Görümcemin Beni Şikayet Etmesi

Kusura bakma ama sen fragmanı izlemişsin..
Eşin tam aileci, sorunlu ve eşinin ailesi karsısında asla senin yanında olmayacagı bir evliliğe mrb demişsin...bu adamla evlilik sürmez, hemen cocuk yapma
Adam kabul ediyor ama sadece bana söyleyebiliyor. Gidip kardeşine tek kelime niye böyle yaptın diyemez çekiniyor çok. Onlar da bunun ağzını açamadığını bildikleri için umursamazca davraniyolar.
Halbuki benim bildiğim eğer saygı duyulması gerekiyorsa ve bekleniyorsa , abisinin eşi olduğum için bana saygılı davranması gerektiğiydi.
Ama daha ben ilk misafirligimdeyken insanlara “ne oldu neyin var” dedirtecek kadar surat astı , yorulmuş iki paket cips koydu diye

Son düzenleme:
Agziniza saglik ya gece gece keyiflendim
Görümceniz aileyi parmağında çeviren fitne fesat biri bence bu bişeyine güveniyor ama çözemedim mesafeli davranın bu tarz insanlardan zarardan başka bişey gelmez. Eşiniz belli ki iyi niyetli biri özellikle belirtiyorum siz eşinizi “sezdirmeden alttan alttan yönlendirin kullandırtmayın” kimseye ne siz aptalsınız nede onlar uyanık iyi olsalardı anlaşmaya niyeti olsalardı zaten bunların hiiiçççç biri yaşanmazdı

Ailecek garipler. Ben annemi arayıp kardeşimin eşi bana yardım etmedi desem annem beni topa tutardı. Değil kardeşimi arayıp söylemek.. Evime ilk kez gelen birinden, önüne koyduğum çay ve kuruyemişin yardımını da beklemem. Hele de daha siz oradayken surat asması görgüsüzlük.

Eşinizin “senin yüzünden” diye belirtmesi de olmamış. Bu kadar basiretsiz duruş sergilemesine gerek var mı, eşi bardak çanak taşımadı diye dedidoku yapan aile bireylerine karşı.. hayret yani.

Bırakın dört nala surat assınlar, dedikodu yapsınlar. Umursamayın.

Bana biraz sizin çekingen ve soğuk davranmanızdan kaynaklanıyor gibi geldi ,anlattığınıza göre herkesle cüzzamlı gibi durmuşsunuz

Yıldızını uyuşmamış görümce seni kıskanıyor ayağını denk al , ondan asla dost olmaz kalbi , çok kötü hemende kendi kötü oluşını size göstermiş , nişanlın seni daha çok üzecek gibi , olayları kavrayamamış daha çok dolduruşa gelecek gibi , ağlayınca mendilin hazır olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…