Gorumcesi onu çok severmis opermis!!

KumkatNedir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
1.381
832
Iyi geceler kizlar.
Su an öyle çok kırgınım ki.. neden boyle oluyor anlamiyorum kendimi oyle acımasızca eleştiriyorum ki bazen çok hassasim çoook. .

Konu ablam ile aramizdaki bitmek bilmeyen bir çatışma neyi eksik yapiyorum bilmiyorum artik oyle büyük şeyleri azimsar oldum sindirdim ki yoruldum yildim usandım...

Gecen gün amcamin esi kızları ablam annem ve ben oturuyoruz ablam surekli gelinimizi övüyor.ablam opulmeyi sevmediginden bahsediyordu gelinimizin candan.oldgunu ve sarılır iken opucuklerinin bitmediğini söyledi. . Bende ben olsam opturmezdin dedim.. o sırada bana ama onunki cok farkli canim dedi bi kac cumle daha ekledi herkese bakarak kahkaha atti ben cok bozuldum soyleme dedi amcamin hanimi siz kardessiniz et tirnekatan.ayrilmaz dedi neyse konu kapandi . Herkes gitti iste sunu seviyorum bunu seviyorum diyor bende bir tek beni sevimiyosun dedim senide seviyorum dedi gene.neden.öyle dedin bile demedi..
Konusurken konuya girmiyosun gulmuyosun diyo sacma saoan seylere gulmuyoruk evet beni karsisina alniyor kobusurken hep abimin esine anlatiyo guluyorlar sabki ben.gireyim distayim oluyor onuda ben.yapmak istemiyorum
Sanli ben.degilde o senin kardesin gibi dedim diyorki ama sen bisey sorunca cok sordun diyosun o gonulluyo yani gönlümü yapiyo şöyle böyle yapmiyo diyo ayni sorudan 100 kere cevaplamak zorundamiyim ben ?_

Bana surekli agirsin algilamanda sorun var diyor biseyi gec algiliyosun diyo .. kisal su getir dedginde kismami istiyo agirca kalmaml ona gore algilamam gec demek ..

Sanki evleniyorken hic yanimda olmayacak.yada bisey oldgunda ona anlatamayacagim 6 yillik iliskim oldgunu bile anlatamadik ben ona hic saki.hep beni yargilayacak gibi

Ben istemedimki böyle olmak..
Ben istemezmiydim bende sakaci olayim eglenceli olayim .. eglenceli degilsem yada biseyi gulerek ablatamiyorsam bu benim sucum mu nolur soyleyin . .
O cok tatli dilli olabilir ne yapiyim kendimi camdanmi atayim obun gibi degilim diye

Gecelerce agliyorum ablam buraya tatle geldi baska sehirde yasiyor gidecek diye uzuluyorum zaten cok az goruyoruz birbirimizi onu cok anlamaya calistim cok alttan aldim kizdi gormemezlikten geldim ama boyle davranmasi beni cok yipratiyo o kizin zaten 2 tane ablasi var 1 ablaya daha ihtiyaci yok ama benim ona cok ihtiyacim var..
Abimin esinin zTen ablalari kardesi icin pervane oluyorlar neyim eksik beden 3 gunluk insana degisti beni ..

Bu düşünce beni cok kendimle celistiriyor ic savas veriyorum enerjim dusuyo gulemiyorum kiskaniyorum daha nicesi..

Boyle olamamak benim sucum mu ?
Surekli beni elestiriyor .. o sen gbi takilmiyor diyor ben takintili degilim ama gordukce oldum dikami cektim kiyasladim bilmiyorum cok uzgunum 8 yasindaki yegenim bile ben en cok x yengemi ozleyecegim diyor beni ozleyecekmisin dedim senide cok ozleyecegim teyzecim uzulme diyor :KK43:
Bana yardim edin nolur

Son düzenleme:
Vay be bu gözler gelin Seven görümce gördü ya o kadar bdv konularından sonra ona şaşırdım. Bazı insanların karakterleri işte ne bileyim benim yok ama bir kiz kardeşim olsa böyle davramazdim kaldı ki kardeşim gibi dostlarima nasıl pervaneyim. Değişmez sanki çok üstünde durmamaya calisin ve kimse için değişmeye kalkmayin. Hayat ablanizin etrafında dönmüyor o kendisi öyle sanıyor. Ferahlayin inşallah sizde evlenince Eşinizin ailesi tarafından da çok sevilirsnz, o zaman kıymete binersnz anlar hatasını.

Ağabeyin kaç yıllık evli? Bence zamana bırak. Çünkü iki kardeş kavga etsede beş dk sonra unutur ama onların ilk kavgası nelere mal olur araya ne kıskançlıklar küslükler girer... Aralarına girmeye çalışıyor yada kıskanıyor gibide durmaki ablan bu duygularını hissedip sana karşı daha fazla kullanamasın. O samimiyetin altında bir art niyet varsa sen umursamıyor görünürsenüç güne çıkar ortaya. Yok gerçekten birbirlerini seviyorlarda gerçekten samimilerse ne güzel işte gep mutlu olsunlar sende kendini onlarla kıyaslamayı bırakıp aralarına karışmaya çalışırsın.

Ablanızın ilgi, sevgisini kıskanıyorsunuz.
Benim kız kardeşimde de var bu ve
Benim kız kardeşim de bana anlatmaz öyle her şeyini, bazen çok asi oluyo
Sebebi kıskanması sanırım sizin gibi.

Olabilir kıskanmak çok insani bişey ,
"Apla seni kıskanıyom , beni daha çok sevvvff" deyin

Hayir sevgisini kiskaniyor olabilirim ama normal olmayan bi kardeslik iliskimiz var ? Çözemiyorum neden.bu kdar eleştiriyor beni onunla kiyasliyor benden daha onde gorebiliyor bunlar.kiskanclik degil anlayamdigim cogu davranisimdan.bi kac tanesi

Ağabeyin kaç yıllık evli? Bence zamana bırak. Çünkü iki kardeş kavga etsede beş dk sonra unutur ama onların ilk kavgası nelere mal olur araya ne kıskançlıklar küslükler girer... Aralarına girmeye çalışıyor yada kıskanıyor gibide durmaki ablan bu duygularını hissedip sana karşı daha fazla kullanamasın. O samimiyetin altında bir art niyet varsa sen umursamıyor görünürsenüç güne çıkar ortaya. Yok gerçekten birbirlerini seviyorlarda gerçekten samimilerse ne güzel işte gep mutlu olsunlar sende kendini onlarla kıyaslamayı bırakıp aralarına karışmaya çalışırsın.

Daha 3 aylik zaten bu kadar kisa surede nasil benle onh kiyaslar anlamiyorum beynim duruyor bunu düşününce

Vay be bu gözler gelin Seven görümce gördü ya o kadar bdv konularından sonra ona şaşırdım. Bazı insanların karakterleri işte ne bileyim benim yok ama bir kiz kardeşim olsa böyle davramazdim kaldı ki kardeşim gibi dostlarima nasıl pervaneyim. Değişmez sanki çok üstünde durmamaya calisin ve kimse için değişmeye kalkmayin. Hayat ablanizin etrafında dönmüyor o kendisi öyle sanıyor. Ferahlayin inşallah sizde evlenince Eşinizin ailesi tarafından da çok sevilirsnz, o zaman kıymete binersnz anlar hatasını.
Benım anlamlarda seviyorlar gelini valla

Ablalar yapar öyle ya
Eleştirir yani
Ben de derim bazen "Aman beeeee ne suratsız şeysin" filan.
Çok şeyetme.
Sadece sen de öyle davran ılımlı ol istiyodur o da kendi kendine .

Demk ama bunu bile gordunuz
Insallah benim esimde beni cokk sever aileside boyle deger kiymet verir:KK43:
Normalde cevremde cok severler konuskan sevecen 32 dis gezen biriyim oyle somurtmamda ama diyorum ya enerjim dusuyor . Tat almiyorum

Demk ama bunu bile gordunuz
Insallah benim esimde beni cokk sever aileside boyle deger kiymet verir:KK43:
Normalde cevremde cok severler konuskan sevecen 32 dis gezen biriyim oyle somurtmamda ama diyorum ya enerjim dusuyor . Tat almiyorum
Önemli olan siz kendinizi Sevin, sevdiğiniz sizi sevsin.:) İnşallah mutlu olursunuz ve cok sevilirsiniz kalben diliyorum. İnsanlar elindekini kaybetmeden kıymet pek bilmezler, cok arar sizli günlerini. Hep böyle değildinz ya ne anılariz vardır biriktirdgnz :)

Seni kırmak istemem ama demek ki sen soğuk duruyorsun hep, birde herşeye alınıyorsun bende herşeye alınan insanları pek se8vmiyorum hep bir surat asma hep bir alınma çok sıkıcı

Alinmak demeyimde karsindaki.sen.yok gibi davraniyor oysa sen onun kardesisin tolerede edebilrisin ama diyerini muhattabina odak noktaya aliyor .. napabilirsin burda israrla aralarina girmeye mi calisirsiniz siz olsabiz cevrmde 32 dis gezen oldukca sevilen ve fikirlerine deger verilen biriyim. Boyle oldgunda suratim dusuyor enerjim emiliyor sanki ..

Siz olsaydiniz.napardiniz bu durumda.nasil alinmiyor gibi yada kirilmamis gibi suratinizin dustunu belli etmeden.konusurdunuz ?

Anlasamiyorsaniz zorlamanın ne anlamı var anlamadım. Tabi abla kardeş seviyorsunuzdur birbirinizi ama o sizinle anlasamadigini söylemiş zaten yaranmak için uğraşmayın. İlla süper bir ikili olmanız gerekmiyor. Bırakın takılsın ikisi sizde normal devam edin.

Alinmak demeyimde karsindaki.sen.yok gibi davraniyor oysa sen onun kardesisin tolerede edebilrisin ama diyerini muhattabina odak noktaya aliyor .. napabilirsin burda israrla aralarina girmeye mi calisirsiniz siz olsabiz cevrmde 32 dis gezen oldukca sevilen ve fikirlerine deger verilen biriyim. Boyle oldgunda suratim dusuyor enerjim emiliyor sanki ..

Siz olsaydiniz.napardiniz bu durumda.nasil alinmiyor gibi yada kirilmamis gibi suratinizin dustunu belli etmeden.konusurdunuz ?

Ben olsam direk gider ilk mesajda dediğimi yapardım.
Bir apla olarak söylüyom , hiç bi apla veya kız kardeş öyle bişeye dayanamaz.
Böyle azçıkta çocuk taklidi yapcan
Mission complete !

Benim hiç bir zaman böyle sorunlarım olmadı biri benimle ilgileniyor mu ilgilenmiyor mu umrumda değil ki üzüleyim :KK51: bu yüzdendir belkide ortamlarda hep benimle ilgilenilir konuşulmak istenir seviliyorum yani :KK45:

X