Görümce :)

Ne fenaymış ya çok sinir bozucu. Erkek arkadasimin kardesi de fotografimizi paylasinca kıskandım yazmisti, diğer kardeşi de abisi elimi tutunca koluna girmisti direkt dedim bunlardan cekecegim var heralde ama bu görümce daha sinir bozucuymuş valla
Seninkindede potansiyel var dikkat et derim canım

Çok basit bi formül veriyorum;
1. Bol bol tersle kavur görümceni
2. Dalga geç imalı bakış at saçmalıyosun tavrı takın.
3. Eşine çaktırma ama kes ayağını evinden...
Merhaba mutluluk huzur görümce sevmem seni ömrümce ...
ben de pek hayır göremedim abisi benden 7 yaş (eşim olur) görümce 5 yaş büyüktü... asla ne ablalık ne olgunluk hiç bişey görmedim. Ayırmak için bizi neler yaptı.. Yalanlarından dolanlarından bıktık. Enson eşim dayanamadı zaten ben bişey yapmadım.

her aldiginiz tatliyi boregi cipsi mipsi nerden goruyor bu kadin. eviniz sosyal medyada naklen yayinda galiba.

Burası konu açma yeri değilmi arkadaşım ? Bana hak verinmi diyorum yoksa bende hata varmı diyemi soruyorum okumuyor musun ? Nasıl konu açıcağımı sana mı sorucam ? Eş ailesine kötü diyin diyen mi olsun yoksa nasıl sizinkiler ne yapmalıyım diye fikirmi alıyorum ? Saldırmayın millete.
yoo bana sormayacaksın tıpkı benim yorum yaparken sana sormayacağım gibi
para konusunda hak verilmedi hemen sürekli yemeğe çağırıyor/geliyor diye konu açtın şimdi görümce diye :) hepsi ardarda.. hayır söylediklerin de tutarsız. iyiliklerini söylemiyorsun habire kötü şeyleri büyütüyorsun, ilerleyen sayfalarda gerçekler ortaya çıkıyor.
madem bu kadar rahatsızsın bak bana çemkirdiğin gibi onlara da çemkir ayır evini yurdunu.. yok olur mu o da olmaz çünkü en prenses sensin herkes sana yağdırsın. ne emmeye geliyorsun ne gömmeye
bak sana dostça bişey söyleyeyim mi
senin ne bu sorunların biter nede dert yanmaların
sen sadece şikayetlenmeyi seviyorsun ve sana 'ah canım bende aynı seyleri yaşıyorum' denmesini hak verilmesini istiyorsun
memnun değilsen tepki ver kocam ne düşünür soğur mu yada kayınvalidem benden soğur mu diye düşünme
ağaç değilsin yer değiştirebilirsin, mesafe koyabilirsin, ezildiğini düşünüyorsan ve kendini koruduğun için adam senden soğuyacaksa/boşanacaksa da ona da yol gösterirsin olur biter
bunlarda sana abla tavsiyesi olsun

Yaa ben de gorumceyim yengem benden 6 yaş büyük ilk gün ablam yok sana abla diyebilir miyim deyip o günden beri abla diyorum annemle ikisinin anlaşamadığı konular oldumu aralarini bulmaya çalışırım ikimizde birbirimizin eşyalarını kullanir böyle başlıkları görünce bir şey oluyorm yapmayinnn 😂😂😂😂
Bende abimin eşine abla diyordum. Abime bana niye yenge demiyor yenge desin demiş. Herkesle bu denge kurtulamıyor maalesef maşallah ama size🙏

Çok basit bi formül veriyorum;
1. Bol bol tersle kavur görümceni
2. Dalga geç imalı bakış at saçmalıyosun tavrı takın.
3. Eşine çaktırma ama kes ayağını evinden...
Merhaba mutluluk huzur görümce sevmem seni ömrümce ...
ben de pek hayır göremedim abisi benden 7 yaş (eşim olur) görümce 5 yaş büyüktü... asla ne ablalık ne olgunluk hiç bişey görmedim. Ayırmak için bizi neler yaptı.. Yalanlarından dolanlarından bıktık. Enson eşim dayanamadı zaten ben bişey yapmadım.
Teşekkür ederim canım kırmasan saygımı bozmadan yapmaya çalışacağım evimden yavsşca kestim ayağını ama çemkiriyor beni çğırcaksın neden çağırmyorsun diye abisine annesine bana dese yiceği cevabı biliyor :)

Eşime nasıl söyleyeceğim kısmına yorum yapacağım

Normalde mesela ben kendimi, kendi ailemi, kendi çevremi de çok eleştiririm.
Bir şeyi yanlış buluyorsam annem babam bile olsa söylerim
Benimkiler yapıyorsa normaldir veya güzellemeye çalışmam hiç
O yüzden eşim bilir bir yorum yapıyorsam haklı olduğumu
Emin olmadığım bir konudan bahsedeceksem de ben şöyle hissettim sen ne düşünüyorsun gibi fikir alışverişi yaparız
Suçlayıcı veya azarlayıcı konuşunca kim olsa ters tepki verir bence

Merhabalar sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor biraz muhabbet edelim istedim uzun yazıp sizi sıkmayacağım yaşınızın yakın olduğu görümceniz var mı ? Sizi kıskandığını hissediyor musunuz ve nasıl davranıyorsunuz ? :)

Örnek vermek gerekirse görümcem evli ve çocuğu var. Ben karışmam abisiyle arasındaki duruma ama o bizim evimize karışıyor mesela sahile gittiğimiz stroy görüp bensiz gitmişsin benide götür der. Eşimin bana aldığı hediyeyi görünce banada al der. Sıfır ilgi abi git konuşma benimle der. Kendisi cipsi ister mesela o an alınmaz ama bizim evde görünce ben istedim almadın diye çemkirir. Sürekli tatlı ister abisinden abisidir alıcak tabi ama kasıtlı gibi geliyor bana ona alıyoruz hatta ben derim seviyor kardeşin alalım diye ama biz evimize alınca sen banada alırdın bana neden almıyorsun diye cırlar. Şaka yapmıyorum cırlıyor bağırıyor eşime. Ben karışmam kardeş arasına haddim değil ama çok fazla böyle şeylerle karşılaşıyorum yakın değilim zaten ama eşimle konuşmam gereken bi konu var mı ya da müdahele etmem ? Börek alıyoruz eve yeme ben gelince alırsın diyor. Ona da alıyoruz sonra tekrar istiyor tekrar almayınca bana bak alıcaksın yarın gelicem kahvaltıya diyor. Şaşkınlıkla izliyorum 🤷🏻‍♀️
Görümce aç

Eşime nasıl söyleyeceğim kısmına yorum yapacağım

Normalde mesela ben kendimi, kendi ailemi, kendi çevremi de çok eleştiririm.
Bir şeyi yanlış buluyorsam annem babam bile olsa söylerim
Benimkiler yapıyorsa normaldir veya güzellemeye çalışmam hiç
O yüzden eşim bilir bir yorum yapıyorsam haklı olduğumu
Emin olmadığım bir konudan bahsedeceksem de ben şöyle hissettim sen ne düşünüyorsun gibi fikir alışverişi yaparız
Suçlayıcı veya azarlayıcı konuşunca kim olsa ters tepki verir bence
Haklısınız suçlayacısı ve azarlayıcı konuşuyorum elimde olmadan. Ben kendi aileme sık gitmiyorum çalıştığımız için zor oluyor arabayla eşimide yormak istemiyorum ayda 1 oluyor bazen daha uzun ama kendi ailesi böyle sıkıncı zoruma gidyır.

Merhabalar sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor biraz muhabbet edelim istedim uzun yazıp sizi sıkmayacağım yaşınızın yakın olduğu görümceniz var mı ? Sizi kıskandığını hissediyor musunuz ve nasıl davranıyorsunuz ? :)

Örnek vermek gerekirse görümcem evli ve çocuğu var. Ben karışmam abisiyle arasındaki duruma ama o bizim evimize karışıyor mesela sahile gittiğimiz stroy görüp bensiz gitmişsin benide götür der. Eşimin bana aldığı hediyeyi görünce banada al der. Sıfır ilgi abi git konuşma benimle der. Kendisi cipsi ister mesela o an alınmaz ama bizim evde görünce ben istedim almadın diye çemkirir. Sürekli tatlı ister abisinden abisidir alıcak tabi ama kasıtlı gibi geliyor bana ona alıyoruz hatta ben derim seviyor kardeşin alalım diye ama biz evimize alınca sen banada alırdın bana neden almıyorsun diye cırlar. Şaka yapmıyorum cırlıyor bağırıyor eşime. Ben karışmam kardeş arasına haddim değil ama çok fazla böyle şeylerle karşılaşıyorum yakın değilim zaten ama eşimle konuşmam gereken bi konu var mı ya da müdahele etmem ? Börek alıyoruz eve yeme ben gelince alırsın diyor. Ona da alıyoruz sonra tekrar istiyor tekrar almayınca bana bak alıcaksın yarın gelicem kahvaltıya diyor. Şaşkınlıkla izliyorum 🤷🏻‍♀️
Biri yaşımın az üzerinde biri az altında diğer 5i de yaşımın cok üstünde. Denizde kum bende görümce. Alayı çöp. Hepsiyle merhaba merhaba.

X