Gösteri kıyafeti

Kizlar kızımın 23 Nisan gösterisi var.
1.sinif velilerimiz genel olarak hep kokoş ve havalı.

Ama ben spor giyiniyorum genelde.
Sizce ne giymeliyim tarzım nasıl olmalı.
Çok mu abartıyorum.
Yani bir Jean üstüne tişört çok mu sade olur
Spor ve şık olabilirsiniz mesela jean üzerine gömlek sadece takılarla falan sade ve şık olabilirsiniz.

Çocuğunuz için açtınız sandım. Normalde nasıl gidersem öyle giderdim. Çocuğunuz gösteriye katılacaksa ve fotoğraf çekilecekseniz ona göre de giyinebilirsiniz.

Odak noktası çocuklardır normalde ama şu zamanki velilerin değil gibi sanki. Siz bilirsiniz 😬

Ben oğlumun gösterisine tayt ve gömlekle gittim. Bir salon tutulup ekstra fotoğraf çekimi olsaydı taytı değiştirir pantolon yapardım o kadar. Abiye giyecek halimiz yok :KK70:

Bende normalde çok abes bulur ve gereksiz olduğunu savunan biriyim ama işte kendimi değik kızımı temsilen bı acaba dedim

Basic giyinicem bende hava durumuna göre jean tişört uygun bence. Normalde ne giyiyorsam o yani ,yemek değil,eğlence tarzı bir organizasyon değil niye dert edindiniz bu kadar.
Kim ne istiyorsa onu giysin,başkaları için giyinmeyin,kendi tarzınızda giyinin.

Kizlar kızımın 23 Nisan gösterisi var.
1.sinif velilerimiz genel olarak hep kokoş ve havalı.

Ama ben spor giyiniyorum genelde.
Sizce ne giymeliyim tarzım nasıl olmalı.
Çok mu abartıyorum.
Yani bir Jean üstüne tişört çok mu sade olur
İçinizden nasıl geliyorsa öyle giyinin düğüne gider gibi veya resmi görevde olan öğretmenler gibi giyinmeye gerek yok. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir kombin ile tamam :)

İçinizden nasıl geliyorsa öyle giyinin düğüne gider gibi veya resmi görevde olan öğretmenler gibi giyinmeye gerek yok. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir kombin ile tamam :)
Bizde velinin biri o zamanlar sınıf annesiydi öğretmen gibi giyinmişti herkes öğretmen sanmış 😀 bazıları kendini ön plana çıkarmayı seviyor

Bizde velinin biri o zamanlar sınıf annesiydi öğretmen gibi giyinmişti herkes öğretmen sanmış 😀 bazıları kendini ön plana çıkarmayı seviyor

İşte biz o tiplerle aynı sektörde olanları tenzih edeyim resmi kurumda mecbur görevli olunca öyle giyiniyorsun tören için, hiç alakasız öyle giyinenlere tuhaf tuhaf bakıyoruz :KK70: hele topuklu ayakkabı ile gelenlere hayranım taktir ediyorum o hengamede o ayakkabı ile dolanan analarımıza

Bir insan nasıl, ne kadar abiyemsi giyinebilir ki günlük hayatta? Ya da şöyle sorayım, nerede yaşıyorsunuz?
Çok doğuda küçük bir il aslında ama insanlar inanılmaz derece farklı yada bana farklı geliyor.
Abartılı giyim konusunda yanlış anlaşılmasın.

Bu Ayrimi çok rahat yapabiliyorum bir Egeli olarak

Çok doğuda küçük bir il aslında ama insanlar inanılmaz derece farklı yada bana farklı geliyor.
Abartılı giyim konusunda yanlış anlaşılmasın.

Bu Ayrimi çok rahat yapabiliyorum bir Egeli olarak
Tahmin etmiştim. Some doğu/güneydoğu problems. Ben de genelde aynı sorunu yaşıyorum. Ki ben kot tişört de giymem, daha şık gezerim normal hayatta. Yani şıktan kastım beyaz sneaker giyerim ama şifon gömlek, taşlı ipek gömlekle falan kombinlerim. Ama yine de hafif kaçıyor oraya.

ben kızımın 1.sinif 23 Nisan gösterisinde tam başladığı anda otopsi çıktığı için gitmek zorunda kalmıştım 😂ahahaha düşünsenize ben gran tuvalet giyinmisim ordan otopsiye gidiyorum milletin ici yanmış. neyse bence bi kot üzerine bi tişört veya gömlek yeter, neticede düğüne nikaha gidilmiyor. elbette bu benim tercihim

X