goygoyu yarıda kalanlar için devam konusu 😂

Bende ozeniyorum yabancilara. Youtubedan gezginlwri takip ediyorum. Sokaga tukurmuyolar, gereksiz korna calmiyolar vs ama ciplaklar kampina ozenmekte ne bileyim ahshah
özenmiyo ki modernlik anlayışı çıplaklık muhafazakar, pariste ve ispanyada yaşamış, çıplaklığı elit ve modernlik sanan, hayatında yaşadığı semtten kafasını çıkarmamış güzel bi profildi. yazık oldu

Acces de çok üzülcek pınarın konusunu kaçırdığı için. Kim bilir neler yaşıyor şu an
access de izmirde şu an inşallah seneye bi kahve buluşması ayarlarız kıyamam o öğrendiğinde kendini konaktan denize atar

Bu ifsadan sonra siteye tekrar gelmeye cesaret edemez yazik oldu

accessdenied zengin kizim mülteci gibi konaktan denize mi atlayacak sandin. O cesme plajlarindan atlar anca
doğru valla ben fakirim konak iskele dışında deniz mi görmüşüm az önce takma tırnak yaptırmıyorum diye fakir olduğum bir daha tasdiklendi zaten

şimdi bu geri gelir mi? lincim içimde patladı chemist0 de konumuza çağırmıştı cinnetin eşiğine gelmiştim linçlemem lazım fksjsjhs
Ah keşke gelseydin site admini bile yeşil ışık yakmıştı doya doya linçledim fırsat bu fırsat diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…