Göz altı ameliyatı/resimli

Evt eskiye oranla daha iyi ama,yine de halkalar var şişlikmi ödem mi anlayamadım ki 😒amaliyat çok iyi geçti aslında dikiş izleri bile yok artık,kesi yapılarak düzeltildi torbalar..ama sanki yağlarda az alım olmuş..gerçi almadığını söylemişti doktorum lazerle yakıp düzeşleştirdik dedi…belkide çukurluk oluştu..bilemedim😒
Canım bak estetik konusunda çok tecrübeli bir ablan olarak söylüyorum. Sakın dokundurma. Göz altı risklidir. Senin hem göz üstün hem göz altın gayet güzel olmuş. Mükemmeli aradıkça yüzümüzü bozuyoruz. Yeminle çok güzel olmuş göz estetiğin.

Canım bak estetik konusunda çok tecrübeli bir ablan olarak söylüyorum. Sakın dokundurma. Göz altı risklidir. Senin hem göz üstün hem göz altın gayet güzel olmuş. Mükemmeli aradıkça yüzümüzü bozuyoruz. Yeminle çok güzel olmuş göz estetiğin.
Yaptığınız yorumlar çok kıymetli çok teşekkür ederim biraz içim rahatladı.yeni bir işlem yaptırmayı asla düşünmüyorum zaten.belki ilerde ışık dolgusu olabilir o kadar..

Bakın bir adet daha buldum gözlerimin gerçekten çok kötü olduğu fotoğraf, evet normalde bu kadar kötü değil resimlerde nedense daha kötü çıkıyor ama göz altlarım ne kaşar cokuk görebilirsiniz. Şu an göz altlarimdaki topaklasmalar umurumda değil, bu görüntüye göre bin kat iyi
Eki Görüntüle 3117527
Gerçekten 40 yaşından çok çok yaşlı görünüyormuş gözleriniz, şuan çok daha iyi olmuş

Evt eskiye oranla daha iyi ama,yine de halkalar var şişlikmi ödem mi anlayamadım ki 😒amaliyat çok iyi geçti aslında dikiş izleri bile yok artık,kesi yapılarak düzeltildi torbalar..ama sanki yağlarda az alım olmuş..gerçi almadığını söylemişti doktorum lazerle yakıp düzeşleştirdik dedi…belkide çukurluk oluştu..bilemedim😒
Şuan nasıl gözaltın

Z zgan Benim de artık ödem olmadığını düşünüyorum, eskiye oranla her ne kadar çok iyi olsa da , bence enjekte edilen yağlar kitlelesti, minik minik yağ yastıkları var , ışığın durumuna göre bazen çok belli oluyor bazen de hiç belli olmuyor. 16 ay olmuş ödem kalmaz diye düşünüyorum

Z zgan Benim de artık ödem olmadığını düşünüyorum, eskiye oranla her ne kadar çok iyi olsa da , bence enjekte edilen yağlar kitlelesti, minik minik yağ yastıkları var , ışığın durumuna göre bazen çok belli oluyor bazen de hiç belli olmuyor. 16 ay olmuş ödem kalmaz diye düşünüyorum
Bana yağ enjekte edilmedi sadece alındı ve birazda yayıldı fakat halen halkalı duruyor bu benı üzüyor

Hidennisko aynen benimde ışığın durumuna göre deşişiyo…evet sanırım 16. Ayda artık ödem diğildir.. benimde öyle 8. Ay ama ödem değil bencede…artık ben kabullenmeye başladım.😒.zamanla belki daha iyi olabilir…

Merhaba yanak bölgesine yağ enjeksiyonu tavsiye eder misiniz gittiğim doktorlar dermal dolgu çok sisirir diye normal dolguyu yapmadilar sadece elmacık kemiği üstü için yapalım diyorlar bikac yerde de yağ enjeksiyonunun en kalıcı etkisinin yanak boşluklarında olduğunu duymustum kararsız kaldım

birçok doktora gittim tanınmış. Sadece bır tanesi göz altına asla ne yağ konur ne alınır dedi. Yaptıgı amelıyat fotograflarında yag almadanda yağ konmadanda mukemmel sonucları vardı. Goz altına yag koydurmayın ve torba falan asla aldırmayın.

Bende GÜLSÜM TETİK dr u düşünüyordum. Kimileri oranti olmadı dediler memmun kalmadım diyenler var. Kimiside memmunlar ..bu işi bi türlü çözemedim...ve kararda veremiyorum :KK43: göz kapağı yaptıran memmun kalanlar yokmu aramızda...

X