları umursamamayı öğrendiğiniz zaman huzurlu olursunuz he yok ben haklıyım da haklıyım diye tutturmaya devam edecem diyosanız eşinizle hır güre devam edebilirsiniz kendi bileceğiniz iş görümceleri etkileyen bir şey yok.
Ben haklıyım hanımefendi sayfadaki o kadar insan beni sadece eleştirdi işinize bakın lütfen

adam karısının yanına gelirken arıyor gel beni al diye kendi kocasını değil kardeşini eşimin akrabası felan mısınız😀
Ben haklıyım hanımefendi sayfadaki o kadar insan beni sadece eleştirdi işinize bakın lütfen
Fazla gerginsiniz. Olmayacak şeylere kuruluyorsunuz. Eşinizin gözünde sürekli sorun çıkaran biri olacaksınız. İlerde gerçek bir sorununuz olursa sizi takmayacak. Krediyi ucuza harcıyorsunuz.

Ben de görümcemi hiç sevmem o da beni sevmez Benzer şekilde asla doğumgünümü kutlamaz cenazemde aramaz hastalıkta geçmiş olsn demezdi bende alınırdım çünkü bu konuda kendim çok ince davranırım herkese düşmanıma bile . Neyse zamanla bende ona yapmadım umursamadım ,çocuk düşürdü iki kez ki 45 yaşında çok zor gebe kalmıştı ilk gebelik çok çocuk istiyor biliyorum ona rağmen asla geçmiş olsun demedim çünkü kötüye kötü olmak lazım her şey de karşılıklı . Umursamayın takıntı olur umursarsanız

belki size basit geliyor belki ama ben karşılıklı saygıya önem veriyorum bana göre gelecekleri zaman eşimi aramaları beni yok saymaları demektir yada biz kötüyken normalde hiç yapmadıkları şeyleri yapmaları bana iyi niyetli gelmiyor şahsen küçücük çocukları bile her an saygısızlığa müsait

Size mutluluklar o zaman.

adam karısının yanına gelirken arıyor gel beni al diye kendi kocasını değil kardeşini eşimin akrabası felan mısınız😀
Zaten istediğiniz gibi cevap alamayınca Ya erkek misin dersiniz ya görümce ya elti. bu kadar yazılan şeye bu insanlar neden böyle yazıyor diye düşünmezsiniz. Hep sizin sırtınızı sıvazlayalım Ay paşam görümceyse, eltiyse kesin 💩 diyelim. Hep aynı yobaz kafa.

Gecmis olsun demedilerse demesinler nevar bunda sizin ailenizde onlara yapmasin iyilik ablasida kardesine hediye alabilir aizinle alajali bisey yok umursamayin mesafe koyun az gidip gelin sevmeyin onlarda sevmesi. Bosverin

Aplaaaa baştan sona okudum yorumları cidden şaka gibi bir gram mı insan akıllanmaz mesafe koysan iş bitecek kocaya da iki cilve yapacaksın çok söylenmeyeceksin olmazzz öyle eşine ailesini kötülersen ilk tekmeyi sen yiyeceksin ben de görümcelerimi sevmiyorum benim de 2 görümcem var eşim tek erkek kendilerine çekmeye çalıştılar ben sessiz kaldım mesafemi koydum eşimi de çok seviyorum o da beni seviyor çok şükür iki tarafa da eşit davranıyır ama benim ailem sensin diyor. neden böyle diyor bliyor musun ünkü ben sınır çizgimi biliyorum nerde ne söylenmesi gerektiğini biliyorum sürekli söylenirsem şikayet edersem tabi ki erkek bunalacak ve terk etme meyilimine geçecek senin yapman gereken eşini sevmek onu kendine bağımlı yapmak bu yorumumdan sonra hala bir inatlaşma yaparsan bil ki sizde bir gram akıl yok demek iyi günler

X