Görümce :)

Sunshine1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
8.490
8.136
26
Merhabalar sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor biraz muhabbet edelim istedim uzun yazıp sizi sıkmayacağım yaşınızın yakın olduğu görümceniz var mı ? Sizi kıskandığını hissediyor musunuz ve nasıl davranıyorsunuz ? :)

Örnek vermek gerekirse görümcem evli ve çocuğu var. Ben karışmam abisiyle arasındaki duruma ama o bizim evimize karışıyor mesela sahile gittiğimiz stroy görüp bensiz gitmişsin benide götür der. Eşimin bana aldığı hediyeyi görünce banada al der. Sıfır ilgi abi git konuşma benimle der. Kendisi cipsi ister mesela o an alınmaz ama bizim evde görünce ben istedim almadın diye çemkirir. Sürekli tatlı ister abisinden abisidir alıcak tabi ama kasıtlı gibi geliyor bana ona alıyoruz hatta ben derim seviyor kardeşin alalım diye ama biz evimize alınca sen banada alırdın bana neden almıyorsun diye cırlar. Şaka yapmıyorum cırlıyor bağırıyor eşime. Ben karışmam kardeş arasına haddim değil ama çok fazla böyle şeylerle karşılaşıyorum yakın değilim zaten ama eşimle konuşmam gereken bi konu var mı ya da müdahele etmem ? Börek alıyoruz eve yeme ben gelince alırsın diyor. Ona da alıyoruz sonra tekrar istiyor tekrar almayınca bana bak alıcaksın yarın gelicem kahvaltıya diyor. Şaşkınlıkla izliyorum 🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:
Merhabalar sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor biraz muhabbet edelim istedim uzun yazıp sizi sıkmayacağım yaşınızın yakın olduğu görümceniz var mı ? Sizi kıskandığını hissediyor musunuz ve nasıl davranıyorsunuz ? :)
Sadece kıskandıgını hissediyorumm die mesafe koyamayız.
Bi his sonucta.
Somut bisy var mı elimizde?

Çok severim. Normalde anneleri haksız bile olsa herkese karşı tutarlar lakin ben müstesna.

Siz anlatım biz çözüm bulalım

Benden bir yaş büyük bekar görümcem var😂 Birde Karadeniz damarı. Bakışları ile bazen o kadar hissediyorum ki kıskançlığı önceleri kondurmuyordum ama artık eminim eşimin bana ilgisi üstüme düşüşü sinir oluyor 😂

Ayy bende 3 tane var en küçüğü 10 yaşında diğerleri bende 2,3 yaş küçük 2 sinden de nefret ediyorum çok fesatlar aşırı derecede gerçi ben onlardan uzak yerde oturuyorum şehir olarak kafam rahat köye gittiğim zaman onların yüzünü görünce sinir geliyor

Yaa ben de gorumceyim yengem benden 6 yaş büyük ilk gün ablam yok sana abla diyebilir miyim deyip o günden beri abla diyorum annemle ikisinin anlaşamadığı konular oldumu aralarini bulmaya çalışırım ikimizde birbirimizin eşyalarını kullanir böyle başlıkları görünce bir şey oluyorm yapmayinnn 😂😂😂😂

Yaa ben de gorumceyim yengem benden 6 yaş büyük ilk gün ablam yok sana abla diyebilir miyim deyip o günden beri abla diyorum annemle ikisinin anlaşamadığı konular oldumu aralarini bulmaya çalışırım ikimizde birbirimizin eşyalarını kullanir böyle başlıkları görünce bir şey oluyorm yapmayinnn 😂😂😂😂
Bende görümceyim yengemi abimden daha çok severim o da beni kardeşlerinden ayırmaz ama benimki kıskanıyor 😂😂

Ayy bende 3 tane var en küçüğü 10 yaşında diğerleri bende 2,3 yaş küçük 2 sinden de nefret ediyorum çok fesatlar aşırı derecede gerçi ben onlardan uzak yerde oturuyorum şehir olarak kafam rahat köye gittiğim zaman onların yüzünü görünce sinir geliyor
Biz yakınız

X