Görümcemin müstakbel kayınvalidesi

Bence kimseye anlatma. Kendisi çözsün. Sadece evlenince daha beter olacagını söylebılırsın.

Balık baştan kokar.
Arkasına bakmadan kaçsın.
Bunlar daha başlangıç, bu tarz insanlar ileride daha da hadsizleşiyor.
Görümceniz yazık etmesin kendisine.

öyle tabi de kızının bir suçu yok insan üzülüyor ne yalan söyleyeyim çok üzüldüm
Canim annesinin yaptıkları kızından çıkıyor olabilir belki ama kızın suçu yoksa ben olsam tabi yüzüne vurmazdım ama ayrıl demezdim belki ama tablo neyse onu söylerdim,çünkü sana güvenip sana anlatabilmiş demekki seni kendine yakın görmüş.Ona fikrimi anlatıp bunu annesiyle konuşmasını annesinin onu daha guzel yönlendireceğini söylerdim.Nolursa olsun polyannacilik oynayıp kötüyü güzel gösterme yazık tecrübesiz ve bilmiyor ama bu ufak gibi görünen pürüzler ilerde kat kat artıp önüne gelecek büyük sorunlar haline dönüşecektir..Sana zararı olmamış bir görümce var nihayetinde,birak kayinvalidenin sana yaptığı ne varsa Kayinvalidenden çıksın ben üzüldüm kıza açıkçası

Kv parayı oğlundan istiyor burda kvlik bir şey yok nişanlısı olan kişi düşünmeli bunu. 3 yaş büyük birine de yenge diye dayatmak yok teyze desin yani. Görümceniz zamanında size çektirmiş mi? O zaman hiç karışmayın, Allah'ın adaleti deyip kenara çekilin her şey olacağına varsın. Çünki bir söz söylerseniz ayrılığa kadar gelirse onlar melek olur, arayıbozan kıskanç gelin siz olmakla kalırsınız.

çok zor bir kv ve akraba ilişkileri süreci bekliyor gibi görümcenizi,
neyi isteyip neyi istemediğini nişanlsıyla açık açık konuşmalı, her yere her alıverişe kv gitmesine gerek yok ki.

Gorunen koy kilavuz istemez. Nisanlisinin tavri cok onemli. Damat beyin tutumu nedir?

Ne kadar iki yüzlüsünüz. Size acıdım. İki saat derdini dinlediğiniz görümcenizin konusuna üzülmüş gibi yapıp buraya koyunu oh olsun diye açmışsınız resmen. Burda da milleti kandırmaya çalışıyorsunuz ponçik ponçik görümceye üzüldüm konusu. Tamam inandık inandık. Çok üzüldünüz(!) kına yaktığınıza eminim ama ispatlayamayam. Niye demediniz yüzüne içinizdeki o kapkara düşünceleri? Yemedi demi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…