Göz ameliyatı (lazer) ve hamilelik

Humakaser

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
676
980
31
Kızlar merhaba gebe kalmak isteyen tayfadanım. Bu ay folik asite tekrar başladım kendime incir kürü ve havuç kürü yaptım. eşime de çakısır suyu ve taze havuç suyu icirdim. Gel gelelim konumuza benim adete 14 gün kala 3 gün üst üste kahverengi leke geldi. Adetime 2 gün kaldı çok fazla akıntım var bir haftadır. Bu arada çok fazla mide bulantısı da yaşadim fakat folik asit ten dolayı mı bilmiyorum. Kasıklarım sürekli agriyor. Geceleri sıcak basmasindan uyuyamiyorum yangin Ayşe gibiyim. Cumartesi gunu yani yarın lazer için göz muayenesi olacağım. Dün erken hamilelik testi yaptım negatif çıktı. Pazartesi günü sanırım bir mani olmazsa ameliyat olacağım . Sorum şu ki akıntım sarıya döndü. Şefaf akıntı çok sürekli adet olacagim diye gidiyorum bakıyorum akıntı. 4 gün önce beyaz akıntı geldi. Bu akıntıların artması psikolojik mi anlam veremedim. Sizce ne yapmalıyim adet olmazsam pazartesi günü ameliyat olayım mi ? Böyle.bir durumda ne yapılmalı? Diğer hafta mi beklenmeli gebelik durumu netlesene kadar.( Kasim ayında da lazer ameliyatı randevusu almıştım gebe olduğum için olamadım.sonra kimyasala döndü. Yani bu zamana kadar neden beklediniz derseniz de fırsat olmadı. Bu ayda aynı şey olacak diye endişeliyim)

Normal ameliyatlarda ameliyat öncesi kan tahlilleri vs yapılıyor zaten göz ameliyatında bilmiyorum gerçi ama .

Pazartesi beta baktırın bi
Ya da pazar akşamı acile gidip rica edin.

Sunucunuz çıkınca emin olup rahat girersiniz ameliyata.

Normal ameliyatlarda ameliyat öncesi kan tahlilleri vs yapılıyor zaten göz ameliyatında bilmiyorum gerçi ama .

Pazartesi beta baktırın bi
Ya da pazar akşamı acile gidip rica edin.

Sunucunuz çıkınca emin olup rahat girersiniz ameliyata.
Aaa çok haklısınız bunu düşünemedim.

Özelde 45 dakikada devlette 1.5 saatte çıkıyor beta.
E nabıza en kötü 24 saatte yüklenir yani.
İster hastanede bekler alırsınız.
İster e devletten bakarsınız.

X